Ir directamente al contenido
Logotipo de Molenbeek Makelaars Utrecht

Burgemeester Strick van Linschotenstraat 38

3604AM Maarssen • Utrecht

Vendido

€ 525.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 537.350

Precio de compra /m²: € 5.048

Galería de fotos

Descripción

Een huis waar sfeer, een moderne afwerking en gezelligheid bij elkaar komen. In deze woning voelt u zich meteen thuis! Betreed dit huis,laat u betoveren en wie weet wordt dit uw nieuwe huis! Het betreft een prachtige klassieke hoekwoning, bestaand uit 3 woonlagen, met een instapklaar afwerkingsniveau. De begane grond is opgedeeld in een woonkamer met een open keuken en ook kunt u genieten van een heerlijke tuin met een zonnige ligging. De eerste verdieping bestaat uit twee slaapkamers en een badkamer. De bovenste verdieping betreft een voorzolder en een derde slaapkamer. Opvallend is de hoge mate van bergruimte in de woning. Vele vaste kasten, knieschotten én een ruime berging in de tuin. De omgeving De woning is gelegen in Maarssen in de populaire Friezenbuurt aan een rustige en kindvriendelijke straat. Een opvallende buurt door de jaren ’30 architectuur. De ligging is ideaal, vlakbij De Vecht en het centrumMaarssen biedt een zeer ruim aanbod aan voorzieningen, zoals winkels, scholen en sportclubs. De Maarsseveense- en Loosdrechtseplassen zijn goed bereikbaar voor een heerlijke fiets- of wandeltocht. De bereikbaarheid is uitstekend. In 20 minuten fietsen staat u in de Utrechtse binnenstad en bij treinstation Utrecht Centraal. U woont daarnaast op korte afstand van Amsterdam, Hilversum en Amersfoort (allen binnen 25 minuten te bereiken) want via de Zuilense Ring, A2 en A27 bent u in een mum van tijd op uw bestemming. Daarnaast heeft Maarssen een eigen treinstation met directe verbindingen naar Amsterdam en Utrecht en ligt er op korte loopafstand een bushalte. Terug naar de woning. De indeling is als volgt... Begane grond Hal met garderobe, meterkast, toiletruimte en toegang tot de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping. Een sierlijk detail is het glas-in-lood in het bovenraam van de voordeur. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en een radiator. De vloer is keurig betegeld met antracietkleurige tegels in een speelse tint en de wanden zijn deels voorzien van witte metrotegels met een zwarte sierbiestegel. Dan een kijkje in de sfeervolle woonkamer. De sfeer heeft de kamer o.a. te danken aan de houten vloer, die in de lengte is gelegd voor een ruimtelijk gevoel. Aan de voorzijde van de woning is een zithoek, met een leuk zicht, gecreëerd. Een rustige ligging, want de straat wordt enkel gebruikt door bestemmingsverkeer. De zithoek heeft een gezellige uitstraling en is knus ingericht. Tussen de zitkamer en de keuken kunt u een royale eettafel kwijt. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken. Het plafond is voorzien van spotjes en is, net zoals de wanden, strak gestuct. Het plafond is afgewerkt middels een klassieke sierbies. De open keuken in L-opstelling beschikt over de volgende inbouwapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron en vaatwasser. De keuken heeft tevens een vaste kast met hierin een koelkast, een vriezer en extra bergruimte. De mat zwarte frontjes met donkere grepen en het houten aanrechtblad zorgen voor een tijdloze uitstraling. De tuin is gelegen op het noordwesten, waardoor er avondzon in de tuin is. De tuin is voorzien van bestrating, een vlonderterras en borders met vaste beplanting. Aan de gevel bevindt zich een waterkraantje. De tuin is voorzien van een vrijstaande stenen berging met elektra en licht. Daarnaast heeft de tuin een “achterom” waardoor u makkelijk met uw fiets door de tuin de berging in kunt. Eerste verdieping Overloop voorzien van een praktische vaste kast en toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. De overloop heeft een raam voor extra daglicht. Een leuk item is de tussenwand bij de trapopgang voorzien van glas-in-lood. De hoofdslaapkamer is aan de voorzijde gesitueerd en is ruim in het oppervlak. Er is volop plaats voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De slaapkamer heeft een dakkapel voor een ruimtelijk effect. Grenzend aan deze slaapkamer bevindt zich de kinderkamer, die ook uitermate goed geschikt is als werkkamer of logeerkamer. Doordat het een hoekwoning betreft, heeft deze kamer een raam in zowel de voor- als zijgevel. De badkamer