Direkt zum Inhalt
Logo von Molenbeek Makelaars Zeist

Laan van Vollenhove 396

3706AA Zeist • Utrecht

Verfügbar

€ 320.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 328.250

Kaufpreis /m²: € 4.156

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklaar appartement op de 8e verdieping met weids uitzicht! Op de achtste verdieping van een verzorgd appartementencomplex bevindt zich dit lichte en hoogwaardig afgewerkte appartement. In 2025 is de woning volledig gemoderniseerd en voorzien van een royale woonruimte, een ruime slaapkamer, een comfortabele loggia (voormalig balkon), een moderne keuken en een luxe, ruime badkamer. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging in de onderbouw en bestaat de mogelijkheid om een parkeerplaats te huren voor extra gemak. De wijk beschikt over een compleet wijkwinkelcentrum met onder andere een Jumbo, Kruidvat en kapper. Ook voorzieningen zoals basisscholen, een kinderdagverblijf, tandarts, huisarts en apotheek liggen op loopafstand. De bereikbaarheid is uitstekend: er is een directe busverbinding naar de stad Utrecht en het Utrecht Science Park. Met de fiets bereik je het Science Park bovendien binnen circa 15 minuten. Begane grond: Centrale, afgesloten entree met bellentableau. Vanuit hier heb je toegang tot de liften en het trappenhuis. 8e verdieping: Via de entree kom je in de hal met toegang tot het toilet, de badkamer en een praktische inpandige bergkast (tevens meterkast). De woonkamer met open keuken heeft een oppervlakte van circa 41 m² en biedt een heerlijke, lichte leefruimte dankzij de grote raampartijen en de ligging op hoogte. De moderne keuken is strak uitgevoerd en voorzien van een inductiekookplaat, oven, combimagnetron, vaatwasser en een losse koel-/vriescombinatie (ter overname). Vanuit de woonkamer stap je direct de loggia in: een prettige extra ruimte met een groot dubbel schuifraam, waardoor binnen en buiten op een mooie manier in elkaar overlopen. Aansluitend bevindt zich de ruime slaapkamer van circa 14 m². De badkamer is modern en strak afgewerkt en uitgerust met een wastafelmeubel en een royale inloopdouche met in het plafond geïntegreerde regendouche. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor wasmachine en droger, geplaatst in een vaste kast op hoogte met daaronder ruimte voor een wasmand. Het gehele appartement is strak gestuukt en voorzien van een fraaie laminaatvloer. Bijzonderheden: - Instapklaar appartement met weids uitzicht; - Luxe keuken met diverse inbouwapparatuur; - Strakke en moderne badkamer en separaat toilet; - Volledig vernieuwde elektrische installatie en wandcontactdozen; - Warm water via 80 liter boiler (eigendom); - Verwarming via blokverwarming met maandelijkse voorschotbetaling en individuele meting; - Blokverwarming van het complex in 2025 volledig vernieuwd; - Actieve VvE met eigen huismeester; maandelijkse bijdrage € 218,42; - VvE-stukken beschikbaar via Move-account na het plannen van een bezichtiging; - Gelegen op eigen grond – geen erfpacht.

Hypothek berekenen

€ 320.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 328.250

2,78%

Jährlich

%

€ 16.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 320.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
8e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
77 m²
Inhalt
258 m³
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1976
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3706

Google Karten

Betrachten Sie Zeist auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Zeist

Wohn- und Viertelzahlen in Zeist

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Zeist. In 2025 waren da 55.455 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 523.969.

Einwohner

55.455

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 523.969

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.853

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.788

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Zeist
Jahr Einwohner
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Zeist
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Ausbildungsstufe

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

6.218

Bezeichnung A

5.131

Bezeichnung G

3.129

Bezeichnung B

3.075

Bezeichnung D

2.982

Bezeichnung E

2.384

Bezeichnung F

1.663

Bezeichnung A+

569

Bezeichnung A+++

433

Bezeichnung A++

396

Bezeichnung A++++

170

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Zeist
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.112 • Strom: 2.777

Huurwoning

Gas: 753 • Strom: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.051 • Strom: 2.857

Appartement

Gas: 697 • Strom: 1.877

Tussenwoning

Gas: 956 • Strom: 2.587

Vrijstaande woning

Gas: 1.493 • Strom: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 978 • Strom: 2.602

Betriebsaktivität in Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.800

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Zeist
Periode Verbrechen
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Zeist.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Zeist

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer Häuser in Zeist

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.