Ir directamente al contenido
Logotipo de KG Makelaars B.V.

Mahatma Gandhiweg 114

9649BP Muntendam • Groningen

Vendido

€ 250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 256.850

Precio de compra /m²: € 2.192

Galería de fotos

Descripción

Ruim en comfortabel wonen aan de Mahatma Gandhiweg 114 in Muntendam Welkom bij deze ruime twee-onder-een-kapwoning uit 1974, gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt in Muntendam. Deze eengezinswoning combineert praktische leefruimte met een fijne ligging en een royale tuin. Indeling en ruimte De woning staat op een perceel van 263 m² en beschikt over een zonnige voortuin en een diepe achtertuin van – ideaal voor tuinliefhebbers, spelende kinderen of gezellige zomerse avonden. Binnen biedt de woning volop mogelijkheden voor comfortabel gezinsleven. Ligging De Mahatma Gandhiweg ligt in een rustige woonwijk met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Scholen, winkels en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand, en dankzij de gunstige ligging zijn omliggende plaatsen eenvoudig bereikbaar. Pluspunten van deze woning • Twee-onder-een-kapwoning met ruime tuin • Perceel van 263 m² • Achtertuin van 104 m² • Voorzien van 7 zonnepanelen • Energielabel C • Gelegen in een rustige wijk van Muntendam • Bent u op zoek naar een fijne gezinswoning met veel buitenruimte en duurzame voorzieningen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft! Indeling Via de entree met toilet en trapkast bereikt u de lichte woonkamer met open doorgang naar de keuken aan de voorzijde. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de overkapping en de tuin. Aangrenzend bevindt zich een praktische bijkeuken en een ruime berging met eigen buitendeur. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer, voorzien van ligbad, wastafel. Tweede verdieping Tweede verdieping Via vaste trap bereikbaar. Overloop en een vierde slaapkamer met bergruimte achter de knieschotten. Tuin Nette ruime achtertuin met ween tuinhuis en terrasoverkapping direct achter het huis. De tuin is ook te bereiken via een gangpad achter. Bijzonderheden Pluspunten van deze woning • Twee-onder-een-kapwoning met ruime tuin • Perceel van 263 m² • Achtertuin van 191 m² • Voorzien van 7 zonnepanelen • Energielabel C • Gelegen in een rustige wijk van Muntendam

Hipoteca berekenen

€ 250.000

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 256.850

2,78%

Anualmente

%

€ 12.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 250.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
114 m²
Área del lote
263 m²
Contenido
454 m³
Otra zona interior
17 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
18 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
105 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1974
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Intergas HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
04-09-2025
Fecha de venta
26-09-2025

Instalaciones del baño

Ligbad en wastafel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9649

Mapas de Google

Ver Muntendam en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Muntendam

Estadísticas de vivienda y vecindario en Muntendam

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Muntendam. En 2025 había 4.900 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 262.000.

Inhabitantes

4.900

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 262.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

99

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Muntendam
Año Inhabitantes
2021 4.805
2022 4.775
2023 4.895
2024 4.900
2025 4.900

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Muntendam
Año Promedio WOZ
2021 EUR 170.000
2022 EUR 187.000
2023 EUR 215.000
2024 EUR 244.000
2025 EUR 262.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.205 0-15: 665 15-25: 525 25-45: 1.085 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

540

Praktisch

1.320

Middelbaar

1.900

Origen de los residentes (2025)

Europa

270

Nederland

4.375

Buiten Europa

260

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 282
Appartementen 227
Tussenwoningen 391
Vrijstaande woningen 712
Twee-onder-één-kap woningen 633

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 53
1900 tot 1925 103
1925 tot 1950 133
1950 tot 1970 528
1970 tot 1980 588
1980 tot 1990 249
1990 tot 2000 243
2000 tot 2010 169
2010 tot 2020 65
2020 en later 58

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

610

Etiqueta C

551

Etiqueta B

384

Etiqueta D

250

Etiqueta G

213

Etiqueta F

115

Etiqueta E

71

Etiqueta A+

15

Etiqueta A++

6

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Muntendam
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.460 2.740
2021 1.620 2.710
2022 1.240 2.510
2023 1.030 2.470
2024 990 2.610

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 1.990

Huurwoning

Gas: 950 • Electricidad: 1.820

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.890

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.660

Tussenwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.060

Vrijstaande woning

Gas: 1.200 • Electricidad: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 930 • Electricidad: 2.310

Actividad empresarial en Muntendam (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 365

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Muntendam
Periodo Delitos
jan 2025 8
jan 2026 5
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 8
mrt 2025 9
nov 2024 11
nov 2025 7
okt 2024 12
okt 2025 6
sep 2024 7
sep 2025 9

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Muntendam.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Muntendam

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Muntendam?

Muntendam telt in 2025 ongeveer 4.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Muntendam?

De gemiddelde WOZ-waarde in Muntendam is in 2025 circa € 262.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Muntendam?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Muntendam ligt rond € 28.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Muntendam?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 99 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Muntendam?

In Muntendam komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 712 woningen.

Meer viviendas in Muntendam

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.