Ir directamente al contenido
Logotipo de Hentenaar Makelaardij

Valkenstede 103

7905BV Hoogeveen • Drenthe

Vendido

€ 219.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 225.740

Precio de compra /m²: € 2.778

Galería de fotos

Descripción

Wonen met comfort, gemak én uitzicht? In dit instapklare mogelijke 3-kamer appartement in “Valkenstede” voel je je direct thuis! Luxe afgewerkt, heerlijk licht én inclusief eigen garage. Gelegen op de tweede woonlaag met een zonnig balkon op het zuiden, geniet je hier van een prachtig vrij uitzicht over het groen. Alle voorzieningen zoals winkels, supermarkten en het gezondheidscentrum liggen op korte afstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen en het openbaar vervoer, waaronder het treinstation van Hoogeveen, snel en gemakkelijk bereikbaar. Indeling: Entree in een nette hal die toegang biedt tot de ruime, lichte woonkamer. De woonkamer staat in directe verbinding met het zonnige balkon op het zuiden, dat is voorzien van een elektrisch zonnescherm en grenst aan de fraai aangelegde, goed onderhouden tuin van het complex. Hierdoor geniet je van een prachtig vrij uitzicht over de groenstrook, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich de moderne, halfopen keuken die is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, combimagnetron en vaatwasser. Via een tweede hal, bereikbaar vanuit de woonkamer, zijn het separate toilet, de ruime slaapkamer en de gemoderniseerde badkamer te vinden. De badkamer is praktisch ingericht met een inloopdouche, wastafel, designradiator en aansluitingen voor witgoed. Bijzonderheden: - VVE bijdrage bedraagt € 592,14 (inclusief voorschot elektra € 30, voorschot stookkosten € 131,20 water en opstalverzekering) - Optie tot realiseren van een tweede slaapkamer - Energielabel C - Heerlijk vrij uitzicht voer de groenstrook - Heeft een eigen royale garage en berging - Gedeeltelijk hr++ glas aanwezig - Parkeren op eigen terrein (tegen betaling) - De maten van de plattegronden zijn indicatief (betreft een vergelijkbaar appartement) Ben jij op zoek naar een comfortabel en luxe appartement met nét dat beetje extra? Plan dan snel een bezichtiging!

Hipoteca berekenen

€ 219.500

Coste del comprador (estimado): € 6.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 225.740

2,78%

Anualmente

%

€ 10.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 219.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (service flat)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Contenido
262 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
25 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1978
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Garagebox
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
10-07-2025
Fecha de venta
04-09-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7905

Mapas de Google

Ver Hoogeveen en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Hoogeveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoogeveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoogeveen. En 2026 había 40.743 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 263.066.

Inhabitantes

40.743

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 263.066

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.622

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.851

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoogeveen
Año Inhabitantes
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoogeveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Composición de los residentes

Edad

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Nivel académico

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

6.089

Etiqueta C

5.666

Etiqueta B

3.160

Etiqueta D

1.903

Etiqueta E

1.044

Etiqueta G

837

Etiqueta F

735

Etiqueta A+

300

Etiqueta A+++

204

Etiqueta A++

125

Etiqueta A++++

76

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoogeveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 985 • Electricidad: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Electricidad: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Electricidad: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Electricidad: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Electricidad: 2.769

Actividad empresarial en Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Número total de establecimientos empresariales: 4.140

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoogeveen
Periodo Delitos
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoogeveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoogeveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer viviendas in Hoogeveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.