Direkt zum Inhalt
Logo von Molenbeek Makelaars Utrecht

Johannes Camphuysstraat 47

3531SE Utrecht • Utrecht

€ 425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350

Kaufpreis /m²: € 5.592

Fotoalbum

Beschreibung

Ervaar het plezier van wonen in deze charmante benedenwoning in de levendige wijk van Utrecht. Dit karakteristieke appartement uit 1919 aan de Johannes Camphuysstraat combineert de sfeer van vroeger met het comfort van nu. Het is een rustige lichte straat en voor de deur kan gemakkelijk een bankje buitengezet worden. De woning beschikt over een royaal woonoppervlak van circa 76 m² en een souterrain van circa 19 m². Het souterrain heeft een hoogte van ongeveer 1,75 m en kan relatief eenvoudig bij het woonoppervlak worden betrokken. De indeling is praktisch en prettig: er zijn twee slaapkamers, een ruime woonkamer met gemoderniseerde open keuken en een strak afgewerkte badkamer. Kortom, een ideale instapklare woning voor starters en (jonge) stellen. Locatie & omgeving De Johannes Camphuysstraat ligt in een gewilde en levendige buurt van Utrecht. Op korte afstand vindt u diverse winkels, scholen en goede openbaarvervoersverbindingen, waaronder Utrecht Centraal. De gezellige Kanaalstraat, met een breed aanbod aan winkels en speciaalzaken, bevindt zich op loopafstand en met circa 5 minuten fietsen staat u al in de Utrechtse binnenstad. De buurt is rustig, maar heeft genoeg reuring om de hoek. Parkeren is mogelijk middels betaald parkeren en parkeervergunningen. Indeling Bij binnenkomst valt direct de open en ruime opzet van de woonkamer op. De gehele woning is voorzien van een nette lamelparketvloer. Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval, wat bijdraagt aan het ruime gevoel. De moderne open keuken is voorzien van een inductiekookplaat, koel-vriescombinatie, oven en vaatwasser. Naast de keuken bevindt zich een vaste kast met de wasmachineaansluiting. Via de hal bereikt u het souterrain van circa 19 m². Deze ruimte heeft een hoogte van ongeveer 1,75 m en kan geschikt worden gemaakt voor volwaardig gebruik als woonruimte. De woning beschikt over twee nette slaapkamers, beide met grote ramen en veel lichtinval. De slaapkamer aan de achterzijde is bovendien voorzien van een lichtkoepel die geopend kan worden. De moderne badkamer is strak betegeld en uitgerust met een inloopregendouche, designradiator en wastafel. Bijzonderheden • Gemoderniseerde benedenwoning • Twee ruime slaapkamers • Ruime woonkamer met open keuken • Souterrain van circa 19 m² (ca. 1,75 m hoog) • Woning is niet bewoond geweest door verkoper • Oplevering in overleg; kan snel • VvE is ingeschreven bij de KvK, maar verder nog niet actief ingericht • In de koopovereenkomst worden de volgende clausules opgenomen: niet-zelfbewoningsclausule, asbestclausule en ouderdomsclausule Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350

2,78%

Jährlich

%

€ 21.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 425.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, benedenwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
76 m²
Inhalt
355 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²

Bau und Energie

Baujahr
1919
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
11-12-2025
Verkaufsdatum
04-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, inloopdouche, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3531

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.