is zeer royaal opgezet en voorzien van een ligbad, een inloopdouche, een wastafelmeubel met spiegel, een wandcloset en een designradiator. De sanitaire ruimte heeft een moderne afwerking door houtkleurige vloertegels die opgetrokken zijn in de wand van het bad, witte wandtegels en een speels tegelpatroon in een blauwtint op de achterwand van de douche. Het plafond is verlaagd en voorzien van dimbare inbouwspots. De ruimte heeft openslaande deuren. Heerlijk voor natuurlijke ventilatie en daglicht. Tweede verdieping Voorzolder voorzien van een vaste kast en knieschotten. In de vaste kast bevindt zich de cv-ketel. Ook biedt deze voorzolder ruimte en aansluitingen voor een wasmachine en droger. Boven het trapgat is extra bergruimte. Vanuit de voorzolder kunt u de derde slaapkamer in. Deze slaapkamer is nu in gebruik als werkkamer, maar kan ook uitstekend dienen als ouderslaapkamer. De kamer is royaal in de afmetingen met name door de dakkapel. Ook volop lichtinval door de ramen in de achtergevel en het dakraam in de voorgevel. Bijzonderheden • bouwjaar 1933; • de woning is in 2016 volledig gemoderniseerd; • gebruiksoppervlakte wonen circa 104 m2, inhoud circa 362 m3, perceeloppervlak 134 m2; • een heerlijke tuin (volledig nieuw aangelegd in 2021) gelegen op het noordwesten; • de spouw is in juni 2022 geïsoleerd; • alle kozijnen zijn voorzien van dubbelglas en een aantal ramen van HR glas, zoals de voordeur die voorzien is van nieuw HR++ glas (in het toilet is glas-in-lood, zo ook boven de voordeur. Het raam boven de voordeur is voorzien van een voorzetraam); • verwarming en warm water middels een cv-ketel (Atag, 2017); • in 2019 is het buitenschilderwerk uitgevoerd door de vorige eigenaren; • in 2024 zijn de oven en de vaatwasser vernieuwd; • de put, gesitueerd in het pad aan de voorzijde van de woning, is in december 2024 geleegd en dient eens in de 7 jaar leeggemaakt te worden; • de woning is door vorige eigenaren aangebouwd; • energielabel C (geldig tot 22 februari 2035). Oplevering in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 525.000

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 537.350

3,04%

Anualmente

%

€ 26.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 525.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
104 m²
Área del lote
134 m²
Contenido
362 m³
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
36 m²

Construcción y energía

Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
17-09-2025
Fecha de venta
11-10-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3604

Mapas de Google

Mapa de Maarssen

Vista espacial del área de trabajo en Maarssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maarssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maarssen. En 2025 había 39.695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 462.891.

Inhabitantes

39.695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 462.891

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.929

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maarssen
Año Inhabitantes
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maarssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Nivel académico

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Período de construcción del edificio

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

7.472

Etiqueta A

4.020

Etiqueta B

2.763

Etiqueta D

1.534

Etiqueta E

487

Etiqueta G

480

Etiqueta F

474

Etiqueta A+

276

Etiqueta A+++

120

Etiqueta A++++

96

Etiqueta A++

91

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maarssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricidad: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricidad: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricidad: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricidad: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricidad: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricidad: 3.017

Actividad empresarial en Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Número total de establecimientos empresariales: 4.975

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maarssen
Periodo Delitos
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maarssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maarssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer viviendas in Maarssen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.