Ir directamente al contenido
Logotipo de REINERIE GARANTIEMAKELAARS

Merweplein 7 24

3432GN Nieuwegein • Utrecht

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 5.327

Galería de fotos

Descripción

Deze woning aan Merweplein 7 24 is een appartement met een gebruiksoppervlakte van 61 m². De woning is gebouwd in 2001 en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer. Welkom bij jouw nieuwe [t]huis aan het Merweplein 7 24! ENTREE Hoofdingang met afgesloten centrale entree, voorzien van bellenplateau, lift en trappenhuis. Vanuit hier toegang tot de appartementen en de ondergelegen parkeergarage. WONEN EN KOKEN De woonkamer heeft een oppervlakte van circa 27 m² en is voorzien van een laminaatvloer en heeft toegang naar een balkon. De woonkamer is netjes afgewerkt en heeft een makkelijke indeling. De keuken is netjes afgewerkt en beschikt over diverse inbouwapparatuur. De woon- en eetgedeeltes vormen samen een praktische en functionele leefruimte. SLAPEN EN BADEN Op de verdieping bevindt zich 1 slaapkamer en een badkamer. De badkamer is ingericht met een douche en wastafel en is netjes afgewerkt. BUITENLEVEN De woning beschikt over een balkon op het noorden met een oppervlakte van circa 7 m². BERGING & PARKEREN Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage onder het complex. Daarnaast is er een eigen berging aanwezig en beschikt het gebouw over een afgesloten gemeenschappelijke fietsenstalling. Comfortabel en veilig parkeren is hier gegarandeerd. OMSTREKEN & VOORZIENINGEN De woning is centraal gelegen in de wijk Merwestein, op korte afstand van diverse voorzieningen zoals een supermarkt, sportcomplex en zwembad Merwestein. Ook stadspark Oudegein ligt op loopafstand. Het gezellige Oud-Vreeswijk is binnen enkele minuten bereikbaar voor horeca, winkels en wandelmogelijkheden. Het stadscentrum van Nieuwegein met uitgebreide winkelvoorzieningen ligt eveneens op korte afstand. Voor openbaar vervoer zijn er goede tram- en busverbindingen, waaronder de snelle verbinding met het Utrecht Science Park. Uitvalswegen richting Utrecht en de rest van de Randstad zijn goed bereikbaar. BIJZONDERHEDEN • Bouwjaar: 2001 • Woonoppervlakte: 61 m² • Inhoud: 238 m³ • Aantal kamers: 2, waarvan 1 slaapkamer • Energielabel: A • Het gebouw beschikt over een lift • Verwarming: stadsverwarming, volledig voorzien van vloerverwarming • Isolatie: HR+ glas • Kozijnen: kunststof • Gezonde VvE • VvE-bijdrage servicekosten appartement: € 152,- per maand HOOGTEPUNTEN ^ Extra hoge plafonds ^ Energielabel A ^ Eigen parkeerplaats, berging en fietsenstalling ^ Centrale ligging nabij voorzieningen en openbaar vervoer ^ Oplevering in overleg Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met ons kantoor. PLANNEN, BEZICHTIGEN, WONEN & ...GENIETEN 1. PLANNEN: We nodigen je graag uit om het geheel met eigen ogen te komen bekijken, plan direct een bezichtiging in! TIP: Wist je ook dat je een bezichtiging kan plannen of vraag kan stellen via onze Whatsapp? Stuur ons gerust een appje op 030-6884455. 2. BEZICHTIGEN: Onze enthousiaste makelaars leiden je graag rond door dit woonhuis. 3. WONEN: Wil je kijken wat je hypotheekmogelijkheden zijn om deze woning te kunnen kopen? Maak dan een afspraak met ons hypotheekteam en bekijk of wonen op deze plek mogelijk is! Wil je kijken wat je hypotheekmogelijkheden zijn of wil je graag hulp in de zoektocht naar jouw nieuwe [t]huis? Maak dan een afspraak met ons team! De informatie op deze website en brochures is uitsluitend bedoeld als algemene informatie. Er kunnen geen rechten aan de informatie op deze website worden ontleend. Hoewel Reinerie Garantiemakelaars zorgvuldigheid in acht neemt bij het samenstellen en onderhouden van deze informatie en daarbij gebruik maakt van bronnen die betrouwbaar geacht worden, kunnen wij niet instaan voor de juistheid, volledigheid en actualiteit van de geboden informatie. Reinerie Garantiemakelaars garandeert niet dat de informatie foutloos is. Reinerie Garantiemakelaars wijst iedere aansprakelijkheid ten aanzien van de juistheid, volledigheid, actualiteit van de geboden informatie en het (ongestoord) gebruik van deze website uitdrukkelijk van de hand. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
61 m²
Contenido
238 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2001
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, in centrum en in woonwijk
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
13-03-2026
Fecha de venta
07-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Lift en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3432

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.