Ir directamente al contenido
Logotipo de De Jonge Makelaardij & Taxatie

Kasteel Hillenraadweg 22 B

6222XW Maastricht • Limburg

Vendido

€ 250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 256.850

Precio de compra /m²: € 4.032

Galería de fotos

Descripción

In de wijk Nazareth is dit goed onderhouden 3-kamer appartement gelegen. Het appartement ligt op de tweede verdieping en beschikt onder andere over een ruime woonkamer met open keuken, verzorgde badkamer, 2 slaapkamers en een balkon op het zuiden. In de kelder van het complex is een berging gelegen. Het complex beschikt over een lift, waardoor hij voor alle leeftijden geschikt is. De wijk Nazareth ligt op circa 5 minuten fietsafstand van het centrum. In de directe omgeving van de woning worden de belangrijkste dagelijkse voorzieningen gevonden als mede diverse sportaccommodaties. Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van de diverse uitvalswegen en parkeren kan langs de openbare weg (gratis parkeren). INDELING Souterrain: In het souterrain is de privé berging gelegen (circa 6 m2). Tevens is hier een gezamenlijke fietsenstalling gelegen. Het souterrain is zowel met de lift als met de trap bereikbaar. Begane grond: Centrale hal/ entree met bellentableau, intercominstallatie, brievenbussen, trappenhuis en liftinstallatie. Tweede verdieping: Hal/entree van het appartement met het gastentoilet (ingericht met een zwevend toilet en fonteintje). Tevens toegang tot woonkamer, de badkamer en de twee slaapkamers. De ruime woonkamer met open keuken (totaal ca.30m2) is voorzien van een laminaatvloer en is zeer licht en zonnig door de grote raampartijen aan de voorzijde van de woning. De woonkamer is voorzien van screens en geeft toegang naar het balkon. Het balkon is op het zuiden gelegen en geheel afsluitbaar door middel van rolluiken. De open keuken is ingericht met een in hoekopstelling geplaatst keukenblok welke voorzien is van onder andere een koelkast, vriezer, oven, inductie kookplaat, afzuigkap, (nieuwe) vaatwasser en diverse onder- en bovenkasten. Via de overloop is er toegang tot de slaapkamers en de geheel betegelde badkamer. - Slaapkamer 1: afmeting ca. 4.42 x 2.69 m; - Slaapkamer 2: afmeting ca. 3.55 x 1.81 m; in gebruik als kantoorruimte. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een bad-/ douchecombinatie, design radiator en een wastafelmeubel. BIJZONDERHEDEN: - Bouwjaar: 1987; - Woonoppervlakte: 62 m2; - Op fietsafstand van het centrum van Maastricht gelegen; - Het gehele appartement is voorzien van een laminaatvloer; - Instapklaar appartement met moderne keuken en badkamer; - Voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing; - Gedeeltelijk voorzien van rolluiken (slaapkamers en balkon); - Privéberging in het souterrain; - Balkon op het zuiden; - Het complex is voorzien van een liftinstallatie; - Gratis parkeren voor de deur; - Mogelijkheid tot het huren van een parkeerplaats in de inpandige parkeergarage; - Bijdrage vve € 220,- inclusief het verbruik van water.

Hipoteca berekenen

€ 250.000

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 256.850

2,78%

Anualmente

%

€ 12.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 250.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
62 m²
Contenido
216 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1987
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt, eigendom
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
04-09-2025
Fecha de venta
27-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6222

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.