Direkt zum Inhalt
Logo von Molenbeek Makelaars Utrecht

Koninginnenlaan 8 B

3433CT Nieuwegein • Utrecht

Verkauft

€ 339.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.630

2 % Übertragungssteuer (€ 6.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 347.630

Kaufpreis /m²: € 6.163

Fotoalbum

Beschreibung

Ruim 2-kamerappartement met dakterras in het historisch Vreeswijk Starters opgelet! Dit comfortabele 2-kamerappartement met eigen dakterras en fraai uitzicht over de sluis en de kerk gelegen in het geliefde Vreeswijk wordt misschien wel jouw nieuwe woning. Vreeswijk staat bekend om zijn historische karakter en prettige woonomgeving en behoort tot de meest gewilde delen van Nieuwegein. De centrale ligging van de Koninginnenlaan zorgt ervoor dat winkels, openbaar vervoer en andere dagelijkse voorzieningen eenvoudig te voet bereikbaar zijn. Comfort, bereikbaarheid en sfeer komen hier op een fijne manier samen. Duurzaam en energiezuinig wonen Dit appartement is voorzien van energielabel A++. Het appartement is voorzien van isolerende beglazing en geïsoleerde dak- en gevelconstructies. Verder is het gehele complex voorzien van 4 zonnepanelen. Dit alles zorgt voor een comfortabel binnenklimaat en lage energielasten. Indeling Via de centrale entree van het complex bereikt u middels de trap het appartement. De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en is voorzien van een moderne open keuken. Deze is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie en volop kastruimte. De woonkamer biedt daarnaast voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek. Vanuit hier heeft u directe toegang tot het royale dakterras, een heerlijke plek om in alle rust buiten te zitten en te genieten van de omgeving. De slaapkamer beschikt over een fraai uitzicht op de kerk en de Vaartse Rijn en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De strak betegelde badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een wastafel, regendouche, vrijhangend toilet, designradiator en een aansluiting voor de wasmachine. Bijzonderheden • Verduurzaamd appartement met energielabel A++ • Ruim dakterras • Fraai uitzicht over de sluis en de kerk • Ruime slaapkamer • Vve is in oprichting. Het MJOP wordt op het moment gemaakt en de maandelijkse servicekosten zullen hieruit voortkomen. • In de koopovereenkomst worden een niet-zelfbewoningsclausule, ouderdomsclausule en asbestclausule opgenomen • Snelle oplevering mogelijk Open huis Er wordt een open huis gehouden op dinsdag 20 januari van 15:30 tot 17:00 uur en donderdag 22 januari van 14:30 tot 15:30 uur. U bent van harte welkom om de woning te bezichtigen. Graag aanmelden, zodat u alle stukken vooraf ontvangt. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 339.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.630

2 % Übertragungssteuer (€ 6.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 347.630

2,78%

Jährlich

%

€ 16.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 339.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
55 m²
Inhalt
175 m³
Gebäude mit Außenbereich
24 m²

Bau und Energie

Baujahr
1930
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
A++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
14-01-2026
Verkaufsdatum
13-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3433

Google Karten

Karte von Nieuwegein

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein

Wohn- und Viertelzahlen in Nieuwegein

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.

Einwohner

68.299

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 386.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.759

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Einwohner
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Ausbildungsstufe

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

12.189

Bezeichnung A

7.575

Bezeichnung B

5.217

Bezeichnung D

2.936

Bezeichnung A+++

1.724

Bezeichnung A+

1.603

Bezeichnung E

734

Bezeichnung A++

678

Bezeichnung G

403

Bezeichnung F

357

Bezeichnung A++++

186

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 610 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Strom: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Strom: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Strom: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.300

Betriebsaktivität in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nieuwegein
Periode Verbrechen
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nieuwegein

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer Häuser in Nieuwegein

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.