Direkt zum Inhalt
Logo von VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM

Molenveltlaan 3

2071BR Santpoort-Noord • Noord-Holland

Verkauft

€ 669.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.230

2 % Übertragungssteuer (€ 13.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 684.230

Kaufpreis /m²: € 6.252

Fotoalbum

Beschreibung

In het fijne dorp Santpoort-Noord, in een rustige straat gelegen twee-onder-één-kapwoning met ruime oprit voor meerdere auto's, een aangebouwde en van binnenuit bereikbare garage, een carport en een aangebouwde schuur. De tuin is zonder twijfel één van de unique sellingpoints. Een fijne, diepe en zonnige achtertuin. Wat een fijne ruimte om lekker te tuinieren en te recreëren. Zo'n tuin biedt tegelijkertijd de ruimte om de woning nog flink uit te bouwen. Er is voldoende ruimte! Aan de achterzijde is de woning voorzien van een handige bijkeuken waardoor de garage binnendoor bereikbaar is. Op de eerste verdieping waren oorspronkelijk 3 slaapkamers. De 2 slaapkamers aan de achterzijde zijn samengevoegd tot 1 grote slaapkamer. Hier is eenvoudig weer een extra slaapkamer te realiseren indien nodig. Vergelijkbare woningen in de straat zijn uitgebouwd op de begane grond én op de eerste verdieping. Voor dat laatste is uiteraard een bouwvergunning nodig. De ligging is ideaal, op loopafstand van het zeer goede winkelaanbod in Santpoort, scholen, sportaccommodaties, duinen, bossen en openbaar vervoer (bus en trein). Het strand is gelegen op fietsafstand evenals het recreatiegebied Spaarnwoude en het stadscentrum van Haarlem. Met de auto bereik je in een mum van tijd de belangrijkste uitvalswegen. KENMERKEN: - woonoppervlakte: 107 m2 exclusief de garage - totale gebruiksoppervlakte: 150 m2 - inhoud: 368 m3 - bouwjaar: 1956 - perceel: 262 m2 volle eigendom De woning is gedateerd en biedt een ieder de uitgelezen kans op de woning naar eigen wens en inzicht te verbouwen en eventueel uit te bouwen. INDELING (maatvoering, zie plattegronden): Begane grond: voortuin; ruime oprit; zij-entree; hal; meterkast; toilet; L-woonkamer met aan de voorzijde een deur naar de voortuin en aan de achterzijde via de keuken en de bijkeuken toegang tot de achtertuin; de keuken is half open, in een L-opstelling met enige apparatuur. De keuken dient vervangen te worden. Bijkeuken met fraai licht vanwege het glazen dak; aangebouwde stenen garage met veel bergruimte en op afstand bedienbare elektrische garagedeur; Fijne, zonnige tuin met achterom. Eerste verdieping: grote slaapkamer achterzijde (voorheen 2 slaapkamers) met openslaande deuren naar het balkon; slaapkamer voorzijde; badkamer voorzien van douche, toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping: overloop met CV ketel; slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde en een dakraam aan de achterzijde. Aanvaarding in overleg, kan desgewenst spoedig.

Hypothek berekenen

€ 669.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.230

2 % Übertragungssteuer (€ 13.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 684.230

3,04%

Jährlich

%

€ 33.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 669.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
107 m²
Fläche des Grundstücks
262 m²
Inhalt
368 m³
Sonstiger Innenraum
31 m²
Gebäude mit Außenbereich
13 m²
Hinterhof Fläche
123 m²

Bau und Energie

Baujahr
1956
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
02-09-2025
Verkaufsdatum
23-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2071

Google Karten

Standort von Santpoort-Noord

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Santpoort-Noord

Wohn- und Viertelzahlen in Santpoort-Noord

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Santpoort-Noord. In 2025 waren da 7.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 551.000.

Einwohner

7.265

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 551.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

261

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Einwohner
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Ausbildungsstufe

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

711

Bezeichnung F

631

Bezeichnung G

559

Bezeichnung E

422

Bezeichnung D

359

Bezeichnung A

335

Bezeichnung B

325

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

11

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Strom: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Strom: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.110

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Santpoort-Noord
Periode Verbrechen
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Santpoort-Noord.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Santpoort-Noord

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer Häuser in Santpoort-Noord

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.