Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Susteren

Burg. Smeetsstraat 28

6151GN Munstergeleen • Limburg

Vendido

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 3.055

Galería de fotos

Descripción

In het geliefde Munstergeleen ligt deze uitgebouwde en goed onderhouden twee-onder-een-kap woning. De woning beschikt onder andere over een riante woonkamer, leefkeuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers, inpandig bereikbare garage en een eigen oprit aan de voorzijde. Souterrain: Provisieruimte alwaar opstelplaats van de HR CV-ketel (bouwjaar 2013, eigendom, Remeha Avanta). Begane grond: Entree, hal met meterkast, toiletruimte en trap naar de eerste verdieping. Via de hal is er toegang tot de L-vormige woonkamer (ca. 38 m²) en ruime aanbouw uit bouwjaar 2006 (ca. 26 m²). In de aanbouw is de leefkeuken gesitueerd. De keuken beschikt over een mooie U-vormige keukenopstelling met kastruimte en de navolgende inbouwapparatuur: inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. Vanuit de keuken is de omsloten achtertuin bereikbaar middels openslaande tuindeuren. De achtertuin is ruim en biedt voldoende privacy. De achtertuin is tevens bereikbaar via de garage. De tuin is onder andere voorzien van een zonneterras en is gelegen op het noordwesten. Vanuit de keuken is eveneens de garage bereikbaar. In de garage is de standplaats van de keukenboiler en zijn de witgoedaansluitingen. Achter de garage is er een berging/kantoorruimte (ca. 7 m²) gelegen. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, slaapkamer I (ca. 13 m²) voorzien van balkon en airconditioning, slaapkamer II (ca. 9 m²) en slaapkamer III (ca. 8 m²). De bovenverdieping beschikt over twee badkamers. De eerste badkamer (ca. 8 m²) is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en designradiator en de tweede badkamer (ca. 5 m²) is voorzien van een ligbad en wastafel. Tweede verdieping: Middels een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Algemeen: - Perceeloppervlakte: circa 308 m2; - Energielabel: B; - Het dak op de woning is in 2009 vernieuwd en geïsoleerd; - Spouwmuren en kruipruimte geïsoleerd alsmede de plafonds van de eerste verdieping; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken. - De woonkamer en de leefkeuken zijn voorzien van vloerverwarming; - Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing (deels HR++); - Alle maten zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
126 m²
Área del lote
308 m²
Contenido
585 m³
Otra zona interior
40 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Área del jardín trasero
110 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-07-2025
Fecha de venta
23-09-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6151

Mapas de Google

Ver Munstergeleen en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Munstergeleen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Munstergeleen. En 2026 había 4.571 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 317.000.

Inhabitantes

4.571

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 317.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

96

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Munstergeleen
Año Inhabitantes
2021 4.610
2022 4.610
2023 4.595
2024 4.635
2025 4.595
2026 4.571

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Munstergeleen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 244.000
2022 EUR 260.000
2023 EUR 304.000
2024 EUR 293.000
2025 EUR 317.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.430 0-15: 575 15-25: 385 25-45: 955 45-65: 1.240

Nivel académico

Hoger

1.100

Praktisch

780

Middelbaar

1.420

Origen de los residentes (2025)

Europa

500

Nederland

3.790

Buiten Europa

305

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 404
Appartementen 185
Tussenwoningen 676
Vrijstaande woningen 392
Twee-onder-één-kap woningen 507

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 44
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 165
1950 tot 1970 905
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 369
1990 tot 2000 77
2000 tot 2010 25
2010 tot 2020 34
2020 en later 7

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

589

Etiqueta D

552

Etiqueta B

303

Etiqueta F

235

Etiqueta A

188

Etiqueta E

144

Etiqueta G

136

Etiqueta A+

16

Etiqueta A++

9

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Munstergeleen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.440 3.150
2021 1.620 3.160
2022 1.270 3.000
2023 1.050 2.890
2024 1.000 3.000

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.310

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.050

Appartement

Gas: 740 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.750

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 3.740

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 2.830

Actividad empresarial en Munstergeleen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 65

Número total de establecimientos empresariales: 445

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Munstergeleen
Periodo Delitos
jan 2026 3
jul 2025 10
jun 2025 10
mei 2025 5
mrt 2025 13
mrt 2026 9
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Munstergeleen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Munstergeleen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Munstergeleen?

Munstergeleen telt in 2026 ongeveer 4.571 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Munstergeleen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Munstergeleen is in 2025 circa € 317.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Munstergeleen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Munstergeleen ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Munstergeleen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 96 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Munstergeleen?

In Munstergeleen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 676 woningen.

Meer viviendas in Munstergeleen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.