Direkt zum Inhalt
Logo von Lamper & Van Vliet Woningmakelaars

Koningin Julianastraat 52

3372EC Hardinxveld-Giessendam • Zuid-Holland

Verkauft

€ 339.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.640

2 % Übertragungssteuer (€ 6.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 348.140

Kaufpreis /m²: € 4.715

Fotoalbum

Beschreibung

Woningzoekers opgelet! Deze té leuke middenwoning verdient wel even de aandacht. Tot in de uiterste puntjes hebben de huidige eigenaren alles perfect afgewerkt naar een eigentijdse stijl. Het is hier echt een kwestie van de verhuisdozen klaarzetten en deze woning betrekken direct na oplevering. Benieuwd hoe de indeling is? Op de begane grond is er een uitbouw geplaatst waardoor er een ruime woonkamer met open keuken is. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, dressingroom en moderne badkamer. Tot slot is er een vaste trap naar de zolderverdieping welke u naar eigen inzicht kunt indelen. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een riante overkapping. Oftewel dit is een kans bij uitstek voor iedere starter op de woningmarkt! ENTREE In de gemoedelijke straat is er parkeergelegenheid voor uw auto. De voortuin is net als de achtertuin onderhoudsvriendelijk aangelegd met siergrind en bestrating. HAL In de hal heeft u de meterkast, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. Maatvoering: Circa 1.85 x 0.91m Vloerafwerking: Vloerbedekking met vloerverwarming Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk ACHTERPORTAAL Vanuit de keuken betreedt u dit achterportaal waar u de toiletruimte treft en een buitendeur naar de tuin. Maatvoering: Circa 0.93 x 0.92m Vloerafwerking: Vloerbedekking met vloerverwarming Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk TOILET De toiletruimte is in dezelfde stijl afgewerkt als de badkamer. U heeft de beschikking over een vrijhangend closet. Maatvoering: Circa 1.09 x 0.90m Vloerafwerking: Betegeld met vloerverwarming Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Stucwerk KEUKEN De open keuken is gesitueerd aan de achterzijde en via twee tuindeuren kunt u naar de achtertuin. De moderne keuken heeft een rechte opstelling met aan inbouwapparatuur een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en vaatwasser. Maatvoering: Circa 3.48 x 3.39m Vloerafwerking: PVC met vloerverwarming Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk WOONKAMER Zodra u de stalen deur opent vanuit de hal bekruipt het warme, huiselijk gevoel u. Wat een heerlijke woonkamer is dit! De uitbouw, maar zeker ook de strakke afwerkingen in combinatie met de visgraat vloer dragen hieraan mee. Een gezellige zit- en eethoek is dan ook gemakkelijk in te delen. Onder de trap heeft u een riante trapkast, ideaal voor het opbergen van allerhande proviand en de kamer vloeit over in de keuken. Maatvoering: Circa 21 m² Vloerafwerking: PVC met vloerverwarming Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk INDELING EERSTE VERDIEPING OVERLOOP Vanaf de overloop komt u in alle kamers en de badkamer. Maatvoering: Circa 2.27 x 1.85m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk SLAAPKAMER I Deze (ouder) slaapkamer is aan de achterzijde gesitueerd en beschikt over een airco. Maatvoering: Circa 4.03 x 2.56m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk SLAAPKAMER II De tweede slaapkamer is aan de voorzijde van de woning gesitueerd. Maatvoering: Circa 2.75 x 2.56m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk DRESSINGROOM Deze kamer is uitermate geschikt voor een dressingroom en treft u naast slaapkamer II. Maatvoering: Circa 1.74 x 1.66m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk BADKAMER Een keurige badkamer voorzien van allerlei gemakken heeft u hier. Er is een inloopdouche, toilet, een wastafelmeubel en een design radiator. Maatvoering: Circa 2.65 x 1.82/1.59m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Stucwerk INDELING TWEEDE VERDIEPING Er is een vaste trap naar de zolderverdieping en u kunt deze indelen naar eigen wensen. Er is een tuimelraam waardoor er voldoende daglicht binnenvalt. Daarnaast zijn hier de aansluitingen voor uw wasapparatuur en de opstelling van de C.V.-ketel. Doordat de nokhoogte circa 1.92m bedraagt is dit geen woonoppervlakte. Maatvoering: Circa 5.57 x 4.49m (vloeroppervlakte) Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk RONDOM DE WONING Achter de woning ligt een onderhoudsvriendelijke tuin met een grote overkapping van circa 19 m². Hier is het zeker genieten geblazen. Deze is leuke ingericht met een houtkachel. De overkapping is ingedeeld met een gezellige zithoek en een berging naar het achtergelegen pad. Tevens is er een kleine vliering boven de berging. De woning staat in een rustige en kindvriendelijke woonwijk. Dagelijkse voorzieningen zijn dan ook op korte afstand bereikbaar. Denkt u hierbij aan de supermarkt, scholen, sportvoorzieningen en het openbaar vervoer.

