Direkt zum Inhalt
Logo von UP makelaars Gooi

Binnenhof 319

1412LA Naarden • Noord-Holland

Verfügbar

€ 300.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.850

2 % Übertragungssteuer (€ 6.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 307.850

Kaufpreis /m²: € 5.769

Fotoalbum

Beschreibung

Instap klaar, luxe gemoderniseerd en goed onderhouden gasloos 2-KAMER appartement met energielabel A, gelegen op de derde verdieping met een gezellig balkonnetje op het westen. Bij het appartement hoort een berging in de onderbouw. Het appartement is in 2022 gemoderniseerd waarbij een luxe keuken is geplaatst, de badkamer verfraaid, alles is gestukt en een mooie eikenhouten vloer is gelegd. Recent is een Dual split airco unit aangelegd. Hierdoor is het lekker koel in de zomer en in de winter snel lekker warm. Het gebouw is voorzien van een lift. Het appartement ligt op loopafstand van station Naarden/Bussum en het centrum en rondom het gebouw is voldoende parkeergelegenheid. Het appartementsrecht betreft een "koop goedkoop woning" en is zeer aantrekkelijk voor de starter op de woningmarkt. Het appartement: Entree/hal, meterkast en bergkast, badkamer, woonkamer met aan de galerijkant de moderne open keuken (2022) v.v. diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasmachine, Quooker, combi oven/magnetron, inductie kookplaat en een koel-/vries combinatie. De slaapkamer met deur naar het balkon op het westen ligt aan deze achterzijde. Heerlijk voor de middag- avondzon! De ruime badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, wc en wasmachine-/droger aansluiting. Aan de galerij hangt in de bergkast de elektrische boiler. Op de eerste verdieping bevindt zich een berging die is voorzien van elektra. Via een afgesloten fietsopgang is deze berging te bereiken. Bijzonderheden: - Zelfbewoningsplicht, dus niet geschikt voor verhuur - Voorkeursrecht woningcorporatie bij voorgenomen vervreemding (kettingbeding) - Koop Goedkoop regeling is van toepassing (erfpacht met ingroei canon, zie bijlage/documentatie) - Verwarming middels dual airconditioning (lucht/lucht warmtepomp), warm water via een boiler - Servicekosten €201,- per maand - Energielabel A Koop Goedkoop Koop Goedkoopwoningen zijn betaalbaar doordat de grond niet wordt gekocht maar in erfpacht wordt uitgegeven tegen een aanzienlijke korting. De canon (grondhuur) wordt pas in het 11e jaar volledig betaald. De korting op de canon is het eerste jaar 100% (gratis dus). Het 2e jaar bedraagt de korting 90%, het 3e jaar 80% etc. De betaalde canon is fiscaal aftrekbaar. Bij doorverkoop begint de nieuwe koper weer met een korting van 100%. De betaalde grondhuur (canon) is fiscaal aftrekbaar. Voor de overdracht van dit appartement is een zogenaamde projectnotaris van toepassing. De koper heeft de keuze uit de volgende projectnotarissen: - Davina & Partners Notarissen te Hilversum - Notariaat Wijdemeren te Loosdrecht - Van Hengstum & Stolp Netwerk Notarissen te Hilversum VRAAGPRIJS: € 300.000,- k.k. OPLEVERING IN OVERLEG

Hypothek berekenen

€ 300.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.850

2 % Übertragungssteuer (€ 6.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 307.850

2,78%

Jährlich

%

€ 15.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 300.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
6 woonlagen
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
52 m²
Inhalt
158 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1984
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
HR-glas
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Erfpacht
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 1412

Google Karten

Geografische Übersicht Naarden

Entdecken Sie, wo Makler in Naarden aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Naarden

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Naarden. In 2025 waren da 18.410 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 659.000.

Einwohner

18.410

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 659.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 50.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

774

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Naarden
Jahr Einwohner
2021 17.550
2022 17.610
2023 18.425
2024 18.225
2025 18.410

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Naarden
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 517.000
2022 EUR 559.000
2023 EUR 610.000
2024 EUR 634.000
2025 EUR 659.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.030 0-15: 3.490 15-25: 1.985 25-45: 3.595 45-65: 5.310

Ausbildungsstufe

Hoger

6.640

Praktisch

2.150

Middelbaar

3.800

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.065

Nederland

13.380

Buiten Europa

2.975

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.641
Appartementen 1.913
Tussenwoningen 2.938
Vrijstaande woningen 475
Twee-onder-één-kap woningen 1.107

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 56
1700 tot 1900 366
1900 tot 1925 480
1925 tot 1950 1.843
1950 tot 1970 2.742
1970 tot 1980 574
1980 tot 1990 635
1990 tot 2000 388
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 130
2020 en later 160

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.082

Bezeichnung A

1.363

Bezeichnung G

999

Bezeichnung F

993

Bezeichnung E

970

Bezeichnung B

877

Bezeichnung D

766

Bezeichnung A+++

118

Bezeichnung A+

91

Bezeichnung A++

41

Bezeichnung A++++

5

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Naarden
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.510 3.200
2021 1.750 3.310
2022 1.360 3.090
2023 1.150 2.910
2024 1.120 2.980

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Strom: 3.260

Huurwoning

Gas: 750 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.300 • Strom: 3.280

Appartement

Gas: 640 • Strom: 1.750

Tussenwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.930 • Strom: 4.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.600 • Strom: 4.140

Betriebsaktivität in Naarden (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 305
Zakelijke dienstverlening 1.490
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 290
Cultuur, recreatie en overige diensten 305

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.835

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Naarden
Periode Verbrechen
jan 2025 53
jan 2026 69
jul 2025 54
jun 2025 70
mei 2025 56
mrt 2025 60
nov 2024 60
nov 2025 80
okt 2024 48
okt 2025 74
sep 2024 52
sep 2025 52

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Naarden.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Naarden

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Naarden?

Naarden telt in 2025 ongeveer 18.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Naarden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Naarden is in 2025 circa € 659.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden ligt rond € 50.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Naarden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 774 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Naarden?

In Naarden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.938 woningen.

Meer Häuser in Naarden

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.