Ir directamente al contenido
Logotipo de LANA makelaars & taxateurs

Van Utenhoveweg 70

4191MB Geldermalsen • Gelderland

€ 390.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 399.650

Precio de compra /m²: € 3.451

Galería de fotos

Descripción

Ben jij op zoek naar een leuke en nette tussenwoning? Met een speeltuin voor de deur en waar het heerlijk rustig wonen is? Dan is dit wellicht de woning die jij zoekt. Deze ruime woning beschikt over maar liefst vier slaapkamers, een zonnige en groene achtertuin en onder andere 13 zonnepanelen. Heb jij groene vingers en is tuinieren jouw hobby? Dan vind je deze tuin geweldig. In de achtertuin staan veel verschillende soorten bloemen en planten, waaronder een prachtige vijgenboom. De tuin is gelegen op het westen, heerlijk zonnig. Achterin de tuin is nog een stenen berging en de achterom. Parkeren kan om de hoek, waar volop parkeergelegenheid aanwezig is. Deze woning bevindt zich op een fijne en rustige locatie. Het NS-station en diverse winkels zijn gemakkelijk per fiets bereikbaar, terwijl basisscholen, het zwembad en diverse sportfaciliteiten op loopafstand liggen. Voor wie verder wil reizen, bieden de nabijgelegen rijkswegen A2 en A15 snelle toegang tot de rest van het land. BEGANE GROND: Entree, hal met de meterkast. Vanuit de hal bereik je de woonkamer en de keuken. Vanuit de woonkamer heb je een leuk uitzicht over de speeltuin. De keuken beschikt over een 4-pitsgasfornuis, afzuigkap, oven (verlichting is hiervan defect), vaatwasser, magnetron en een koel-/vriescombinatie. Via de keuken bereik je de achtertuin. In het midden van de woning is nog een gang met toilet en de trapopgang naar de 1ste verdieping. 1STE VERDIEPING: Overloop met toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer beschikt over een douche in bad, wastafelmeubel, toilet en geeft toegang tot het balkon. 2DE VERDIEPING: Voorzolder met de wasmachine-/drogeraansluiting. Er is een aparte ruimte waar de Vaillant-cv-ketel zich bevindt. Deze ruimte is verrassend ruim. Je zou hier met gemak nog een thuiswerkplek kunnen realiseren. Daarnaast is er nog een ruime slaapkamer. BIJZONDERHEDEN: - Op de begane grond ligt een houten vloer en op de verdiepingen een laminaatvloer; - De magnetron en de koel-/vriescombinatie zijn ter overname; - Airconditioning aanwezig in het trapgat naar de 2de verdieping; - De woning heeft op de 2de verdieping zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een dakkapel; - Ideale starters-/ of gezinswoning.

Hipoteca berekenen

€ 390.000

Coste del comprador (estimado): € 9.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 399.650

2,78%

Anualmente

%

€ 19.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 390.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Área del lote
173 m²
Contenido
377 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
90 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
22-05-2025
Fecha de venta
25-06-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4191

Mapas de Google

Ubicación de Geldermalsen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Geldermalsen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Geldermalsen. En 2025 había 11.170 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 435.000.

Inhabitantes

11.170

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 435.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

384

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Geldermalsen
Año Inhabitantes
2021 10.860
2022 10.875
2023 11.025
2024 11.005
2025 11.170

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Geldermalsen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 300.000
2022 EUR 330.000
2023 EUR 385.000
2024 EUR 408.000
2025 EUR 435.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.755 0-15: 1.775 15-25: 1.350 25-45: 2.350 45-65: 2.940

Nivel académico

Hoger

2.090

Praktisch

2.340

Middelbaar

3.550

Origen de los residentes (2025)

Europa

750

Nederland

9.280

Buiten Europa

1.145

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 861
Appartementen 948
Tussenwoningen 1.337
Vrijstaande woningen 1.073
Twee-onder-één-kap woningen 644

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 169
1900 tot 1925 230
1925 tot 1950 464
1950 tot 1970 1.084
1970 tot 1980 818
1980 tot 1990 722
1990 tot 2000 500
2000 tot 2010 275
2010 tot 2020 233
2020 en later 156

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.611

Etiqueta B

904

Etiqueta A

878

Etiqueta D

395

Etiqueta G

392

Etiqueta F

302

Etiqueta E

164

Etiqueta A+++

103

Etiqueta A+

82

Etiqueta A++

24

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

13

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Geldermalsen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 3.020
2021 1.450 3.050
2022 1.130 2.860
2023 950 2.740
2024 930 2.800

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.670

Huurwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 3.120

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.880

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.270

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricidad: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.090

Actividad empresarial en Geldermalsen (2025)

Handel en HORECA 355
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 455
Overheid, onderwijs en zorg 270
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 135

Número total de establecimientos empresariales: 1.775

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Geldermalsen
Periodo Delitos
jan 2026 25
jul 2025 38
jun 2025 34
mei 2025 44
mrt 2025 23
mrt 2026 47
nov 2024 38
nov 2025 30
okt 2024 46
okt 2025 34
sep 2024 43
sep 2025 41

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Geldermalsen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Geldermalsen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Geldermalsen?

Geldermalsen telt in 2025 ongeveer 11.170 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Geldermalsen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Geldermalsen is in 2025 circa € 435.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Geldermalsen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Geldermalsen ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Geldermalsen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Geldermalsen?

In Geldermalsen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.337 woningen.

Meer viviendas in Geldermalsen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.