Anker Makelaardij
Anker Makelaardij staat voor betrouwbare, persoonlijke service in Rotterdam en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de lokale markt helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw vastgoeddoelen. Onze focus ligt op transparante communicatie en maatwerkadvies, zodat u elke stap van het kopen of verkopen met vertrouwen kunt nemen. We specialiseren ons in verkoop en aankoop, met expertise in expat-advies, herbes...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oostmaaslaan 293
3063AX Rotterdam
€ 395.000 k.k.
€ 5.486/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Adriaen van der Doeslaan 56 A
3054EG Rotterdam
€ 579.000 k.k.
€ 5.676/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Naarderstraat 155
2574PG Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 4.386/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Schiedamseweg Beneden 539 B
3028BW Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 4.296/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Debijeweg 350
3069VH Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 5.416/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 188 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Standerdmolen 76
2992DL Barendrecht
€ 475.000 k.k.
€ 5.337/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 234 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (54)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
54 Bewertungen insgesamt
Funda
34 Bewertungen auf Funda
20 Bewertungen bei Google
-
Standerdmolen 76
9Huis snel verkocht door makelaar welke bereid is een extra stap te zetten voor een succesvol en snelle verkoop
-
Zwartemeer 5
10Onze ervaring met Anker Makelaardij tijdens het zoek- en aankoopproces was uitstekend. De professionaliteit, snelle communicatie en marktkennis gaven ons veel vertrouwen. We hebben het proces dankzij deze deskundigheid zeer prettig doorlopen. We zijn erg tevreden met het resultaat en de kwaliteit van de dienstverlening. Bedankt voor alles!"
-
Veronique Veldwachter
10Anker Makelaardij, zijn gewicht in goud waard. Zonder zijn kennis en netwerk had ik deze woning niet kunnen bemachtigen. Altijd goed bereikbaar, goede communicatie, uitstekende begeleiding van het onderhandelingsproces. Een fijn mens, en een echte aanrader!
-
Olympia kitchen bar
10 -
Gelebrem 47
10De makelaar was altijd bereikbaar en heeft mij goed geholpen met het vinden van mijn woning op zeer korte tijd. De service en advies was top.
-
Burgemeester Hendrixstraat 50
10Zeer deskundig. Goede en correcte communicatie en heeft kennis van de markt. Wat ons betreft echt een aanrader!
-
Debijeweg 350
10Ik ben zeer tevreden over Anker Makelaardij. Vanaf het eerste contactmoment voelde alles professioneel en betrokken aan. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen, waarna er gericht en efficiënt werd gezocht naar een passende woning. Het aankoopproces verliep soepel en transparant. Ik ben gedurende het hele traject perfect begeleid en kreeg deskundig advies op de juiste momenten. Dankzij hun inzet en expertise heb ik met vertrouwen mijn aankoop kunnen doen. Ik spreek dan ook vo…