Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaarskantoor Koopmans

Petgat 12

8448VM Heerenveen • Fryslân

Verfügbar

€ 650.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 664.850

Kaufpreis /m²: € 4.779

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen in een woning die helemaal klaar is voor de toekomst? Dit is uw kans. Deze vrijstaande semibungalow uit 2023 is met een A+++ energielabel, triple glas en een warmtepomp een schoolvoorbeeld van duurzaamheid en comfort. Wat deze woning extra uniek maakt, is het royale perceel van maar liefst 402 m². Gelegen aan het begin van een rustig hofje in het groene Skoatterwald, geniet u hier van rust, ruimte en een snelle verbinding naar de bossen van Oranjewoud en de uitvalswegen. Gelijkvloers wonen of werken aan huis Bij binnenkomst valt direct de prachtige vloer op: een stijlvolle Weense punt met bies, uiteraard voorzien van comfortabele vloerverwarming die door de gehele woning ligt. De hal leidt naar de lichte woonkamer, waar het daglicht dankzij de vele raampartijen prachtig naar binnen valt. Met een loopdeur naar het zonnige terras op het zuiden en een schuifpui naar de tuin met avondzon, haalt u buiten echt naar binnen. De moderne open keuken is van alle gemakken voorzien: veel kastruimte, een kookplaat met geïntegreerde afzuigkap, een Quooker, een royale koelkast met vriesvak, een combi-oven én een stoomoven. De begane grond biedt bovendien een grote kamer die uitstekend dienst doet als hoofdslaapkamer. In de aangrenzende kantoorruimte liggen de leidingen al in de vloer klaar om eenvoudig een badkamer te realiseren. Hierdoor is de woning volledig levensloopbestendig te maken, zonder in te leveren op de ruimte boven. Ruimte voor het hele gezin De eerste etage beschikt over een ruime overloop en twee volwaardige, goede slaapkamers, waarvan één is uitgerust met een praktische walk-in closet. De badkamer is vernuftig ingedeeld, waardoor er ruimte is voor zowel een ligbad als een inloopdouche, een wastafelmeubel en een tweede toilet. In de technische ruimte bevinden zich de opstelling van de warmtepomp en de aansluitingen voor witgoed. Buitenruimte en parkeren Rondom de woning ligt een verzorgde tuin waar u op elk moment van de dag kunt kiezen tussen zon en schaduw. Naast de woning staat een praktische, extra brede berging met overheaddeur – ideaal voor fietsen, een motor of extra opslag. Parkeren doet u comfortabel op eigen terrein, waar plek is voor twee auto’s naast elkaar onder de carport. Kortom: Of u nu op zoek bent naar een levensloopbestendige woning voor de toekomst of een modern en energiezuinig gezinshuis op een toplocatie; Petgat 12 biedt het allemaal.

Hypothek berekenen

€ 650.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 664.850

3,04%

Jährlich

%

€ 32.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 650.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
136 m²
Fläche des Grundstücks
402 m²
Inhalt
553 m³
Sonstiger Innenraum
14 m²
Gebäude mit Außenbereich
26 m²
Hinterhof Fläche
108 m²

Bau und Energie

Baujahr
2023
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Energieausweis
A+++

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garten
Achtertuin en tuin rondom
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8448

Google Karten

Karte von Heerenveen

Erkunden Sie Heerenveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Heerenveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerenveen. In 2025 waren da 31.305 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 304.000.

Einwohner

31.305

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 304.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.450

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerenveen
Jahr Einwohner
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerenveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Ausbildungsstufe

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.659

Bezeichnung C

3.786

Bezeichnung B

2.964

Bezeichnung D

1.085

Bezeichnung G

921

Bezeichnung E

868

Bezeichnung F

434

Bezeichnung A+++

420

Bezeichnung A+

404

Bezeichnung A++

206

Bezeichnung A++++

89

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerenveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Strom: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.580

Betriebsaktivität in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.245

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerenveen
Periode Verbrechen
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerenveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerenveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer Häuser in Heerenveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.