Hypothek berekenen

€ 339.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.640

2 % Übertragungssteuer (€ 6.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 348.140

2,78%

Jährlich

%

€ 16.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 339.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
72 m²
Fläche des Grundstücks
111 m²
Inhalt
265 m³
Sonstiger Innenraum
7 m²
Externe Berghalle
19 m²

Bau und Energie

Baujahr
1953
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
HR-glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
05-06-2025
Verkaufsdatum
25-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3372

Google Karten

Geografische Übersicht Hardinxveld-Giessendam

Erkunden Sie Hardinxveld-Giessendam und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hardinxveld-Giessendam

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hardinxveld-Giessendam. In 2026 waren da 19.400 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 368.000.

Einwohner

19.400

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 368.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

514

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hardinxveld-Giessendam
Jahr Einwohner
2022 18.511
2023 18.681
2024 18.762
2025 19.123
2026 19.400

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hardinxveld-Giessendam
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 267.000
2022 EUR 290.000
2023 EUR 334.000
2024 EUR 362.000
2025 EUR 368.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.603 0-15: 3.692 15-25: 2.452 25-45: 4.826 45-65: 4.550

Ausbildungsstufe

Hoger

21

Praktisch

32

Middelbaar

47

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

776

Nederland

16.986

Buiten Europa

1.361

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.187
Appartementen 2.105
Tussenwoningen 2.320
Vrijstaande woningen 1.193
Twee-onder-één-kap woningen 1.215

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 299
1900 tot 1925 481
1925 tot 1950 751
1950 tot 1970 1.312
1970 tot 1980 1.072
1980 tot 1990 810
1990 tot 2000 678
2000 tot 2010 354
2010 tot 2020 597
2020 en later 412

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.241

Bezeichnung C

1.953

Bezeichnung B

1.240

Bezeichnung G

903

Bezeichnung D

640

Bezeichnung F

406

Bezeichnung E

334

Bezeichnung A+++

310

Bezeichnung A+

106

Bezeichnung A++

46

Bezeichnung A++++

39

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hardinxveld-Giessendam
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.120 2.840
2021 1.260 2.880
2022 980 2.710
2023 830 2.550
2024 790 2.610

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 880 • Strom: 2.600

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.830

Koopwoning

Gas: 910 • Strom: 2.930

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.800

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Strom: 3.580

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 2.980

Betriebsaktivität in Hardinxveld-Giessendam (2025)

Handel en HORECA 335
Nijverheid en energie 630
Zakelijke dienstverlening 570
Overheid, onderwijs en zorg 265
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 190
Financiele diensten en onroerendgoed 225
Cultuur, recreatie en overige diensten 185

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.450

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hardinxveld-Giessendam
Periode Verbrechen
jan 2025 37
jan 2026 35
jul 2025 42
jun 2025 29
mei 2025 39
mrt 2025 45
nov 2024 46
nov 2025 45
okt 2024 39
okt 2025 56
sep 2024 42
sep 2025 31

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hardinxveld-Giessendam.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hardinxveld-Giessendam

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hardinxveld-Giessendam?

Hardinxveld-Giessendam telt in 2026 ongeveer 19.400 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hardinxveld-Giessendam?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hardinxveld-Giessendam is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hardinxveld-Giessendam?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hardinxveld-Giessendam ligt rond € 31.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hardinxveld-Giessendam?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 514 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hardinxveld-Giessendam?

In Hardinxveld-Giessendam komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.320 woningen.

Meer Häuser in Hardinxveld-Giessendam

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.