Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Ekeren Kuiper (voorheen 2M) Papendrecht

Vrijheer van Eslaan 457

3353TM Papendrecht • Zuid-Holland

Vendido bajo reserva

€ 239.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 245.630

Precio de compra /m²: € 3.414

Galería de fotos

Descripción

Starters opgelet: gerenoveerd 3-kamerappartement met een nieuwe badkamer, keuken en toilet! - Het appartement is gelegen op de tiende verdieping en heeft hierdoor een vrij uitzicht over de regio. - Genieten van het zonnetje doe je op het zonnig gelegen balkon op het zuidwesten. - Diverse voorzieningen, zoals scholen, het Vijverpark, het nieuwe sportcentrum, winkels en busverbindingen, zijn op loopafstand bereikbaar. Globale indeling: Begane grond: je komt de Sterflat binnen in de ruime entree met bellen- en brievenbustableau. Aansluitend tref je de liften en het trappenhuis. Welkom in het recent gerenoveerde appartement! Wat direct opvalt, is de prachtige vloer, die is doorgelegd in het volledige appartement (m.u.v. badkamer en toilet). Vanuit de hal heb je toegang tot beide slaapkamers, de woonkamer, de keuken, de stookruimte en de meterkast. De ruime woonkamer is voorzien van een grote raampartij, waardoor er veel daglicht de kamer binnenkomt. Geniet daarnaast iedere dag van een prachtig en uniek uitzicht. Bij helder weer is zelfs de skyline van Rotterdam zichtbaar. De vernieuwde keuken (2025) is voorzien van een keukenunit in L-opstelling met een koelkast, een vaatwasser, een combi-oven en een inductiekookplaat met afzuigkap. Vanuit de keuken is de eveneens vernieuwde badkamer bereikbaar. De moderne, volledig betegelde badkamer (2025) is voorzien van een douche, een wastafelmeubel en inbouwspots. Via de hal komen we in de royale slaapkamer, die tevens toegang biedt tot het balkon. Goed om te weten: - Het appartement is gerenoveerd in 2025. - De keuken is nog inclusief garantie (ca. 4 jaar). - Het slot van de balkondeur is vernieuwd (driepuntsluiting en tochtstrippen). - In 2025 zijn de rookmelders, stopcontacten en de meterkast vernieuwd (ABB). - De dakbedekking is in 2020 vervangen. - In de onderbouw van het complex is een eigen berging aanwezig (ca. 190 x 225 cm). - Warm water in het appartement komt van de boiler (eigendom); verwarming komt tot stand d.m.v. blokverwarming. - De maandelijkse servicekosten bedragen ca. € 388,- (inclusief voorschot voor de stookkosten en het waterverbruik à € 44,-). - Aanvaarding: in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 239.000

Coste del comprador (estimado): € 6.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 245.630

2,78%

Anualmente

%

€ 11.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 239.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
10e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
70 m²
Contenido
235 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1966
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
16-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3353

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.