Direkt zum Inhalt
Logo von Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening

Bakkersveenweg 14

7676AN Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Verkauft unter Vorbehalt

€ 449.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.830

2 % Übertragungssteuer (€ 8.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 459.830

Kaufpreis /m²: € 3.034

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de rand van het dorp gelegen vrijstaande woning met aanbouw, overkapping en een zeer ruime vrijstaande stenen schuur (ca. 5,50 x 16,00 meter). De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1955, en door de huidige eigenaar in het afgelopen jaar op meerdere punten al gemoderniseerd, waaronder de woonkamer, keuken en de slaapkamers op de verdieping. Er zijn echter nog wel verbeteringen mogelijk (badkamer, toilet en isolatie), waardoor de nieuwe eigenaar de woning verder naar eigen smaak kan afwerken en er zijn eigen “touch” aan kan geven. De woning is ook nog eens op een heerlijk ruim perceel van 614 m2 eigen grond gelegen. Dit woonhuis kent de volgende indeling: Begane grond: entrée met meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping; woonkeuken met moderne inbouwkeuken; lichte doorzonwoonkamer voorzien van PVC-vloer en openslaande deuren naar het terras; hal voorzien van achteringang, hal met moderne toiletruimte; eenvoudige badkamer; overkapping. 1e verdieping: overloop voorzien van vlizo trap naar de 2e verdieping; 5 slaapkamers. 2e verdieping: bergzolder. De gesloten keuken is voorzien van een moderne inbouwkeuken (2025) met daarin een Bora inductiekookplaat met afzuiging, koelkast, vaatwasser, oven en quooker. De keuken biedt genoeg ruimte voor bijvoorbeeld een grote eettafel. De gedateerde en eenvoudige badkamer is voorzien van douche en wastafel. Algemeen: -dit huis is oorspronkelijk gebouwd in 1955 -de warmwater- en verwarmingsvoorziening geschiedt middels een gasgestookte c.v.-installatie met Nefit HR combi-ketel, geïnstalleerd in 2018 -op de begane grond (woonkamer en woonkeuken) is vloerverwarming aanwezig -de gevels in de woonkamer en woonkeuken zijn van binnenuit na-geïsoleerd -deels voorzien van HR isolatieglas -beschikt over energielabel G -in 2025 is de meterkast vernieuwd -bij koop wordt een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom van de koper verlangd Resumerend: een aan de buitenrand van het dorp gelegen deels gemoderniseerde vrijstaande woning, voorzien van een multifunctionele stenen schuur (ideaal voor hobbyisten).

Hypothek berekenen

€ 449.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.830

2 % Übertragungssteuer (€ 8.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 459.830

2,78%

Jährlich

%

€ 22.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 449.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
148 m²
Fläche des Grundstücks
614 m²
Inhalt
541 m³
Gebäude mit Außenbereich
20 m²
Externe Berghalle
122 m²
Hinterhof Fläche
280 m²

Bau und Energie

Baujahr
1955
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Kessel Cv
2018
Energieausweis
G

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-03-2026

Karten

Postkarten

Postkarten für 7676

Google Karten

Karte von Westerhaar-Vriezenveensewijk

Erkunden Sie Westerhaar-Vriezenveensewijk und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Westerhaar-Vriezenveensewijk. In 2026 waren da 4.201 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 311.187.

Einwohner

4.201

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 311.187

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 24.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

88

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Einwohner
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Ausbildungsstufe

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

458

Bezeichnung B

280

Bezeichnung A

261

Bezeichnung D

217

Bezeichnung F

163

Bezeichnung E

122

Bezeichnung A+

118

Bezeichnung G

89

Bezeichnung A++++

83

Bezeichnung A+++

29

Bezeichnung A++

10

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Strom: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Strom: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Strom: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Strom: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Strom: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Strom: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 2.927

Betriebsaktivität in Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Gesamtanzahl der Firmensitze: 380

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer Häuser in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.