Direkt zum Inhalt
Logo von Lagerweij & Fonk NVM Makelaars

Naardermeerstraat 33

2652JE Berkel en Rodenrijs • Zuid-Holland

Verkauft unter Vorbehalt

€ 725.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.350

2 % Übertragungssteuer (€ 14.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 741.350

Kaufpreis /m²: € 4.448

Fotoalbum

Beschreibung

LET OP! DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN MET EEN BIEDEN VANAF PRIJS VAN € 725.000,--K.K. Op een geliefde locatie in Berkel en Rodenrijs ligt deze moderne, gasloze nul-op-de-meter eengezinswoning met maar liefst 5 slaapkamers, 21 zonnepanelen en een zonnige tuin op het zuiden. De woning beschikt over een uitgebouwde woonkamer, vloerverwarming én koeling in het gehele huis en ligt op loopafstand van zowel recreatiegebied De Groenzoom als het gezellige centrum van Berkel en Rodenrijs. Dankzij de warmtepomp, uitstekende isolatie en zonnepanelen woont u hier comfortabel én energiezuinig, met lage energielasten. Parkeren kan eenvoudig direct achter de woning. Bent u op zoek naar een ruime, duurzame en instapklare gezinswoning op een fantastische locatie? Dan nodigen wij u van harte uit voor een bezichtiging aan de Naardermeerstraat 33. Indeling: Begane grond: Hal/entree met meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping en een moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje. In de hal bevindt zich tevens een praktische garderobe-inbouwkast. De uitgebouwde woonkamer vormt een heerlijke lichte leefruimte en is voorzien van openslaande deuren naar de zonnige achtertuin op het zuiden. Dankzij het aanwezige zonnescherm kunt u hier ook op warme dagen comfortabel genieten van de tuin. De open keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie en combi-oven. De gehele begane grond is afgewerkt met een plavuizenvloer en voorzien van vloerverwarming en koeling. Eerste verdieping: Via de overloop heeft u toegang tot drie ruime slaapkamers van respectievelijk ca. 235 x 376 cm, 298 x 489 cm en 298/249 x 449 cm. De moderne badkamer is luxe uitgevoerd en voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel. Ook deze verdieping is, net als de rest van de woning, voorzien van vloerverwarming en koeling, wat zorgt voor een aangenaam wooncomfort in alle seizoenen. Tweede verdieping: De tweede verdieping is dankzij de rechte gevels zeer praktisch ingedeeld en biedt verrassend veel ruimte. Aan de achterzijde bevindt zich een ruime slaapkamer van ca. 375 x 541 cm met een wastafel. Aan de voorzijde bevindt zich nog een slaapkamer van ca. 348/243 x 541 cm. Daarnaast vindt u op deze verdieping de technische ruimte met de warmtepomp, het boilervat van 200 liter, de WTW-installatie en de opstelling voor de wasmachine en droger. Buitenruimte De achtertuin ligt gunstig op het zuiden, waardoor u hier vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. Achterin de tuin bevindt zich een houten berging van circa 287 x 193 cm. Direct achter de woning is ruime openbare parkeergelegenheid aanwezig. Diversen: - Gasloze nul-op-de-meter woning met warmtepomp en 21 zonnepanelen; - Vloerverwarming en -koeling in de gehele woning; - Uitgebouwde woonkamer en maar liefst 5 slaapkamers; - Zonnige achtertuin op het zuiden met houten berging; - Gelegen op loopafstand van recreatiegebied De Groenzoom en het centrum van Berkel en Rodenrijs; - Oplevering: circa augustus/september 2026; Deze woning heeft een eigen unieke woningwebsite. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden. Move.nl Dossier Wanneer u bij ons een bezichtiging heeft ingepland, krijgt u toegang tot het Move.nl bezichtigingsdossier van de woning. Biedlogboek Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kunt u per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming. Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580 De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. Bovenstaande tekst is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De tekst is uitsluitend bedoeld om een goede indruk van het object te geven.