Direkt zum Inhalt
Logo von AMH Makelaars

Antoon Lipkensstraat 32 C 02

6221AT Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 275.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.350

2 % Übertragungssteuer (€ 5.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 282.350

Kaufpreis /m²: € 5.729

Fotoalbum

Beschreibung

Dit prachtige appartement aan de Antoon Lipkensstraat is gelegen in het trendy stadsdeel Wyck en biedt een unieke kans op een heerlijke woonervaring. De locatie is niet alleen centraal, maar ook bijzonder populair. Het appartement bevindt zich op de tweede en derde verdieping en biedt veel lichtinval. Met een knusse woonkamer, eetkamer met eenvoudige keuken, badkamer en een bijzonder ruime slaapkamer op de derde verdieping is dit appartement van alle gemakken voorzien. De wijk Wyck is bovendien de place to be! Met de vele leuke boetiekjes, koffietentjes en restaurants is er altijd wat te doen. Het station is op loopafstand waardoor je binnen no-time op weg bent naar je volgende avontuur. Alles wat je nodig hebt is binnen handbereik: van de historische binnenstad tot aan de gezellige terrasjes langs de Maas. Na een lange (werk)dag kun je helemaal tot rust komen in dit fijne appartement. Het souterrain biedt bovendien extra opslagruimte. Wat wil je nog meer? Dit appartement is ideaal voor diegenen die graag midden in het bruisende stadsleven willen wonen, maar toch willen genieten van rust en privacy. Plan vandaag nog een bezichtiging en geniet binnenkort van het veelzijdige Maastricht vanuit je eigen, unieke appartement. INDELING Kelder In de kelder bevindt zich de privé bergruimte, tevens is hier de opstelplaats voor witgoedapparatuur. Tweede verdieping Via de entree en het trappenhuis bereik je de tweede verdieping. Bij binnenkomst in het appartement valt meteen de fijne lichtinval op doordat het appartement rondom is voorzien van ramen (hardhouten kozijnen met HR++ beglazing). Je hebt hier een wijds zicht over het gezellige Wyck en de Wilhelminasingel. Het appartement kenmerkt zich verder door een speelse indeling. De voorste ruimte is nu ingericht als eetkamer, en beschikt tevens over een ingebouwde keukenblok voorzien van o.a. een inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast. De mooie houten vloer loopt langs de badkamer door naar het intieme zitgedeelte met airco dat zich aan de achterzijde bevindt. Hier tref je de trap aan die leidt naar de ruime slaapkamer. Tussen de eet- en woonkamer bevindt zich de badkamer. Deze is geheel betegeld en voorzien van een douche, wastafel met bergmeubel en hangend toilet. Derde verdieping De slaapkamer beschikt eveneens over een mooie houten vloer. Meerdere dakramen zorgen voor de nodige lichtinval en verhogen samen met de dakspanten het intieme karakter van deze ruimte. De ramen zijn uitgerust met screens en de slaapkamer voorziet ook in opbergruimte. Bijzonderheden - Kleinschalige maar actieve VvE; - VvE-bijdrage is € 160,- per maand (inclusief € 60 voorschot stookkosten); - Uitgerust met airco; - Gelegen op een zeer centrale locatie; - Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat de koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend.

Hypothek berekenen

€ 275.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.350

2 % Übertragungssteuer (€ 5.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 282.350

2,78%

Jährlich

%

€ 13.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 275.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen en een kelder
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
48 m²
Inhalt
174 m³
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
1920
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt uit 2006, eigendom)
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum en in woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
18-06-2025
Verkaufsdatum
04-08-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 6221

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.