Adviesgroep Somers & Brabant B.V.
In Simpelveld staat Adviesgroep Somers & Brabant voor betrouwbaar en persoonlijk financieel advies. Wij combineren kennis met passie om jou te helpen op het gebied van hypotheek, verzekeringen en financieel advies. Onze klanten staan centraal, zodat wij altijd de juiste oplossing voor jouw situatie vinden. Wij werken transparant en gedetailleerd, met een aanpak die aansluit bij jouw wensen. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een ru...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Chopinlaan 5
6361CP Nuth
€ 329.000 k.k.
€ 3.656/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Frankenhofweg 17
6291VE Vaals
€ 449.000 k.k.
€ 3.427/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 164 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Sjpaans Kentje 20
6373KX Landgraaf
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 360 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Schuttershof 4
6351GZ Bocholtz
€ 349.000 k.k.
€ 2.861/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Hendrik van Veldekestraat 15
6367SE Voerendaal
€ 374.500 k.k.
€ 3.314/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Hekerweg 46
6301RH Valkenburg
€ 485.000 k.k.
€ 2.650/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 775 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
36 reseñas en Google
-
Thei Caris
10 -
wilke steinbusch
10Een heel prettig gesprek en Kyra heeft zich alle moeite gedaan en keurig uitgelegd. Chapeau!!
-
isabella moureau
10In oktober heb ik een oriënterend hypotheekgesprek gehad bij adviesgroep Somers & Brabant met Yvette, en dat was vanaf het eerste moment een ontzettend fijne ervaring. Ik ging naar huis met een duidelijk overzicht en een heleboel mogelijkheden die goed aansloten bij mijn wensen. Toen er onverwacht snel een woning op mijn pad kwam, stond Yvette direct voor me klaar. Ze is laagdrempelig bereikbaar, denkt echt met je mee en kijkt niet alleen naar wat mogelijk is, maar vooral naar wat goed voelt. Dat persoonlijke contact en haar betrokkenheid gaven mij veel vertrouwen. Yvette zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt en dat alles tot in de puntjes geregeld wordt. Dankzij haar begeleiding ben ik nu de trotse eigenaar van mijn eerste huis. Ik ben ontzettend tevreden en kan haar en adviesgroep Somers & Brabant aanbevelen!
-
Rene Kesselaer
10Het hele team van Somers & Brabant werkt perfect samen en regelt alles super snel. Bankzaken, hypotheek en verzekeringen alles onder 1 dak en alles top geregeld!
-
gerda raalte
10Zeer betrouwbaar en deskundig advies. Snel geholpen en korte lijnen. Denkt mee over alles.
-
huub hanssen