Direkt zum Inhalt
Logo von Ki-Makelaardij

Varkensmarkt 7

5081CP Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 1.095 p/m

Mietpreis /m²: € 18

Fotoalbum

Beschreibung

Luxe recent opgeleverd 2-kamer appartement (60 m²) met energielabel A in hartje Hilvarenbeek Per direct beschikbaar: dit recent opgeleverde en hoogwaardig afgewerkte 2-kamer appartement aan de Varkensmarkt 7 in Hilvarenbeek. Deze stijlvolle benedenwoning/portiekwoning combineert modern wooncomfort met een centrale ligging in het gezellige centrum van Hilvarenbeek. Met een woonoppervlakte van circa 60 m², energielabel A en een luxe afwerkingsniveau is dit een instapklare woning voor wie comfortabel en energiezuinig wil wonen. Voor extra comfort is het appartement voorzien van airconditioning in zowel de woonkamer als de slaapkamer. De woning is recent gerealiseerd en voorzien van een moderne uitstraling met fraaie stalen-look binnendeuren, een luxe keuken, hoogwaardige badkamer en een warme houtlook vloer door de gehele woning. Indeling Via de eigen entree bereikt u de hal met toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer beschikt over grote raampartijen en een moderne open keuken. De keuken is strak uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, combi-oven en voldoende kastruimte. De ruime slaapkamer beschikt over een grote vaste kledingkast en directe toegang tot de moderne badkamer. De badkamer is luxe afgewerkt en voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast beschikt de woning over een separaat toilet, praktische bergruimte en een externe berging. Ligging De woning is gelegen aan de Varkensmarkt, midden in het sfeervolle centrum van Hilvarenbeek. Winkels, supermarkten, horeca en dagelijkse voorzieningen bevinden zich op loopafstand. Tevens zijn Tilburg en Eindhoven uitstekend bereikbaar. Bijzonderheden Recent opgeleverd appartement Benedenwoning / portiekwoning Woonoppervlakte ca. 60 m² Energielabel A Luxe afwerking Moderne open keuken met inbouwapparatuur Hoogwaardige badkamer met inloopdouche Stijlvolle stalen-look deuren Airconditioning aanwezig in woonkamer én slaapkamer Externe berging aanwezig Instapklaar Per direct beschikbaar Huurvoorwaarden Huurprijs inclusief servicekosten (35,-): € 1.095,- per maand Interesse? Neem contact op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Mietpreis
€ 1.095 p/m
Status
Verfügbar
Angebotstyp
huur
Wohnungstyp
Appartement

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Böden
1

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
60 m²
Inhalt
180 m³

Bau und Energie

Baujahr
1984
Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Garten
Niet aanwezig
Bergung
Aanwezig
Parken
Openbaar

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Airconditioning Toilet Wasruimte

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning Toilet Wasruimte

Karten

Postkarten

Postkarten für 5081

Google Karten

Hilvarenbeek auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Hilvarenbeek aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Hilvarenbeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hilvarenbeek. In 2025 waren da 8.880 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 460.000.

Einwohner

8.880

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 460.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

565

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Einwohner
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Ausbildungsstufe

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.149

Bezeichnung A

1.060

Bezeichnung B

673

Bezeichnung D

463

Bezeichnung F

325

Bezeichnung A+

281

Bezeichnung G

240

Bezeichnung E

143

Bezeichnung A+++

113

Bezeichnung A++++

46

Bezeichnung A++

33

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Strom: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Strom: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Strom: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Strom: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Strom: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 2.880

Betriebsaktivität in Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.345

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hilvarenbeek
Periode Verbrechen
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hilvarenbeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hilvarenbeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer Häuser in Hilvarenbeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.