Einwohner
6.270
Letztes Jahr: 2025
€ 495.000 k.k.
Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750
2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamt inkl. MwSt.: € 506.750
Kaufpreis /m²: € 3.778
Welkom bij deze twee-onder-één kapwoning aan de Schrijverstraat 4 in Loon op Zand. Deze woning biedt: ruimte, comfort en een ideale ligging. Met vier slaapkamers, een inpandige garage, een zonnig gelegen tuin en de ligging aan een woonerf is dit de perfecte plek voor jou, jullie en het gezin. Ontdek deze leuke woning nabij natuur en dagelijkse voorzieningen. Kom snel een kijkje nemen en laat je verrassen! 4 slaapkamers, garage en zonnig gelegen tuin Bij binnenkomst in de ruime hal heb je toegang tot de lichte woonkamer, voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming en dubbele beglazing. De half open keuken, geplaatst in een U-opstelling, is uitgerust met moderne apparatuur en biedt een leuk uitzicht over het woonerf voor de woning. Op de eerste etage vind je drie keurige slaapkamers, waarvan één met een balkon en een vaste kast. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche en een tweede toilet. Via een vaste trap bereik je de zolder met een vierde slaapkamer en handige bergruimte. De inpandige garage is ideaal voor hobby's, opslag of een praktijk aan huis. De zonnige tuin is perfect voor zowel de middag- als avondzon en voorzien van een waterpunt. Wonen nabij natuur en dagelijkse voorzieningen Loon op Zand is een ideale locatie voor natuurliefhebbers en gezinnen. De woning ligt nabij de Loonse en Drunense Duinen, waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Het centrum van Loon op Zand biedt alle dagelijkse voorzieningen en binnen 15 minuten ben je in Tilburg of Waalwijk voor een breder aanbod aan winkels en restaurants. Voor een leuk dagje uit is de Efteling nooit ver weg. Deze woning biedt de perfecte balans tussen rust, natuur en gemak. Een fijne gezinswoning Samengevat hebben we het hier dus over een fijne gezinswoning waar je jaren mee vooruit kunt en die ook nog mogelijkheden biedt voor aanpassingen naar eigen wens. Algemeen - Tweekapper met garage; - Bouwjaar 1993; - Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 131 m²; - Gebruiksoppervlakte gebouw gebonden buitenruimte ca. 4 m² (balkon); - Inhoud ca. 465m³; - Isolatie: volledig geïsoleerd; - Verwarming: cv-ketel Nefit HR 2004; - Energielabel: B; - Aanvaarding in overleg. Tot slot Een woning ziet, voelt en beleef je pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden je graag rond in deze woning. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts ter indicatie.
€ 495.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750
2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750
3,04%
Jährlich
€ 24.750
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.
Douche, ligbad, toilet, en wastafel
Elektra
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Loon op Zand
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Loon op Zand. In 2025 waren da 6.270 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 420.000.
Einwohner
6.270
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliche WOZ
EUR 420.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 35.900
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
170
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2021 | 6.295 |
| 2022 | 6.255 |
| 2023 | 6.245 |
| 2024 | 6.190 |
| 2025 | 6.270 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 301.000 |
| 2022 | EUR 325.000 |
| 2023 | EUR 377.000 |
| 2024 | EUR 400.000 |
| 2025 | EUR 420.000 |
Hoger
1.420
Praktisch
970
Middelbaar
1.930
Europa
375
Nederland
5.525
Buiten Europa
365
Bezeichnung C
871
Bezeichnung A
748
Bezeichnung B
487
Bezeichnung D
329
Bezeichnung F
174
Bezeichnung G
144
Bezeichnung E
108
Bezeichnung A++++
55
Bezeichnung A+
34
Bezeichnung A++
27
Bezeichnung A+++
26
Bezeichnung A+++++
0
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.310 | 3.190 |
| 2021 | 1.490 | 3.230 |
| 2022 | 1.150 | 3.030 |
| 2023 | 990 | 2.830 |
| 2024 | 960 | 2.930 |
Hoekwoning
Gas: 970 • Strom: 2.790
Huurwoning
Gas: 790 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 1.080 • Strom: 3.230
Appartement
Gas: 740 • Strom: 1.850
Tussenwoning
Gas: 850 • Strom: 2.480
Vrijstaande woning
Gas: 1.430 • Strom: 4.350
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.130 • Strom: 3.240
Gesamtanzahl der Firmensitze: 885
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 19 |
| jan 2026 | 19 |
| jul 2025 | 26 |
| jun 2025 | 17 |
| mei 2025 | 12 |
| mrt 2025 | 12 |
| nov 2024 | 11 |
| nov 2025 | 9 |
| okt 2024 | 14 |
| okt 2025 | 11 |
| sep 2024 | 12 |
| sep 2025 | 8 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Loon op Zand.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
5175SK Loon op Zand
€ 769.000 k.k.
5175VP Loon op Zand
€ 389.000 k.k.
€ 2.819/m²
5175WL Loon op Zand
€ 832.500 k.k.
€ 4.247/m²
5175RX Loon op Zand
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
5175TN Loon op Zand
€ 400.000 k.k.
€ 3.846/m²
5175AB Loon op Zand
€ 525.000 k.k.
€ 5.000/m²
5175XG Loon op Zand
€ 665.000 k.k.
€ 4.318/m²
5175XA Loon op Zand
€ 450.000 k.k.
€ 3.516/m²