Direkt zum Inhalt
Logo von Aspekt Makelaars

Zwaardenburg 107

3437RL Nieuwegein • Utrecht

Verkauft

€ 369.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 378.230

Kaufpreis /m²: € 4.146

Fotoalbum

Beschreibung

In Batau bieden wij aan een keurig onderhouden 4 kamer maisonnette appartement op de begane grond met een sfeervol aangelegde tuin die gesitueerd is op het westen. Deze woning is intern netjes onderhouden en onder andere zeer recent voorzien van een moderne luxe inbouwkeuken. De woning is ideaal gesitueerd in een rustige woonomgeving nabij winkelcentrum Muntplein, sneltramhalte, bushalte en uitvalswegen. In de directe omgeving van de woning is ruime gratis parkeergelegenheid. Woning wordt centraal verwarmd door middel van HR combi ketel, merk Remeha volgens opgave uit 2015. Indeling Begane grond: Entree met toegang naar de hal die voorzien is van een trapopgang, meterkast en keurige toilet ruimte. Vanuit de hal bereik je de lichte zonnige woonkamer die tuingericht is en toegang geeft naar de sfeervolle privacy biedende tuin. Deze ruimte is voorzien van een open keuken met een zeer luxe inbouw keuken in U-opstelling met diverse apparatuur. De keuken is geplaatst in 2025! Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de inpandige berging die van buitenaf bereikbaar is. 1e VERDIEPING: Overloop met toegang naar de 3 mooie slaapkamers van respectievelijk ca. 10,6 m2, 17,3 m2 en 10,5 m2. In de kleinste slaapkamer is tevens de opstelling van de CV ketel en MV box. Deze zijn ingebouwd in een bergkast. De keurige badkamer is voorzien van een douchecabine, design radiator en een badkamermeubel. De badkamer is tevens voorzien van daglicht toetreding met ventilatie mogelijkheden. Bijzonderheden: - Op rustige locatie in Batau een 4 kamer maisonnette woning. - De woning heeft een keurige tuin met veel privacy en gelegen op het westen. - De gehele woning is voorzien van isolerende beglazing. - Keuken in de woning is in 2025 vervangen door een zeer luxe opstelling in U-vorm en voorzien van diverse inbouwapparatuur. - Het geheel wordt centraal verwarmd door middel van een HR combi ketel, merk Remeha volgens opgaven uit 2015. - Administrateurschap van de VVE door VvE Partner. - Servicekosten van de VVE bedragen € 184,66 per maand incl. opstalverzekering en onderhoud CV en mechanische ventilatie. - Ideaal gesitueerd nabij alle voorzieningen. - Openbaar vervoer zoals sneltramhalte en bushalte op loopafstand. - Ruim voldoende gratis parkeergelegenheid.

Hypothek berekenen

€ 369.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 378.230

2,78%

Jährlich

%

€ 18.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 369.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, maisonnette

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
89 m²
Inhalt
314 m³
Sonstiger Innenraum
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1978
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel en gasboiler (huur)
Kessel Cv
HR (gas gestookt)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
06-06-2025
Verkaufsdatum
13-08-2025

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3437

Google Karten

Karte von Nieuwegein

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein

Wohn- und Viertelzahlen in Nieuwegein

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.

Einwohner

68.299

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 386.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.759

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Einwohner
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Ausbildungsstufe

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

12.189

Bezeichnung A

7.575

Bezeichnung B

5.217

Bezeichnung D

2.936

Bezeichnung A+++

1.724

Bezeichnung A+

1.603

Bezeichnung E

734

Bezeichnung A++

678

Bezeichnung G

403

Bezeichnung F

357

Bezeichnung A++++

186

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 610 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Strom: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Strom: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Strom: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.300

Betriebsaktivität in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nieuwegein
Periode Verbrechen
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nieuwegein

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer Häuser in Nieuwegein

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.