Ir directamente al contenido
Logotipo de CORPOwonen

Rembrandtlaan 60 05

7944GK Meppel • Drenthe

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 4.076

Galería de fotos

Descripción

Dit zonnige 3-KAMER APPARTEMENT met overdekt balkon vindt u op de eerste woonlaag van appartementencomplex Rembrandt van Rijn. Appartementencomplex Rembrandt van Rijn ligt in de wijk Koedijkslanden met het vernieuwde winkelcentrum op loopafstand. Het gezellige centrum van Meppel en de A28 zijn snel bereikbaar. Op de begane grond van het gebouw bevindt zich het medisch centrum met huisartsen en apotheek en er zijn een tandarts, fysiotherapeut en audicien. BELANGSTELLING EN BEZICHTIGING: Geïnteresseerd? Schrijf je dan in via de link (QRcode) in de brochure of op de website van CORPOwonen. Alleen dan kom je (na loting) in aanmerking voor een vrijblijvende bezichtiging. Inschrijven kan tot 1 september 2025 17.00 uur. De woning wordt aangeboden voor een vaste koopsom. Verder dien je wel rekening te houden met onderstaande voorwaarden: -Er gelden voorrangsregels voor de volgende gegadigden in onderstaande volgorde: 1. huurders van woningcorporaties in de gemeente Meppel; 2. huurders met een urgentieverklaring; 3. huurders uit het Thuiskompas-gebied (zie website); - Levering gaat via een vaste projectnotaris; - Zelfbewoningsplicht, als je deze woning koopt moet je er zelf gaan wonen; - Verhuur uitsluitend toegestaan aan familieleden in 1e graad; - Verkoop in het eerste jaar niet toegestaan.INDELING Via de centrale entree kunt u met de lift of met de trap naar de eerste verdieping. Het appartement ligt aan een verwarmde galerij. Alle ruimten in het appartement zijn bereikbaar vanuit de centrale hal. De woonkamer (ca. 40 m2) is licht en zonnig, heeft een open keuken met enige inbouwapparatuur en geeft toegang tot het overdekte balkon op het Zuiden. Er zijn twee slaapkamers van ca. 9 en ca. 15 m2, een toilet, een royale badkamer met douche en wastafel en een ruime berging waar zich de cv bevindt. Uw auto kunt u parkeren op een eigen parkeerplaats op het afgesloten terrein aan de achterzijde van het gebouw. In de kelder bevindt zich een tweede berging. VVE De Vereniging van Eigenaars is zeer actief en financieel gezond. De bijdrage is € 166,14 per maand. OVERIGE INFORMATIE - energielabel A - voorzien van videofooninstallatie en intercom - aanvaarding kan snel!

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
92 m²
Contenido
295 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
12 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
01-08-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7944

Mapas de Google

Mapa de Meppel

Explora Meppel y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Meppel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Meppel. En 2026 había 32.289 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 300.890.

Inhabitantes

32.289

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 300.890

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.363

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.127

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Meppel
Año Inhabitantes
2021 30.125
2022 30.460
2023 31.135
2024 31.475
2025 31.915
2026 32.289

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Meppel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 220.165
2022 EUR 241.105
2023 EUR 281.122
2024 EUR 289.038
2025 EUR 300.890

Composición de los residentes

Edad

65+: 6.810 0-15: 4.735 15-25: 4.080 25-45: 8.220 45-65: 8.395

Nivel académico

Hoger

6.980

Praktisch

6.410

Middelbaar

9.760

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.055

Nederland

26.285

Buiten Europa

3.585

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.574
Appartementen 4.668
Tussenwoningen 5.151
Woningtype onbekend 1
Vrijstaande woningen 1.575
Twee-onder-één-kap woningen 1.901

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 497
1900 tot 1925 644
1925 tot 1950 1.578
1950 tot 1970 1.859
1970 tot 1980 2.222
1980 tot 1990 1.348
1990 tot 2000 1.604
2000 tot 2010 1.162
2010 tot 2020 1.037
2020 en later 815

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

4.511

Etiqueta C

3.833

Etiqueta B

2.795

Etiqueta D

1.143

Etiqueta G

1.121

Etiqueta E

615

Etiqueta F

561

Etiqueta A+

493

Etiqueta A+++

359

Etiqueta A++++

319

Etiqueta A++

195

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Meppel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.121 2.508
2021 1.250 2.545
2022 974 2.402
2023 826 2.301
2024 791 2.373

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 881 • Electricidad: 2.348

Huurwoning

Gas: 664 • Electricidad: 1.843

Koopwoning

Gas: 949 • Electricidad: 2.613

Appartement

Gas: 590 • Electricidad: 1.665

Tussenwoning

Gas: 772 • Electricidad: 2.202

Vrijstaande woning

Gas: 1.303 • Electricidad: 3.369

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.048 • Electricidad: 2.613

Actividad empresarial en Meppel (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 420
Zakelijke dienstverlening 915
Overheid, onderwijs en zorg 730
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 190
Cultuur, recreatie en overige diensten 385

Número total de establecimientos empresariales: 3.650

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Meppel
Periodo Delitos
jan 2026 75
jul 2025 79
jun 2025 100
mei 2025 96
mrt 2025 100
mrt 2026 93
nov 2024 80
nov 2025 88
okt 2024 107
okt 2025 123
sep 2024 88
sep 2025 99

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Meppel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Meppel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Meppel?

Meppel telt in 2026 ongeveer 32.289 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meppel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meppel is in 2025 circa € 300.890.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meppel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meppel ligt rond € 29.363 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meppel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.127 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meppel?

In Meppel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.151 woningen.

Meer viviendas in Meppel

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.