Einwohner
126.026
Letztes Jahr: 2026
Te huur in Heugem, Maastricht een zeer nette eengezinswoning met 3 slaapkamers. Deze woning is gelegen in een rustige woonwijk nabij het Academisch ziekenhuis, diverse uitvalswegen en winkels. Indeling: Entree welke toegang biedt tot het separaat toilet, de woonkamer en de trap. De woonkamer beschikt over een nette tegelvloer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de open keuken. Deze keuken is vv. 4 pits kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast met diepvries, oven en aanrecht met spoelbak. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de tuin welke beschikt over een berging. Middels de trap heeft u toegang tot de eerste etage. Hier bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer 1 is ca. 14,4m2, slaapkamer 2 ca. 10,8m2 en slaapkamer 3 is ca.5,88m2. De badkamer beschikt over een ligbad, douche, wastafel met spiegel en een extra toilet. De huurprijs voor deze woning is € 1.995,-. De borgsom bedraagt € 3990,-.
Toilet Rolluiken Rolgordijnen Rioolaansluiting Bergruimte Bad Douche
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.
Einwohner
126.026
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 313.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.900
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
7.537
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 121.151 |
| 2023 | 122.734 |
| 2024 | 125.285 |
| 2025 | 125.563 |
| 2026 | 126.026 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 238.000 |
| 2022 | EUR 258.000 |
| 2023 | EUR 301.000 |
| 2024 | EUR 294.000 |
| 2025 | EUR 313.000 |
Hoger
36
Praktisch
24
Middelbaar
40
Europa
26.270
Nederland
76.672
Buiten Europa
22.621
Bezeichnung C
15.755
Bezeichnung A
13.753
Bezeichnung B
10.777
Bezeichnung D
6.853
Bezeichnung G
6.274
Bezeichnung E
5.553
Bezeichnung F
5.314
Bezeichnung A+
1.868
Bezeichnung A+++
1.155
Bezeichnung A++
762
Bezeichnung A++++
196
Bezeichnung A+++++
5
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.080 | 2.490 |
| 2021 | 1.210 | 2.510 |
| 2022 | 950 | 2.370 |
| 2023 | 810 | 2.250 |
| 2024 | 770 | 2.260 |
Hoekwoning
Gas: 1.020 • Strom: 2.720
Huurwoning
Gas: 690 • Strom: 1.900
Koopwoning
Gas: 980 • Strom: 2.780
Appartement
Gas: 600 • Strom: 1.760
Tussenwoning
Gas: 910 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.580 • Strom: 4.080
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.170 • Strom: 2.970
Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 559 |
| jul 2025 | 587 |
| jun 2025 | 645 |
| mei 2025 | 717 |
| mrt 2025 | 695 |
| mrt 2026 | 651 |
| nov 2024 | 762 |
| nov 2025 | 546 |
| okt 2024 | 759 |
| okt 2025 | 658 |
| sep 2024 | 645 |
| sep 2025 | 649 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
6221KM Maastricht
€ 2.500 p/m
€ 20/m²
6212XC Maastricht
€ 1.995 p/m
€ 25/m²
6211JD Maastricht
€ 1.750 p/m
€ 27/m²
6221TB Maastricht
€ 1.800 p/m
€ 17/m²
6229EM Maastricht
€ 1.647 p/m
€ 21/m²
6211SP Maastricht
€ 1.395 p/m
€ 16/m²
6229EM Maastricht
€ 1.044 p/m
€ 42/m²
6211JJ Maastricht
€ 745 p/m
€ 37/m²