Amster Vastgoed
"La ciudad. Tu historia. Nuestro oficio."
Bij Amster Vastgoed staat de klant centraal. Wij combineren marktkennis met persoonlijke aandacht om zowel kopers als verkopers te ondersteunen. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxatie en verhuur. Wij zijn gespecialiseerd in nieuw bouwprojecten, woningstyling en beleggingen in vastgoed. Bovendien bieden wij ondersteuning aan expats en geven we advies over buitenlands vastgoed. Onze professionals zijn gecertificeerd en sprek...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Steijnstraat 3
1501RA Zaandam
€ 375.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 74 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Osdorpplein 963
1068TD Amsterdam
€ 395.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Eerste Oosterparkstraat 107 E
1091GX Amsterdam
€ 435.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Van Speijkstraat 14 3
1057HA Amsterdam
€ 575.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Blasiusstraat 170
1091CZ Amsterdam
€ 519.000 k.k.
€ 7.310/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Silodam 129 B
1013AS Amsterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 7.704/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (61)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
61 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
Marcantilaan 137
10Ik vond het contact super fijn! Luna en Hidde waren altijd bereikbaar voor me en hebben mij echt heel goed geholpen. Ik heb binnen een maandje een huis gevonden en gekocht. Dit had ik nooit zonder hun hulp kunnen doen. Ontzettend bedankt voor alles!
-
Hella Kops
10Bij Amster Vastgoed is de transparantie en het resultaatgerichte werken zeer prettig. Tijdens het proces waren we veel in contact met Desteney die ons heeft geholpen met alle documentatie en het stylen van onze woning. De woning was snel verkocht, tegen een topprijs! Een echte aanrader
-
Amstelveenseweg 52 1
10Hidde heeft ons uitstekend geholpen bij onze zoektocht naar een huis. Vanaf de eerste intake tot en met het tekenmoment bij de notaris hebben we goede hulp gekregen en was de bereikbaarheid altijd super!
-
Julian Ziogas
10Wij zochten een high-end makelaar met internationaal bereik en kwamen uit bij Amster Vastgoed. Dat bleek een uitstekende keuze. Binnen korte tijd was onze woning verkocht. Alles werd professioneel geregeld, met veel persoonlijke aandacht.
-
IJplein 131
10De verkoop verliep soepel van begin tot eind. Van het eerste gesprek waarin ik de makelaars als kundig en ambitieus heb ervaren, tot de voorbereiding van de woning, waarin de makelaars mij goed hebben ontzorgd. Daarna ook in de bezichtigingen, die soepel verliepen en uiteindelijk in de verkoop, die het gewenste resultaat opleverde. Zoals ze in het Engels zeggen: no notes!