Direkt zum Inhalt
Logo von Tijs & Cyril Makelaardij

Gerechtigheidslaan 44

6226CH Maastricht • Limburg

Verkauft unter Vorbehalt

€ 719.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.230

2 % Übertragungssteuer (€ 14.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 735.230

Kaufpreis /m²: € 3.908

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Vrijstaande, royale woning met een garage en zonnige tuin in Scharn. Op een prachtige plek in Scharn staat deze vrijstaande jaren 60 woning, die smaakvol is verbouwd en uitgebouwd tot een royaal familiehuis met 4 slaapkamers. De oprit, carport en royale garage bieden ruime parkeergelegenheid, terwijl het souterrain onder andere als was- en hobbyruimte wordt gebruikt. Op het dak, aan de zuidoostkant, liggen 10 zonnepanelen en de spouwmuren zijn in 2023 geïsoleerd. Typering: De Gerechtigheidslaan is een rustige straat in Scharn, op korte afstand van een basisschool en de internationale school. Er zijn meerdere supermarkten in de nabijheid en ook zijn er vele horecazaken voor een kop koffie, lunch en het avondeten. Na een korte wandeling staat u bij de Groene Loper en het treinstation is, net als het historische centrum, goed bereikbaar met de fiets en openbaar vervoer. De autosnelwegen A2 en A79 richting Luik, Eindhoven, Heerlen en Aken liggen op steenworp afstand. Souterrain: Vanuit de hal heeft u toegang tot het royale souterrain, die uit drie ruimtes bestaat. In kelder I (circa 4,38 x 3,31) staat een keukenblok zonder apparatuur en verder wordt deze kelder gebruikt als wijn-/provisieruimte. Aan de achterzijde is kelder II (circa 2,36 x 3,31), met een verhoging waarop de wasmachine en droger kunnen staan. Tevens bevindt zich hier de cv ketel (eigendom 2009) Kelder III (circa 40,6 m2) in een L-vorm is de grootste ruimte, in gebruik als berging en hobbyruimte. Begane grond: Aan de linkerzijde, bij de carport, is het bordes met de voordeur van deze fraaie woning. In de hal valt uw oog op de travertinvloer en de fraaie trap naar de eerste verdieping. Onder deze trap is de trap naar het souterrain. Ook de toiletruimte, met een wandcloset en fonteintje, is vanuit de hal te bereiken. De speels ingedeelde woon-eetkamer met een visgraat parketvloer heeft een totale oppervlakte van bijna 60 m2. Het zitgedeelte is aan de voorzijde, bij de royale erker en de inbouwhaard met marmeren tv-plateau, en het eetgedeelte is bij de schuifpui naar de achtertuin. Het rechterdeel van de woonkamer, met een schuifpui en een raam, is voor verschillende doeleinden te gebruiken. Bij het eetgedeelte is een doorgang naar de keuken (circa 4,35 x 3,76), met prachtig uitzicht naar de tuin. De halfronde eettafel maakt deel uit van de U-vormige, stijlvolle keukenopstelling met een blad van natuursteen. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koelkast. Fraai element is het schuine dak in het achterste deel van de keuken. Vanuit de keuken is de garage (circa 5,51 x 4,23) te bereiken. Deze fraaie ruimte is voorzien van elektra, water, afvoer en verwarming. Dubbele, houten deuren geven toegang tot de carport en er is een deur naar de achtertuin. Gezien de hoogte is het mogelijk om in de garage een bergvliering te realiseren. De garage biedt, net als de woon-/eetkamer, toegang tot de achtertuin op het zuidoosten. Het terras van natuursteen is van groot formaat en er hangt een breed zonnescherm, die zorgt voor schaduw op een deel van het terras en in de woonkamer. Verder is er veel groen in de tuin, zowel aan de achterzijde als in de zij- en voortuin. De oprit zorgt, samen met de carport, voor ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. 1e verdieping: Het raam in de zijgevel zorgt voor veel lichtinval, op de overloop en bij de trap naar de begane grond. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers, de badkamer en een separaat toilet te bereiken. Aan de achterzijde is slaapkamer I (circa 3,80 x 3,58) met een grote schuifdeurkast en openslaande deuren naar het balkon. Slaapkamer II (circa 4,33 x 3,91) met wastafel is aan de voorzijde, net als slaapkamer III (circa 2,92 x 2,76). Op de overloop, naast de toiletruimte, is de ruime badkamer (circa 3,23 x 2,32) met een ligbad, aparte douche, een grote designradiator en een groot wastafelmeubel. De badkamer is, net als de toiletruimte, uitgevoerd in lichte kleuren. 2e verdieping: Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, verdeeld in een overloop en een slaapkamer met dakkapel. Op de overloop hangt een wastafel en er is, net als in de slaapkamer, een goede toegang tot de berging in de schuinte van het dak. Slaapkamer IV (circa 4,13/3,73 x 6,56 vloeroppervlakte) is een ruime tweepersoonskamer, met een goede stahoogte en veel lichtinval via de ramen in de dakkapel. Algemeen: Bouwjaar: 1960 uitbouw en erker circa 2010 Perceeloppervlakte: 374 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 184 m2, inhoud circa 961 m3 Ruim souterrain met drie multifunctionele ruimtes Spouwmuurisolatie (circa 2023) Dakisolatie (polystyreen) Houten en kunststof kozijnen, voorzien van isolerende beglazing Verwarming via een HR-ketel (2009, eigendom), warm water via de HR-ketel en een geiser 16 zonnepanelen aan de achterzijde (zuidoost) Energielabel: D Asbest: zichtbaar in afvoer souterrain Olietank: gesaneerd, KIWA certificaat aanwezig Aanvaarding: begin oktober 2025 In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen ( kan bij deze woning van toepassing zijn! Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hypothek berekenen

€ 719.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.230

2 % Übertragungssteuer (€ 14.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 735.230

3,04%

Jährlich

%

€ 35.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 719.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
184 m²
Fläche des Grundstücks
374 m²
Inhalt
961 m³
Sonstiger Innenraum
89 m²
Gebäude mit Außenbereich
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
1960
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Parken
Betaald parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
22-08-2025
Verkaufsdatum
06-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6226

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.