Ir directamente al contenido
Logotipo de Boekweit | Olie Makelaars/taxateurs

Robert Stolzhof 83

1628XA Hoorn • Noord-Holland

€ 489.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 500.630

Precio de compra /m²: € 3.543

Galería de fotos

Descripción

Robert Stolzhof 83, Hoorn Vanafprijs € 489.000,- k.k. Aan het water gelegen ruime 2/1kap woning met binnendoor bereikbare garage, 18 zonnepanelen, 2 parkeerplaatsen op eigen terrein en tuin op het zuidwesten met veranda en achterom. Rustig gelegen, op korte fietsafstand van scholen, winkelcentrum en NS station. Indeling: hal met toilet, binnendoor bereikbare garage met bijkeukenfaciliteiten, open keuken met L-vormige unit voorzien van inbouw stoomoven, koelkast/vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron en tweemaal kickspace, royale en brede woonkamer aan de achterzijde met inzet open haard en airco. De begane grond is voorzien van vloerverwarming. Eerste verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers met airco (oorspronkelijk 3 slaapkamers), bergruimte, moderne badkamer (2022) met douchecabine, 2e toilet, ligbad met jet stream en wastafelmeubel. Tweede verdieping: overloop met dakraam, ruime 3e en 4e slaapkamer, beide met dakkapel, 1x met airco en 1x met cv-kast. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 489.000

Coste del comprador (estimado): € 11.630

Total de compra (incl. gastos de envío): € 500.630

3,04%

Anualmente

%

€ 24.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.