Ir directamente al contenido
Logotipo de Arns & de Leeuw Makelaars

Perenhof 2

6681NK Bemmel • Gelderland

Disponible

€ 600.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 613.850

Precio de compra /m²: € 4.724

Galería de fotos

Descripción

In een rustige en ruim opgezette woonomgeving in Bemmel bevindt zich deze bijzondere en speels ontworpen woning met een moderne uitstraling, verrassend veel leefruimte en een volledig omsloten patio als sfeervol middelpunt. Deze levensloopbestendige woning combineert comfortabel gelijkvloers wonen met een royale extra verdieping die zich uitstekend leent als werk-, hobby- of logeerruimte. De woning valt direct op door haar eigentijdse ontwerp, fraaie materiaalgebruik en karakteristieke lijnen. Dankzij de grote raampartijen, hoge lichtinval en de centrale patio ontstaat overal in huis een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De royale woonkamer is heerlijk licht en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eethoek. Via openslaande deuren staat de leefruimte in directe verbinding met de zonnige patio. De patio biedt veel privacy en vormt een beschutte plek om van mooi weer te genieten. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van veel kastruimte en werkblad. Op de begane grond beschikt de woning daarnaast over een ruime slaapkamer met directe toegang tot de patio, een modern uitgevoerde badkamer, separaat toilet, een ruime entree, inpandige berging én een garage. Hierdoor is de woning uitermate geschikt voor comfortabel en toekomstbestendig wonen. De verdieping verrast met een royale en lichte multifunctionele ruimte voorzien van grote raampartijen rondom. Deze ruimte is ideaal als thuiswerkplek, atelier, hobbyruimte of extra slaapkamer. Buiten beschikt de woning over een carport en parkeergelegenheid op eigen terrein. De rustige ligging aan een hofje zorgt voor een aangename woonomgeving met veel privacy. Bijzonderheden • Levensloopbestendige woning • Slaapkamer en badkamer op de begane grond • Beschutte patiotuin • Grote multifunctionele verdieping als werk-/hobbyruimte • Garage, berging en carport aanwezig • Veel privacy en rustige ligging • Grote raampartijen en prettige lichtinval • Ideaal voor gelijkvloers wonen gecombineerd met extra ruimte boven

Hipoteca berekenen

€ 600.000

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 613.850

3,04%

Anualmente

%

€ 30.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 600.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning (patiowoning)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
127 m²
Área del lote
210 m²
Contenido
561 m³
Otra zona interior
23 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
46 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2001
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant Ecotec+ NL25-30/5-5R4 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Patio/atrium
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6681

Mapas de Google

Ver Bemmel en el mapa

Explora Bemmel y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bemmel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bemmel. En 2025 había 12.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 429.000.

Inhabitantes

12.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 429.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

256

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bemmel
Año Inhabitantes
2021 12.206
2022 12.205
2023 12.325
2024 12.260
2025 12.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bemmel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 345.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 429.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.100 0-15: 1.740 15-25: 1.480 25-45: 2.295 45-65: 3.650

Nivel académico

Hoger

3.080

Praktisch

2.300

Middelbaar

3.710

Origen de los residentes (2025)

Europa

670

Nederland

10.775

Buiten Europa

815

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 987
Appartementen 958
Tussenwoningen 1.731
Vrijstaande woningen 1.067
Twee-onder-één-kap woningen 608

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 227
1950 tot 1970 896
1970 tot 1980 1.187
1980 tot 1990 586
1990 tot 2000 842
2000 tot 2010 854
2010 tot 2020 86
2020 en later 144

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.549

Etiqueta B

1.254

Etiqueta C

1.135

Etiqueta D

415

Etiqueta F

284

Etiqueta G

205

Etiqueta E

117

Etiqueta A+

99

Etiqueta A+++

91

Etiqueta A++

49

Etiqueta A++++

9

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bemmel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.130 2.860
2023 910 2.740
2024 900 2.880

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.600

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.780

Koopwoning

Gas: 990 • Electricidad: 3.070

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 800 • Electricidad: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.210

Actividad empresarial en Bemmel (2025)

Handel en HORECA 250
Nijverheid en energie 180
Zakelijke dienstverlening 360
Overheid, onderwijs en zorg 325
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Número total de establecimientos empresariales: 1.475

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bemmel
Periodo Delitos
jan 2025 15
jan 2026 23
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 17
mrt 2025 14
nov 2024 20
nov 2025 25
okt 2024 19
okt 2025 30
sep 2024 18
sep 2025 26

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bemmel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bemmel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bemmel?

Bemmel telt in 2025 ongeveer 12.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel ligt rond € 36.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bemmel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bemmel?

In Bemmel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.731 woningen.

Meer viviendas in Bemmel

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.