Ir directamente al contenido
Logotipo de Haus & Huis Makelaardij

Dr. Martin Luther Kinglaan 86

6431VP Hoensbroek • Limburg

Vendido

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 1.875

Galería de fotos

Descripción

Wonen met ruimte en mogelijkheden op een centrale locatie in Hoensbroek Op een rustige en brede straat in Hoensbroek, op korte afstand van uitvalswegen richting Heerlen, Sittard en Maastricht, mogen wij deze drive-in tussenwoning aanbieden. Supermarkten, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving, waardoor je hier comfortabel en praktisch woont. Een ideale plek voor starters die ruimte zoeken én centraal willen wonen. De woning Deze drive-in woning uit 1973 staat op een perceel van 127 m² en biedt een speelse indeling met meerdere woonlagen. Het drive-in concept zorgt voor extra gebruiksruimte op de begane grond en maakt de woning verrassend veelzijdig. Aan de achterzijde beschikt de woning over een achtertuin van circa 43 m², een fijne plek om te ontspannen, te barbecueën of gezellig buiten te zitten zonder veel onderhoud. Indeling Begane grond Entree met toegang tot de multifunctionele ruimte op de begane grond. Deze ruimte is uitstekend te gebruiken als hobbykamer, werkruimte, fitnessruimte of extra opslag. Daarnaast bevindt zich hier de inpandige garage / parkeermogelijkheid. Eerste verdieping Op de woonverdieping bevindt zich de lichte woonkamer met grote raampartijen, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De open keuken sluit hier naadloos op aan en biedt voldoende ruimte voor een eethoek. Een fijne leefruimte waar comfort en functionaliteit samenkomen. Tweede verdieping Hier bevinden zich meerdere goed bemeten slaapkamers en de badkamer. De kamers zijn flexibel in te delen, bijvoorbeeld als slaapkamer, thuiswerkplek of inloopkast. Buitenruimte De achtertuin is overzichtelijk van formaat en biedt voldoende privacy. Groot genoeg voor een loungeset of eettafel, maar compact genoeg om het onderhoud beperkt te houden. Ligging De woning is gelegen in een rustige woonwijk met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten en winkels op korte afstand Scholen en sportverenigingen in de buurt Groene wandelgebieden nabij Snelle aansluiting op de A76 en N281, richting Heerlen, Sittard en Maastricht Voor wie? Deze woning is uitermate geschikt voor starters of kopers die op zoek zijn naar een woning met extra ruimte en potentie. Bijzonderheden - Het hoofddak is ca 5 jaar oud; - De gehele woning is voorzijn van kunststof kozijnen met dubbele beglazing; - De keuken is voorzien van gaskookplaat, oven, vaatwasmachine en koelkast; - De badkamer is voorzien douche, hoekbad, zwevend toilet, badmeubel en designradiator; - De cv-ketel is eigendom (2024); - Alle maten betreffen ca. maten. Kortom Een solide drive-in woning met een praktische indeling, fijne tuin en centrale ligging. Een ideale kans voor wie zijn of haar eerste koopwoning zoekt met nét wat meer mogelijkheden. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf wat deze woning te bieden heeft. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
120 m²
Área del lote
127 m²
Contenido
480 m³
Otra zona interior
16 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Área del jardín trasero
44 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
30-01-2026
Fecha de venta
07-04-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6431

Mapas de Google

Ubicación de Hoensbroek

Vista espacial del área de trabajo en Hoensbroek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoensbroek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoensbroek. En 2026 había 18.708 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 200.122.

Inhabitantes

18.708

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 200.122

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.990

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.004

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoensbroek
Año Inhabitantes
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoensbroek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Nivel académico

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.728

Etiqueta E

1.374

Etiqueta B

1.367

Etiqueta F

1.353

Etiqueta D

1.274

Etiqueta A

1.092

Etiqueta G

1.009

Etiqueta A+

62

Etiqueta A+++

48

Etiqueta A++++

28

Etiqueta A++

16

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoensbroek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 943 • Electricidad: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Electricidad: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Electricidad: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Electricidad: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Electricidad: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.979

Actividad empresarial en Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Número total de establecimientos empresariales: 1.495

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoensbroek
Periodo Delitos
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoensbroek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoensbroek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer viviendas in Hoensbroek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.