Ir directamente al contenido
Logotipo de OPS Advies makelaardij

Populierenlaan 19

6438GK Oirsbeek • Limburg

Bajo opción

€ 319.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 327.230

Precio de compra /m²: € 3.625

Galería de fotos

Descripción

GOED ONDERHOUDEN 2-ONDER-1-KAPWONING MET MOOI AANGELEGDE TUIN MET ZWEMBAD GELEGEN IN GEWILDE WOONOMGEVING NABIJ EEN NATUURGEBIED KELDER: Voorraadruimte. BEGANE GROND: Hal met trap naar verdieping, meterkast en modern toilet; woonkamer met schuifpui naar tuin; dichte keuken met verzorgde keukeninstallatie voorzien van inbouwapparatuur (vaatwasser koelkast - combioven - kookplaat - afzuigkap) en toegang tot kelder; bijkeuken met aansluiting wasautomaat, cv-combiketel (huur) en deur naar tuin; mooi aangelegde tuin met terras, gazon, zwembad en achterom. VERDIEPING: Overloop met vlizotrap naar zolder; 4 slaapkamers; moderne badkamer met douche en vaste wastafel. BIJZONDERHEDEN: Deze goed onderhouden en knusse woning kenmerkt zich door de goede lichtinval en de geliefde ligging in een kindvriendelijke en rustige woonomgeving. De woning is o.a. voorzien van kunststof kozijnen met HR++-beglazing, dubbel glas, rolluiken en zonnepanelen. Naast de 9 zonnepanelen en de isolerende beglazing is er sprake van spouw- en dakisolatie. Bouwjaar: 1960. Perceelgrootte: 295 m2. Inhoud: 355 m3. Woonoppervlakte: 88 m2. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk tevens geen rechten worden ontleend.

Hipoteca berekenen

€ 319.000

Coste del comprador (estimado): € 8.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 327.230

2,78%

Anualmente

%

€ 15.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 319.000 k.k.
Estado
Bajo opción
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
88 m²
Área del lote
295 m²
Contenido
355 m³
Otra zona interior
8 m²
Área del jardín trasero
152 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel, huur
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
28-04-2026

Instalaciones del baño

Douche

Características adicionales

  • Rolluiken en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6438

Mapas de Google

Ubicación de Oirsbeek

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Oirsbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oirsbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oirsbeek. En 2026 había 3.569 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 335.000.

Inhabitantes

3.569

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 335.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

101

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oirsbeek
Año Inhabitantes
2021 3.580
2022 3.595
2023 3.565
2024 3.590
2025 3.530
2026 3.569

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oirsbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 245.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 305.000
2024 EUR 308.000
2025 EUR 335.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.010 0-15: 550 15-25: 295 25-45: 765 45-65: 950

Nivel académico

Hoger

1.070

Praktisch

470

Middelbaar

980

Origen de los residentes (2025)

Europa

345

Nederland

2.980

Buiten Europa

200

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 266
Appartementen 132
Tussenwoningen 465
Vrijstaande woningen 371
Twee-onder-één-kap woningen 460

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 35
1925 tot 1950 121
1950 tot 1970 564
1970 tot 1980 456
1980 tot 1990 287
1990 tot 2000 61
2000 tot 2010 41
2010 tot 2020 33
2020 en later 8

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

464

Etiqueta D

352

Etiqueta B

267

Etiqueta A

210

Etiqueta F

199

Etiqueta G

123

Etiqueta E

91

Etiqueta A+

13

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++

3

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oirsbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.450 3.120
2021 1.650 3.190
2022 1.290 3.010
2023 1.060 2.910
2024 1.030 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.130

Koopwoning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.110

Appartement

Gas: 780 • Electricidad: 2.100

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.680

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.950

Actividad empresarial en Oirsbeek (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 355

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oirsbeek
Periodo Delitos
jan 2026 10
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 8
mrt 2026 7
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 10
okt 2025 15
sep 2024 6
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oirsbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oirsbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oirsbeek?

Oirsbeek telt in 2026 ongeveer 3.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oirsbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 101 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oirsbeek?

In Oirsbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 465 woningen.

Meer viviendas in Oirsbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.