Ir directamente al contenido
Logotipo de Content+ Makelaars Eveline Janssens

Stijn Streuvelslaan 25

4873EA Etten-Leur • Noord-Brabant

Vendido

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 4.647

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een ruime instapklare hoekwoning met eigen oprit én garage? Dan nodigen wij je graag uit om deze hoekwoning te komen bezichtigen! LIGGING EN OMGEVING Deze woning is centraal gelegen in Etten-Leur. Op loopafstand van de woning ligt het winkelcentrum van Etten-Leur. Tevens is het winkelcentrum aan de Kerkwerve ook op korte afstand gelegen. Verder zit je binnen 5 minuten op de A58 richting Roosendaal of Breda. INDELING BEGANE GROND: Via de entree kom je in de hal met toegang tot het toilet (2023), de meterkast, de trapkast en de trapopgang naar boven. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer. Bij binnenkomst ervaar je direct de fijne lichtinval in de gezellige woonkamer, waar je een mooie eethoek kunt creëren voor gezellige diners met familie en vrienden. De keuken is in 2023 opengebroken, waardoor je prettig contact hebt met de eetkamer. De keuken is voorzien van de volgende inbouwappartuur: een 4-pits gasfornuis, een afzuigkap, een koelkast, een combi-oven én een vaatwasser. Ook is er een praktische ruimte voor wasmachine en droger, zo heb je alles binnen handbereik. EERSTE VERDIEPING: Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, allemaal voorzien van een stijlvolle laminaatvloer en handige vaste kasten. De masterbedroom en de tweede slaapkamer bevinden zich aan de rustige achterzijde van de woning. De badkamer is recent gemoderniseerd en luxe ingericht met een ruime inloopdouche, tweede toilet en een wastafelmeubel. BERGZOLDER: Een extra pluspunt is de ruime bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap. Met het plaatsen van een vaste trap maak je hier eenvoudig een vierde slaapkamer of een fijne werk-/hobbyruimte van! Op de bergzolder staat ook de cv-ketel opgesteld. TUIN: Buiten geniet je van de royale achtertuin, perfect voor zomerse BBQ’s, spelen met de kinderen of lekker ontspannen in je eigen loungeset. Vanuit de achtertuin heb je toegang tot de garage, wat ideaal is om je spullen op te bergen of om als hobbyruimte te gebruiken. Vanuit de kantel kiep deur bereik je de eigen oprit. Er is ook nog een achterom aanwezig via een ruime poort. Mis deze unieke kans niet om te wonen in een comfortabele en goed onderhouden woning met volop ruimte en mogelijkheden. Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen! BIJZONDERHEDEN: - Eigen oprit - Garage - Instapklaar - Energielabel C - Goed onderhouden woning

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
85 m²
Área del lote
230 m²
Contenido
349 m³
Otra zona interior
14 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²
Área del jardín trasero
45 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-10-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4873

Mapas de Google

Mapa de Etten-Leur

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Etten-Leur

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Etten-Leur. En 2026 había 46.109 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 377.000.

Inhabitantes

46.109

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 377.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.618

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Etten-Leur
Año Inhabitantes
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Etten-Leur
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Nivel académico

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Período de construcción del edificio

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.816

Etiqueta A

5.416

Etiqueta B

4.323

Etiqueta D

1.531

Etiqueta A+++

1.069

Etiqueta E

684

Etiqueta F

656

Etiqueta A++

656

Etiqueta A+

603

Etiqueta G

498

Etiqueta A++++

127

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Etten-Leur
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Electricidad: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Electricidad: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 3.450

Actividad empresarial en Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Número total de establecimientos empresariales: 5.505

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Etten-Leur
Periodo Delitos
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Etten-Leur.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Etten-Leur

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer viviendas in Etten-Leur

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.