Direkt zum Inhalt
Logo von Moovs Makelaars & Taxateurs

Juliana van Stolbergstraat 27

4532AX Terneuzen • Zeeland

Verfügbar

€ 245.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.750

2 % Übertragungssteuer (€ 4.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 251.750

Kaufpreis /m²: € 2.816

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklare tussenwoning op een fijne locatie in Terneuzen! Ben je op zoek naar een sfeervolle, uitstekend onderhouden woning waar je zó in kunt? Dan is deze mooie tussenwoning aan de Juliana van Stolbergstraat 27 in Terneuzen er één die je gezien móet hebben! Deze woning biedt comfort, praktische ruimte en een nette afwerking. Met drie slaapkamers, een bijkeuken en een onderhoudsvriendelijke tuin met berging is het een geschikte woning voor starters en gezinnen. De woning ligt in een rustige, gewilde woonwijk met alle dagelijkse voorzieningen in de buurt. • Bouwjaar: 1939 • Woonopp: 87 m² • Perceelopp: 137 m² • Vernieuwde kunststof kozijnen (2021) • Dakisolatie • Spouwisolatie wordt nog aangebracht Kortom: een super mooie instapklare woning op een fijne plek, met verrassend veel ruimte en wooncomfort! Indeling Begane grond Via de inkomhal met meterkast en praktische trapkast kom je binnen in de woning. Direct valt de nette afwerking en warme uitstraling op. De lichte woonkamer biedt volop ruimte voor een gezellige zit- en eethoek en vormt samen met de keuken een mooi geheel. De keuken is van alle gemakken voorzien en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis met afzuigkap, vaatwasser en oven. Aansluitend bevindt zich de aangebouwde bijkeuken met toiletruimte. De bijkeuken is in 2025 gerenoveerd en momenteel ingericht als wasruimte. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en de badkamer. De moderne badkamer is circa 5 jaar geleden volledig gerenoveerd en straalt luxe en comfort uit. Deze is voorzien van een ruime inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel, een tweede toilet en een designradiator. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereik je de praktische bergzolder – ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en extra bergruimte. Tuin De achtertuin is netjes en onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating en biedt volop mogelijkheden voor het creëren van meerdere gezellige zithoekjes. Dankzij de gunstige ligging op het westen geniet je hier optimaal van de middag- en avondzon – perfect om te ontspannen na een lange dag! Achterin de tuin bevindt zich bovendien een handige berging voor fietsen en tuingereedschap. Kortom: een instapklare, verzorgde en comfortabele woning op een fijne locatie waar je je direct thuis zult voelen! Bijzonderheden -Vernieuwde Kunststof kozijnen met HR++ beglazing -Verwarming en warm water via cv-ketel (huur; Intergas, bj. 2025) -Dakisolatie -Spouwisolatie wordt nog aangebracht -In 2021 zijn kunststof deuren en kozijnen geplaatst Vraagprijs: € 245.000,- k.k.

Hypothek berekenen

€ 245.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.750

2 % Übertragungssteuer (€ 4.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 251.750

2,78%

Jährlich

%

€ 12.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 245.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
87 m²
Fläche des Grundstücks
137 m²
Inhalt
222 m³
Sonstiger Innenraum
14 m²
Externe Berghalle
11 m²

Bau und Energie

Baujahr
1939
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt uit 2025, huur)
Energieausweis
D

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Karten

Postkarten

Postkarten für 4532

Google Karten

Betrachten Sie Terneuzen auf der Karte

Erkunden Sie Terneuzen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Terneuzen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Terneuzen. In 2025 waren da 26.495 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 262.486.

Einwohner

26.495

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 262.486

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.720

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.107

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Terneuzen
Jahr Einwohner
2021 25.420
2022 25.505
2023 25.760
2024 26.050
2025 26.495

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Terneuzen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 194.548
2022 EUR 212.738
2023 EUR 240.973
2024 EUR 249.696
2025 EUR 262.486

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.105 0-15: 3.665 15-25: 2.660 25-45: 6.080 45-65: 6.985

Ausbildungsstufe

Hoger

4.120

Praktisch

5.950

Middelbaar

8.610

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.500

Nederland

17.385

Buiten Europa

4.630

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.186
Appartementen 4.558
Tussenwoningen 4.747
Vrijstaande woningen 1.387
Twee-onder-één-kap woningen 1.011

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 492
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 2.969
1970 tot 1980 2.273
1980 tot 1990 1.338
1990 tot 2000 868
2000 tot 2010 1.027
2010 tot 2020 650
2020 en later 870

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

3.952

Bezeichnung A

3.210

Bezeichnung B

2.125

Bezeichnung D

1.226

Bezeichnung E

1.068

Bezeichnung F

784

Bezeichnung G

445

Bezeichnung A+

356

Bezeichnung A+++

259

Bezeichnung A++++

187

Bezeichnung A++

132

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Terneuzen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.088 2.474
2021 1.230 2.587
2022 972 2.456
2023 831 2.337
2024 801 2.381

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 954 • Strom: 2.417

Huurwoning

Gas: 648 • Strom: 1.963

Koopwoning

Gas: 913 • Strom: 2.539

Appartement

Gas: 580 • Strom: 1.974

Tussenwoning

Gas: 857 • Strom: 2.263

Vrijstaande woning

Gas: 1.335 • Strom: 3.366

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.042 • Strom: 2.650

Betriebsaktivität in Terneuzen (2025)

Handel en HORECA 505
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 505
Overheid, onderwijs en zorg 495
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 225
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 270

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.595

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Terneuzen
Periode Verbrechen
jan 2026 77
jul 2025 103
jun 2025 116
mei 2025 110
mrt 2025 84
mrt 2026 117
nov 2024 106
nov 2025 80
okt 2024 114
okt 2025 98
sep 2024 87
sep 2025 86

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Terneuzen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Terneuzen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Terneuzen?

Terneuzen telt in 2025 ongeveer 26.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen is in 2025 circa € 262.486.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen ligt rond € 33.720 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terneuzen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.107 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terneuzen?

In Terneuzen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.747 woningen.

Meer Häuser in Terneuzen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.