Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel

Lehárstraat 126

2901PD Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 4.935

Galería de fotos

Descripción

- NIEUW IN DE VERKOOP - LEUK APPARTEMENT GELEGEN OP DE 2E VERDIEPING MET VRIJ UITZICHT VANAF HET BALKON EN DE WOONKAMER. HET 3-KAMERAPPARTEMENT BEVINDT ZICH AAN DE RAND VAN DE POPULAIRE WIJK 'S-GRAVENLAND EN BESCHIKT OVER 2 SLAAPKAMERS. ZELF HET APPARTEMENT ERVAREN? NEEM CONTACT MET ONS OP OM EEN BEZICHTIGING IN TE PLANNEN. GELEGEN OP DE 2E VERDIEPING: Op de begane grond is een centrale hal met brievenbussen, bellentableau met intercom. Met de lift of het trappenhuis bereikt u de diverse verdiepingen. Het appartement beschikt over 78 m² woonoppervlakte. Dit is onderverdeeld in een ruime, lichte woonkamer met open keuken. De keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur. Vanaf de woonkamer is er toegang tot het balkon. Gegarandeerd dat je hier heerlijk gaat genieten van het vrije uitzicht! Verder is het balkon zonnig gesitueerd op het zuidoosten. Vanaf de hal zijn de overige vertrekken toegankelijk zoals 2 slaapkamers, de badkamer, het toilet en de technische ruimte met de wasmachineaansluiting en cv-ketel. De slaapkamers hebben een oppervlakte van 8 en 14 m² en zijn beide aan de voorzijde van het complex gesitueerd. ACTIEVE VVE AANWEZIG: Het appartement is gebouwd in 1997 waardoor deze volledig geïsoleerd is. Hierdoor heeft het appartement een energielabel c, geldig tot 31-12-2030. Tevens wordt het gebouw goed onderhouden door de actieve VVE. In 2026 staat de vervanging van de rookgaskanalen in het complex gepland. Voor het onderhoud van het complex vragen zij een maandelijkse bijdrage van € 214,69. GEWELDIGE, KINDVRIENDELIJKE LOCATIE: Het appartement ligt op loopafstand van het winkelcentrum. Naast winkels biedt deze ruim opgezette woonwijk ook ruimte voor scholen, sport, horeca, speelgelegenheden voor de kleinsten en andere diverse voorzieningen! Openbaar vervoer met de bus en metrohalte Capelsebrug zijn om de hoek gelegen; je bent binnen een kwartier in het centrum van Rotterdam. 's-Gravenland is ook goed bereikbaar middels uitvalswegen A12 en A20. Kortom, een geweldige locatie waar je niets te kort gaat komen! VERKOPER AAN HET WOORD: Dit huis voelt als thuiskomen vanaf het eerste moment. Een heerlijk balkon met vrij uitzicht heeft gezorgd voor veel momenten van ontspanning. Het huis is met aandacht bewoond en liefdevol verzorgd. Hier begin je met plezier aan een nieuw hoofdstuk. BIJZONDERHEDEN: - Bouwjaar 1997; - 78 m² woonoppervlakte; - Gelegen op de 2e verdieping; - Lichte woonkamer met open keuken; - Balkon aanwezig, welke gesitueerd is op het zuidoosten; - Vrij uitzicht aan de achterzijde van het complex; - 2 slaapkamers; - Toegankelijk voor oudere door de aanwezige lift; - Er is een privé berging aanwezig op de begane grond; - Gelegen in gewilde en ruim opgezette woonwijk 's-Graveland; - Voldoende gratis parkeergelegenheid in de straat; - Actieve VVE aanwezig met een maandelijkse bijdrage van €214,69; - Het appartement is volledig geïsoleerd; - Energielabel C, geldig tot 31-12-2030; - Oplevering in overleg. INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst' “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.” Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
78 m²
Contenido
234 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1997
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
30-01-2026
Fecha de venta
15-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2901

Mapas de Google

Capelle aan den IJssel en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Capelle aan den IJssel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Capelle aan den IJssel. En 2026 había 69.644 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 362.000.

Inhabitantes

69.644

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 362.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.948

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Capelle aan den IJssel
Año Inhabitantes
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Capelle aan den IJssel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.606

Etiqueta A

9.392

Etiqueta B

6.657

Etiqueta D

2.542

Etiqueta E

2.008

Etiqueta F

785

Etiqueta G

741

Etiqueta A+

739

Etiqueta A+++

654

Etiqueta A++

309

Etiqueta A++++

256

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Capelle aan den IJssel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 720 • Electricidad: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Electricidad: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Electricidad: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Electricidad: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 3.580

Actividad empresarial en Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Número total de establecimientos empresariales: 9.115

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Capelle aan den IJssel
Periodo Delitos
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Capelle aan den IJssel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Capelle aan den IJssel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer viviendas in Capelle aan den IJssel

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.