Frans Knorth Makelaardij
"CORREDOR DE COMERCIO | LINGEWAARD | OVER-BETUWE"
Het kiezen van een makelaar is een zaak van vertrouwen. Wij zijn er om dat vertrouwen te verdienen door actief en betrouwbaar te zijn. Onze focus ligt op uw belang, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk ertoe doet. Of het nu gaat om de verkoop van uw woning, de aankoop van een nieuw huis of een taxatie, wij zorgen ervoor dat u de beste resultaten behaalt. Onze deskundigheid en inzet zijn vanaf het eerste moment duidelijk, zodat u z...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hazeleger 12
6852KG Huissen
€ 419.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 189 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Zwanenveld 3815
6538XR Nijmegen
€ 395.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dwarsdijk 47
6681TR Bemmel
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 384 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Leidijk 117
6681TN Bemmel
€ 529.000 k.k.
€ 4.560/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 246 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Krekelstraat 23
6561ZJ Groesbeek
€ 750.000 k.k.
€ 5.906/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 387 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Sandershof 6
6681BT Bemmel
€ 750.000 k.k.
€ 4.967/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 577 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (47)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
47 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
Meander 22
9Frans was vanaf het begin bij de oriëntatie al goed voorbereid. Daarna liep de communicatie ook goed en vlot. Dat was echt een fijne samenwerking!
-
Paul
10Is een professionele makelaar die wel weet hoe het moet en doet wat hij belooft. Hij heeft onze woning zeer snel verkocht. Het was ook een prettige samenwerking ook met zijn team.
-
Lieshoutstraat 29
5De eerste kennismaking was prettig, maar toen ik eenmaal een contract met hem was aangegaan verliep het moeizaam: ik moest zelf steeds achter dingen aanzitten, anders hoorde ik niets van hem (en ik verwacht van een makelaar toch een pro-actieve houding). Ook hoorde ik bij het bellen een keer heel hard gelach aan de anderer kant, en een andere keer allerlei kinderstemmen. Kwam niet erg professioneel over. Ook kreeg ik een paar keer informatie die niet klopte. De verkoop lukte aan…
-
Parksingel 93
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario y su equipo fue excelente. Se esforzaron mucho por vender la vivienda rápidamente y a un buen precio. También estoy muy satisfecho con el servicio prestado. ¡Valió la pena su comisión!
-
Jan Bos
10Traducido por IABuen agente inmobiliario, conocimiento de negocios. En mi caso tuve 2 días completos de visitas con candidatos interesados en mi apartamento. No se escuchó ningún queja por tener que pasar 2 días completos en un apartamento ajeno. Buena comunicación con Frans y Barbara. Por lo tanto, recomiendo al 100% este agente inmobiliario.