Direkt zum Inhalt
Logo von KIN Makelaars Waalwijk

Rembrandtstraat 30

5171XL Kaatsheuvel • Noord-Brabant

Verkauft

€ 399.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 408.830

Kaufpreis /m²: € 3.764

Fotoalbum

Beschreibung

MODERNE, UITGEBOUWDE EN OPGEBOUWDE TUSSENWONING MET TUIN OP HET WESTEN EN BERGING Aan een rustige woonstraat gelegen moderne, uitgebouwde én opgebouwde tussenwoning met een verzorgde voortuin en zonnige achtertuin op het westen, voorzien van berging en achterom. De woning is gelegen op loopafstand van speelvoorzieningen, een basisschool én het centrum van Kaatsheuvel. Bouwjaar: ca. 1971 Woonoppervlakte: ca. 106 m² Overige inpandige ruimte, oppervlakte 2e verdieping: ca. 11 m² Perceeloppervlakte: 174 m² Inhoud: ca. 418 m³ Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast, trapopgang, praktische provisiekast en toiletruimte met hangcloset. Wastafel is aanwezig, maar nog niet aangesloten. Ruime, uitgebouwde woonkamer met erker, openslaande tuindeuren, laminaatvloer, moderne wandafwerkingen en plafond met inbouwspots. Open keuken in hoekopstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur: combimagnetron, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en een kokend waterkraan. Tevens voldoende ruimte voor een eettafel. 1e Verdieping: Overloop. Slaapkamer 1 met laminaatvloer en plafond met inbouwspots. Luxe badkamer (2021), uitgerust met elektrische vloerverwarming, inloopdouche, hangcloset en wastafelmeubel. Slaapkamer 2 met laminaatvloer, dubbele vaste kastenwand, airconditioning en moderne wand- en plafondafwerking met inbouwspots. Slaapkamer 3 met laminaatvloer en plafond met inbouwspots. 2e Verdieping: Vaste trap naar voorzolder met opstelling van de CV-combiketel (Remeha; 2021). Zolderkamer met dakraam en aansluiting voor was apparatuur. Er bestaat de mogelijkheid voor het plaatsen van een dakkapel of een nokverhoging om nog meer woonoppervlakte te creëren. De ruimte van de 2e verdieping valt nu onder "overige inpandige" ruimte. Buiten: Verzorgd aangelegde voortuin met terrastegels en buitenkraan. Zonnige, op het westen gesitueerde achtertuin met terrastegels, buitenkraan, kunstgras en een vrijstaande stenen berging. De tuin is bereikbaar via een overkapte achterom. Algemeen: * Gelegen op loopafstand van het centrum * Basisschool op loopafstand * Traprenovatie 2e verdieping uitgevoerd * Houten kozijnen met dubbele beglazing, deels HR++ * Elektrische rolluiken * Voorgevel gereinigd, opnieuw gevoegd en geïmpregneerd (2023) * Achtergevel opnieuw gevoegd en geïmpregneerd (2023) * Zinken hemelwaterafvoeren vernieuwd Een instapklare gezinswoning op een fijne locatie! Neem contact met ons op voor een bezichtiging.

Hypothek berekenen

€ 399.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 408.830

2,78%

Jährlich

%

€ 19.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 399.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
106 m²
Fläche des Grundstücks
174 m²
Inhalt
418 m³
Sonstiger Innenraum
11 m²
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
62 m²

Bau und Energie

Baujahr
1971
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
30-05-2025
Verkaufsdatum
02-08-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5171

Google Karten

Geografische Übersicht Kaatsheuvel

Erkunden Sie Kaatsheuvel und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Kaatsheuvel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Kaatsheuvel. In 2025 waren da 17.190 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 393.587.

Einwohner

17.190

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 393.587

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.030

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

583

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Kaatsheuvel
Jahr Einwohner
2021 16.615
2022 16.895
2023 16.945
2024 16.975
2025 17.190

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Kaatsheuvel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 277.230
2022 EUR 302.562
2023 EUR 354.885
2024 EUR 372.632
2025 EUR 393.587

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.945 0-15: 2.525 15-25: 1.845 25-45: 4.085 45-65: 4.790

Ausbildungsstufe

Hoger

2.920

Praktisch

3.600

Middelbaar

6.370

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.100

Nederland

14.580

Buiten Europa

1.520

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.413
Appartementen 1.415
Tussenwoningen 2.586
Vrijstaande woningen 1.265
Twee-onder-één-kap woningen 1.086

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 40
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 561
1950 tot 1970 1.602
1970 tot 1980 1.304
1980 tot 1990 1.502
1990 tot 2000 770
2000 tot 2010 535
2010 tot 2020 518
2020 en later 424

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.141

Bezeichnung A

1.999

Bezeichnung B

1.416

Bezeichnung D

654

Bezeichnung G

472

Bezeichnung F

423

Bezeichnung A+++

317

Bezeichnung E

307

Bezeichnung A+

208

Bezeichnung A++

183

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Kaatsheuvel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.266 3.197
2021 1.423 3.245
2022 1.082 3.029
2023 923 2.825
2024 880 2.898

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 944 • Strom: 2.784

Huurwoning

Gas: 732 • Strom: 2.115

Koopwoning

Gas: 1.028 • Strom: 3.228

Appartement

Gas: 521 • Strom: 1.739

Tussenwoning

Gas: 843 • Strom: 2.586

Vrijstaande woning

Gas: 1.342 • Strom: 4.163

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.089 • Strom: 3.213

Betriebsaktivität in Kaatsheuvel (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 510
Overheid, onderwijs en zorg 275
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 110
Cultuur, recreatie en overige diensten 255

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.270

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Kaatsheuvel
Periode Verbrechen
jan 2025 49
jan 2026 32
jul 2025 52
jun 2025 40
mei 2025 53
mrt 2025 54
nov 2024 57
nov 2025 49
okt 2024 61
okt 2025 43
sep 2024 55
sep 2025 53

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Kaatsheuvel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Kaatsheuvel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Kaatsheuvel?

Kaatsheuvel telt in 2025 ongeveer 17.190 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel is in 2025 circa € 393.587.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel ligt rond € 33.030 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kaatsheuvel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 583 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kaatsheuvel?

In Kaatsheuvel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.586 woningen.

Meer Häuser in Kaatsheuvel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.