Ir directamente al contenido
Logotipo de Nederlof Makelaardij B.V.

Kleine Waal 34

3353BT Papendrecht • Zuid-Holland

Vendido

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 4.250

Galería de fotos

Descripción

Royaal 3-kamer-appartement van circa 100m2 met kunststof kozijnen met HR++ glas, een balkon op het westen, een parkeerplaats in de onderliggende parkeergarage en een gunstig energielabel A. Het appartement met diverse voorzieningen voor ouderen is gelegen op de 3e verdieping van het 7 hoog tellend complex “Residence Stolpe Hove” en heeft een balkon gesitueerd op het westen. Het appartementencomplex is bijzonder gunstig gelegen ten opzichte van het centrum van Papendrecht en openbaar vervoer. Beiden zijn bereikbaar op een afstand van slechts 200m. Residence Stolpe Hove is een uniek woon-zorgcomplex. Het appartementencomplex is gebouwd in 2006 en is voorzien van een aparte hoofdentree met automatische deuren. De centrale hal is te bereiken vanuit de hoofdentree via een zelfsluitende glasdeur, welke van buitenaf slechts met een sleutel te openen is. De ingang naar de appartementen is afgezonderd van de centrale ingang van het Rivas en is voorzien van een intercom videodeuropeningssysteem, postbussen, trappenhuis en lift. De royale ronde hal/gang met in het midden een sfeervolle vide biedt toegang tot de appartementen. In deze hal bevinden zich twee kasten per appartement, waarvan één uitgerust met de meterkast en één voor extra bergruimte. ENTREE/HAL De ruime entree/hal van 2,50m x 2,07m met voldoende garderoberuimte biedt toegang tot de toiletruimte, de inpandige berging/wasruimte en de royale woonkamer met open keuken. De wanden van deze ruimte zijn netjes afgewerkt met granol. De vloer is voorzien van een doorlopende laminaatvloer in modern houtmotief naar de woonkamer met open keuken, de tweede hal en de hoofdslaapkamer. WOONKAMER De speels ingedeelde woonkamer met open keuken van totaal maar liefst circa 50m2 heeft meerdere zithoeken. Deze ruimte is netjes afgewerkt met spuitwerk op het plafond, granol als wandafwerking en een moderne laminaatvloer met houtmotief. De grote raampartijen (uitgevoerd in kunststof met HR++ glas) bieden de woonkamer veel daglicht en zijn afsluitbaar middels elektrisch bedienbare screens. BALKON Het ruime balkon is gesitueerd op het westen (middag-/avondzon) en is bereikbaar vanuit de woonkamer. Het balkon is overdekt met een vrij uitzicht door de nieuwe Boomgaardstraat richting het centrum. De vloer van dit balkon is afgewerkt met kunstgras. KEUKEN De inbouwkeuken in L-vorm is uitgevoerd in een warme kleurstelling en is uitgerust met diverse inbouwapparatuur. De vier diepe lades, een carrouselkast en een lage apothekerskast onder het kunststof werkblad met marmerlook samen met de onder- en bovenkastjes bieden de keuken voldoende bergruimte. De inbouwapparatuur omvat een inductie kookplaat, een afzuigkap, een koel/-vriescombinatie en een oven. TOILETRUIMTE De toiletruimte is volledig betegeld in een lichte kleurstelling en is uitgerust met een hangend toilet en een fonteintje. SLAAPKAMERS De verrassend ruime hal/gang naar de slaapkamers is zeer goed bruikbaar als extra (hobby)kamer of mogelijkheid voor het realiseren van een kastenwand en is keurig afgewerkt met granol wandafwerking. De vloer is voorzien van een laminaatvloer welke vanuit de woonkamer doorloopt naar beide slaapkamers. Slaapkamer 1 is circa 14m2 (4,90/4,05m x 3,00/2,20m). Slaapkamer 2 is circa 9m2 (4,05m x 2,15m). Beide slaapkamers zijn afgewerkt met spuitwerk op het plafond en granol als wandafwerking. De raamkozijnen van de slaapkamers zijn van kunststof met draai-/kiepramen met HR++ glas en elektrisch bedienbare screens. BADKAMER De zeer ruime badkamer van 3,36m x 2,20m is volledig betegeld in een lichte met antraciet kleurstelling en is uitgerust met een inloopdouche met thermostaatkraan, een hangend toilet, een designradiator en een wastafelmeubel. METERKAST De meterkast is voorzien van een nieuw type groepenkast met 7 groepen, 2 aardlekschakelaars en “slimme” meters. BERGING/WASRUIMTE De inpandige berging/wasruimte is 2,20m x 1,83m en biedt een opstelplaats voor de wasmachine/droger. Tevens zijn in deze ruimte de mechanische ventilatieunit (balansventilatie) en de cv-combiketel aanwezig. De cv-ketel betreft een Nefit ProLine NxT 24 CW4 van bouwjaar 2020. PARKEREN/BERGING In de parkeerkelder op niveau -1 bevindt zich de eigen parkeerplaats behorende bij dit appartement. Op deze verdieping is eveneens de (fietsen)berging aanwezig van circa 4m2 (2,93m x 1,47m). Deze fietsenberging is voorzien van verlichting en een elektra-aansluiting (220v). Fietsen kunnen eveneens worden gestald in een algemene ruimte. SERVICEKOSTEN De servicekosten van de woning bedragen € 171,00 per maand. De servicekosten van de parkeerplaats bedragen € 37,00 per maand. De servicekosten omvatten onder andere reservering voor onderhoud, elektra algemene ruimten, verzekering, etc. De Vereniging van Eigenaren is actief en financieel gezond. ENERGIELABEL Deze woning beschikt over energielabel A. BIJZONDERHEDEN - Niet-bewoners-clausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (verkoper is niet de bewoner). Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (corridorflat)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Contenido
330 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2006
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit ProLine NxT HRC 24 cw4 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
20-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • lift
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3353

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.