Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Maastricht

Gerechtigheidslaan 10

6226CH Maastricht • Limburg

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 2.567

Galería de fotos

Descripción

Een karakteristiek woonhuis met de perfecte balans tussen authenticiteit en modern comfort. Op een gewilde locatie, vlak bij de Groene Loper, bevindt zich deze ruime bovenwoning uit de jaren dertig. De woning beschikt over vier slaapkamers, twee badkamers en een zonnig dakterras. Dankzij een zorgvuldige renovatie zijn authentieke jaren-dertigdetails, zoals glas-in-loodramen en een erker, op fraaie wijze gecombineerd met moderne voorzieningen. INDELING Kelder: De woning beschikt over een praktische kelder met een totale oppervlakte van circa 14 m². Begane grond: Via een privé-inkomhal toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping, de kelder en de meterkast. Eerste verdieping: Via de ruime overloop is er toegang tot een praktische bergkast, het toilet met wandcloset en fonteintje, de woonkamer en de keuken. De halfopen keuken is sfeervol ingericht en voorzien van een spoel-/kookeiland. De keuken beschikt over een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, spoelbak, koelkast met vriesvak en een oven. De royale woonkamer is opgedeeld in twee aparte ruimtes, die middels schuifdeuren van elkaar kunnen worden gescheiden. De erker met glas-in-loodramen draagt bij aan de authentieke sfeer van deze leefruimte. Tweede verdieping: Op deze verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en twee aparte badkamers. De en-suite badkamer (ca. 9 m²), grenzend aan de slaapkamer aan de voorzijde (ca. 17 m²), is recent gerenoveerd en voorzien van een ligbad, douche en wastafel. De tweede badkamer beschikt eveneens over een douche, wastafel en toilet. De slaapkamer aan de achterzijde (eveneens ca. 17 m²) beschikt over een luxe, op maat gemaakte inbouwkast. Vanuit de overloop is het zonnige, op het zuiden georiënteerde dakterras bereikbaar. Derde verdieping: Via een vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar. Deze beschikt over twee afzonderlijke kamers en een ruime overloop. Aan de overloop bevindt zich een afgesloten kastruimte met de cv-installatie (Intergas Xtreme, eigendom uit 2024) en witgoedaansluitingen. Beide kamers kunnen worden gebruikt als slaapkamer. Bijzonderheden: - Authentieke jaren-dertigstijl met originele elementen zoals glas-in-loodramen, erker; - Moderne keuken en badkamers; - Zonnig en ruim dakterras; - Parkeermogelijkheden via straatvergunning of betaald parkeren; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: Scharn is een wijk in het oostelijke deel van Maastricht. De wijk beschikt over een hoog voorzieningsniveau. Naast meerdere winkel- en horecavoorzieningen zijn er drie basisscholen. De wijk heeft enkele huisartsen en tandartsen binnen haar grenzen. Tevens heeft wijk een aantal sportverenigingen. De omgeving van de wijk kenmerkt zich door veel groen, perken, bomen en plantsoenen. Tevens zijn uitvalswegen richting Maastricht- centrum, Eindhoven, Heerlen en Aken snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, MUMC+ en Universiteit zijn op fietsafstand.

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
185 m²
Contenido
653 m³
Otra zona interior
14 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
21 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1938
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
16-05-2025
Fecha de venta
30-06-2025

Instalaciones del baño

2 douches, toilet, 2 wastafels, en ligbad

Características adicionales

  • Dakraam

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6226

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.