Direkt zum Inhalt
Logo von Bisonstaete Makelaars O.G.

Johannes Camphuysstraat 39 BS

3531SC Utrecht • Utrecht

Verkauft

€ 500.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.850

2 % Übertragungssteuer (€ 10.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 511.850

Kaufpreis /m²: € 5.000

Fotoalbum

Beschreibung

Karakteristieke, deels gemoderniseerde en ruime, 4-kamer BOVENWONING, gelegen op een aantrekkelijke locatie in een rustige straat in de populaire wijk Lombok. Op loopafstand vindt je onder meer winkels voor de dagelijkse boodschappen, gezellig terrasjes, cafés en restaurantjes, maar ook openbaar vervoer-aansluitingen en andere voorzieningen. De binnenstad van Utrecht en het Centraal station bereik je binnen enkele minuten fietsen. Tevens ligt de woning gunstig ten opzichte van uitvalswegen naar de A2 en A12. In de straat is parkeergelegenheid (parkeervergunning). Indeling Begane grond - entree en trapopgang. Eerste verdieping - overloop met trapopgang; - toiletruimte met een modern, hangend closet; - 3,05 meter hoge en lichte achterkamer (21m²) met dubbele deuren naar het terras aan de achterzijde (noordwesten); - voorkamer annex tussenkamer (samen 16m²); - redelijk moderne keuken met inbouwapparatuur; - ingebouwd zijn een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast met vriesvak; - op de overloop en in de kamers liggen laminaatvloeren. Tweede verdieping - overloop met de opstelplaats voor de combiketel; - 2 ruime (voorheen 3) slaapkamers, waarvan 1 met een dakkapel; - badkamer met douchecabine, wastafel, de opstelplaats(en) voor de wasmachine en de wasdroger en een lichtkoepel; - op de overloop en in de slaapkamers liggen laminaatvloeren. Bijzonderheden - voorzien van houten kozijnen, ramen en deuren met dubbele en/of HR beglazing; - de voor-, de tussen- en de achterkamer zijn eenvoudig door te breken waardoor een aantrekkelijk grote en lichte woonkamer ontstaat van 37 m²; - moderne groepenkast; - glasvezelkabel aanwezig, maar nog niet aangesloten; - platte dakbedekking vervangen met gebruikmaking van Sarnafil dakbedekking; - plafonds op de woonverdieping ruim 3 meter hoog; - wastafels in alle kamers; - buitenschilderwerk uitgevoerd in mei 2025; - de woning wordt leeg en vrij van huur opgeleverd; - actieve Vereniging van Eigenaren, bestaande uit 2 leden; - de huidige eigenaar heeft de V.v.E. jarenlang technisch en administratief beheerd; de servicekosten bedragen € 100/maand; - prettige woonomgeving; - uitstekend voorzieningenniveau (winkels, scholen, openbaar vervoer, enz.). Kengetallen Bouwjaar: 1904 Kadastrale gegevens: Catharijne, C 8460 A-2 Perceeloppervlak: n.v.t. Eigen grond of erfpacht: eigen grond Erfpachtcanon: n.v.t. Gebruiksoppervlakte wonen: 100 m² Overige inpandige ruimte: 0 m² Gebouw-gebonden buitenruimte: 11 m² Externe bergruimte: 0 m² Bruto inhoud (inclusief overige inpandige ruimte): 354 m³ Aantal kamers: 4 (met de mogelijkheid voor 5) Achterkamer: 21 m² Voor- en tussen: samen 16 m² Keuken: 5,4 m² Slaapkamer 1 - 2e verdieping: 19 m² Slaapkamer 2 - 2e verdieping: 17 m² Badkamer 2e verdieping: 3,5 m² Merk en bouwjaar verwarmingsketel: Remeha Avanta 35C CW5 combiketel Warm tapwater: via de combiketel Isolerende beglazing: ja Zonnepanelen: nee Energielabel: definitief energielabel B (geldig tot 07-04-2035) Staat van onderhoud binnen: redelijk-goed Staat van onderhoud buiten: goed Publiekrechtelijke beperkingen: er zijn geen WKPB-beperkingen bekend De koopovereenkomst zal worden gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin onder meer (indien van toepassing) een asbest- en een ouderdomsclausule zullen worden opgenomen. De tekst van de NVM-koopovereenkomst, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar; - De woning is gemeten door een externe partij conform de branche-brede meetinstructie (BBMI). Een meetrapport is beschikbaar; - De verkoop geschiedt onder voorbehoud van gunning. Aanvaarding: spoedige oplevering mogelijk (in overleg) BEZICHTIGINGEN - nieuwsgierig geworden? GRAAG ONTVANGEN WIJ UW BEZICHTIGINGSAANVRAAG VIA FUNDA. - of schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar behartigt uw belangen en kan u tijd, geld en zorgen besparen. U vindt een NVM-aankoopmakelaar op Funda. Deze aanmelding en de verkoopbrochure zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. De vraagprijs is "kosten koper" tenzij anders vermeld.

Hypothek berekenen

€ 500.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.850

2 % Übertragungssteuer (€ 10.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 511.850

3,04%

Jährlich

%

€ 25.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 500.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Inhalt
354 m³
Gebäude mit Außenbereich
11 m²

Bau und Energie

Baujahr
1904
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta 35C CW5 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
28-06-2025
Verkaufsdatum
27-08-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3531

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.