Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer
"DALE A TUS PLANES ESPACIO. YA HACE 50 AÑOS"
Als makelaarskantoor met meer dan 50 jaar ervaring in Zeeuws-Vlaanderen staat Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer voor kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Wij zijn actief in de regio en kennen de markt vanbinnen, wat ons helpt om voor onze klanten de beste oplossingen te vinden. Of het nu gaat om een woning, een ondernemingslocatie of een investering: wij kijken naar de behoeften van onze klanten en helpen hen daar ge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Alexander de Grotestraat 22
4562BJ Hulst
€ 484.000 k.k.
€ 3.507/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 244 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Narcisstraat 8 f
4537PS Terneuzen
€ 374.500 k.k.
€ 3.095/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 377 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kerkstraat 26
4567CK Clinge
€ 319.000 k.k.
€ 3.009/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wilhelminastraat 54
4564AG Sint Jansteen
€ 285.000 k.k.
€ 2.355/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 245 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Godsplein 4 e
4561BD Hulst
€ 345.000 k.k.
€ 3.450/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Waterhyacint 17
4533RD Terneuzen
€ 1.200.000 k.k.
€ 5.634/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 213 m²
- Área del lote
- 2031 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (91)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
91 reseñas total
Funda
72 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Sint Josephstraat 13
9Het verkopen van ons huis was een belangrijke stap en we zijn Kindt + Biesbroeck ontzettend dankbaar voor hun professionele en persoonlijke begeleiding tijdens dit proces. Vanaf het eerste gesprek voelden we ons direct op ons gemak door hun deskundige advies en realistische marktbenadering. Tijdens de Open Huizen dag was onze makelaar aanwezig en betrokken, wat potentiële kopers een informatief beeld gaf van onze woning. Dankzij hun inzet en expertise is onze woning binnen kort…
-
Gerstweg 3
10Prima communicatie en alles conform afspraak, goede en vriendelijke begeleiding bij zowel aan en verkoop!!
-
Koekoeksbloem 4
9Traducido por IAEl contacto fue agradable; amable e intuitivo con respecto a nuestro problema. Tuvimos algunos compradores potenciales que reaccionaron de manera notable. El agente inmobiliario no dejó de buscar una solución que finalmente llegó.
-
Molenstraat 56 a
9Traducido por IASigue perfectamente la venta, siempre accesible. Valoración correcta y comunicación fluida durante todo el proceso desde poner en el mercado hasta el notario.
-
Klapstraat 37
9Heel vlotte samenwerking, alle afspraken netjes nagekomen en opgevolgd. Makkelijk bereikbaar. We zijn tevreden.