Inhabitantes
68.299
Último año: 2026
€ 320.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 8.250
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 328.250
Precio de compra /m²: € 5.714
Uitzicht in het groen, gebouwd in 2020, een groot balkon op het westen, een flinke slaapkamer, optimaal geïsoleerd, vloerverwarming, een luxe keuken en badkamer, vlakbij Utrecht en met alle praktische faciliteiten van Nieuwegein onder handbereik. Wat wil je nog meer? Dit mooie en lichte appartement is gesitueerd in een zeer geslaagd transformatieproject. Voorheen was dit gebouw een kantorencomplex, in 2020 is het verbouwd naar appartementen. Door het karakter van het gebouw zijn er nog een aantal unieke elementen: ruimte om het gebouw heen, met voldoende parkeerplekken, een meer dan riant dakterras en op de begane grond een gezamenlijke "huiskamer die door alle bewoners gebruikt kan worden. Ook beschikt het gebouw over een gezamenlijke fietsenberging Het appartement is prachtig en luxe afgewerkt en beschikt over een ruime berging. Indeling: Begane grond/entree: Gemeenschappelijk entree, hal, een gemeenschappelijk huiskamer die door bewoners gebruikt kan worden, trappenhuis en lift. Appartement (op de tweede en bovenste verdieping): Entree, meterkast, berging met aansluiting wasmachine en droger (2 groepen), toilet met fonteintje, moderne badkamer voorzien van inloopdouche en wastafelmeubel. Mooie en luxe halfopen keuken in L-opstelling voorzien van inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast, combi magnetron/oven en circulatie kap Prettige, lichte woonkamer van 27 m² met zonnig balkon van ruim 8 m². De slaapkamer is 12 m² groot. Het gebouw beschikt over een groot gemeenschappelijk dakterras wat door bewoners gebruikt kan worden met meerdere picknicktafels en voldoende ruimte om het hele jaar door te genieten van de zon. Eveneens op de 2e verdieping, bevindt zich de berging voorzien van dubbel stopcontact. Bijzonderheden: - Bouwjaar 2020; - Verwarming d.m.v. stadsverwarming, vloerverwarming gehele appartement; - luxe keuken en badkamer; - Gemeenschappelijke tweede woonkamer begane grond en dakterras; - Lift; - Groot parkeerterrein; - Gemeenschappelijke fietsenberging; - Privé berging op dezelfde verdieping als het appartement; - vlakbij Utrecht; - alle praktische voorzieningen van Nieuwegein zijn onder handbereik; - Instapklaar; - Servicekosten € 159,07 exclusief voorschot stookkosten € 45,- per maand; - Er zijn 180 zonnepanelen aanwezig voor gemeenschappelijk gebruik; - Oplevering kan snel.
€ 320.000
Coste del comprador (estimado): € 8.250
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 328.250
2,78%
Anualmente
€ 16.000
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.
Inhabitantes
68.299
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 386.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 34.700
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
3.759
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Etiqueta C
12.189
Etiqueta A
7.575
Etiqueta B
5.217
Etiqueta D
2.936
Etiqueta A+++
1.724
Etiqueta A+
1.603
Etiqueta E
734
Etiqueta A++
678
Etiqueta G
403
Etiqueta F
357
Etiqueta A++++
186
Etiqueta A+++++
12
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Electricidad: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Electricidad: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Electricidad: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Electricidad: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Electricidad: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Electricidad: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Electricidad: 3.300
Número total de establecimientos empresariales: 8.500
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3438CH Nieuwegein
€ 445.000 k.k.
3434BC Nieuwegein
€ 775.000 k.k.
3432RV Nieuwegein
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
3431HV Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
3435AL Nieuwegein
€ 425.000 k.k.
3438JD Nieuwegein
€ 475.000 k.k.
3432TK Nieuwegein
€ 275.000 k.k.
3431EC Nieuwegein
€ 875.000 k.k.