Ir directamente al contenido
Logotipo de Stegenga Makelaars

Molenrak 2

8862DE Harlingen • Fryslân

Disponible

€ 599.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 613.340

Precio de compra /m²: € 3.747

Galería de fotos

Descripción

Deze, tot in de perfectie afgewerkte 2-onder-1 kapwoning combineert ruimte, comfort en luxe op een prachtige manier. De woning is in 2025 verbouwd en gemoderniseerd, waardoor u kunt genieten van een instapklaar geheel met hoogwaardige afwerking en een warme, sfeervolle uitstraling. In de aangelegde achtertuin bevindt zich een gezellige tuinkamer, een heerlijke plek om te ontspannen of thuis te werken. Met een perceel van maar liefst 403 m² eigen grond, vier slaapkamers, een stijlvolle open keuken met kookeiland, een fraaie tuinkamer, 24 zonnepanelen is dit een ideale gezinswoning op een fijne woonlocatie. Ind.: zijentree/ hal, meterkast, toilet, trapopgang naar de 1e verdieping, ruime woonkamer met openhaard en voorzien van een eiken houtenvloer, open keuken met kookeiland en keukenkast voorzien van diverse inbouwapparatuur, dubbele schuifpui, strakke wasruimte met maatwerkkasten en witgoedaansluitingen, loopdeur naar de ruime hal. In de achtertuin een tuinkamer met berging aanwezig. 1e verd.: overloop 3 slaapkamers waarvan de voorste slaapkamer over een inloopkast beschikt, badkamer voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en tv. 2e verd.: overloop met bergruimte en CV-opstelling. Ruime 4e slaapkamer met twee dakramen en een inbouwkast. Info.: - Eigen grond 403 m2 - Energielabel A - Verwarming middels CV, type Intergas (2020) - Volledig geïsoleerd - 24 zonnepanelen (2023) - Vloerverwarming woonkamer, keuken, hal en badkamer - Hele huis is buitenom geïmpregneerd - Hele huis is in 2025 verbouwd - Gehele woning gesaust in (2025) - Boven nieuwe pvc vloer (2025) - Tuinkamer voorzien van internet en stroom - Alle ramen en openslaande deuren voorzien van horren - Rook en huisdiervrije woning - Eiken houten vloer in de woonkamer, keuken, hal en bijkeuken - WC vloer plavuizen - Keukenblad (2025) - Scholen, winkels en sportvoorzieningen bevinden zich op loop- en fietsafstand - Op korte afstand van de uitvalswegen richting Leeuwarden en de Afsluitdijk Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevonden daarvan. Alle opgegeven maten, oppervlakten en energielabel zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning/dit pand is de makelaar adviseur van de verkoper. Wij adviseren u een deskundig (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning/dit pand, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken bij uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Disclaimer: funderingsrisico-indicator wel beschikbaar Aan deze woning is in de NVM-Software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCA. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.

Hipoteca berekenen

€ 599.500

Coste del comprador (estimado): € 13.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 613.340

3,04%

Anualmente

%

€ 29.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 599.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
160 m²
Área del lote
403 m²
Contenido
576 m³
Espacio de almacenamiento externo
26 m²
Área del jardín trasero
162 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2006
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra en verwarming

Características adicionales

  • Schuifpui en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8862

Mapas de Google

Ubicación de Harlingen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Harlingen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Harlingen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Harlingen. En 2025 había 15.105 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 261.000.

Inhabitantes

15.105

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 261.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

437

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Harlingen
Año Inhabitantes
2021 14.715
2022 14.810
2023 15.095
2024 15.140
2025 15.105

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Harlingen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 189.000
2022 EUR 206.000
2023 EUR 236.000
2024 EUR 246.000
2025 EUR 261.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.180 0-15: 2.050 15-25: 1.680 25-45: 3.070 45-65: 4.125

Nivel académico

Hoger

2.560

Praktisch

3.280

Middelbaar

5.110

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.025

Nederland

12.770

Buiten Europa

1.310

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.428
Appartementen 1.929
Tussenwoningen 2.897
Vrijstaande woningen 761
Twee-onder-één-kap woningen 780

Período de construcción del edificio

Voor 1700 51
1700 tot 1900 1.022
1900 tot 1925 288
1925 tot 1950 457
1950 tot 1970 1.213
1970 tot 1980 1.512
1980 tot 1990 678
1990 tot 2000 465
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 375
2020 en later 241

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

3.049

Etiqueta C

1.533

Etiqueta B

1.046

Etiqueta G

839

Etiqueta D

468

Etiqueta F

448

Etiqueta A+++

331

Etiqueta A+

176

Etiqueta E

161

Etiqueta A++

43

Etiqueta A++++

9

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Harlingen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.190 2.360
2021 1.320 2.410
2022 1.020 2.250
2023 860 2.180
2024 830 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.190

Huurwoning

Gas: 730 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.740

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.010

Vrijstaande woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.530

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 940 • Electricidad: 2.670

Actividad empresarial en Harlingen (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 265
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 70
Cultuur, recreatie en overige diensten 200

Número total de establecimientos empresariales: 1.820

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Harlingen
Periodo Delitos
jan 2025 34
jan 2026 45
jul 2025 32
jun 2025 40
mei 2025 32
mrt 2025 27
nov 2024 30
nov 2025 60
okt 2024 30
okt 2025 41
sep 2024 39
sep 2025 43

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Harlingen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Harlingen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Harlingen?

Harlingen telt in 2025 ongeveer 15.105 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harlingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harlingen is in 2025 circa € 261.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harlingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harlingen ligt rond € 29.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harlingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 437 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harlingen?

In Harlingen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.897 woningen.

Meer viviendas in Harlingen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.