Ir directamente al contenido
Logotipo de Kolpa OZP Makelaars & Taxateurs

Vrijheer van Eslaan 483

3353TM Papendrecht • Zuid-Holland

Vendido

€ 214.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.140

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.290) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 220.640

Precio de compra /m²: € 3.763

Galería de fotos

Descripción

Wonen met uitzicht én comfort aan de Vrijheer van Eslaan! Welkom aan de Vrijheer van Eslaan 483, een verrassend licht en ruim appartement op een gewilde woonlocatie in Papendrecht! Hier geniet je van comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik. Of je nu op zoek bent naar jouw eerste woning, een fijne plek om samen te wonen of juist een gelijkvloers appartement met lift, dit instapklare appartement biedt het allemaal. Het appartement met een oppervlak van 57 m2 is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en verkeert in een uitstekende staat. Het is volledig voorzien van dubbele beglazing én is gasloos, wat zorgt voor energiezuinig en toekomstbestendig wooncomfort. Met een heerlijk balkon op het zuiden, een royale woonkamer, een moderne keuken- en badkamerinrichting, 2 slaapkamers en een prachtig vrij uitzicht voelt thuiskomen hier elke dag als een klein geluksmoment. De ligging? Ideaal! Winkels, openbaar vervoer, uitvalswegen én het groen van de rivieroevers zijn allemaal binnen korte afstand bereikbaar. Gelegen op de 10e verdieping geniet men hier dagelijks van een adembenemend uitzicht wat op heldere dagen zelfs tot aan Rotterdam reikt. Ben je klaar om jouw woonavontuur te beginnen op deze unieke plek? Dan nodigen wij je van harte uit voor een bezichtiging! Algemeen: * Kadastrale aanduiding: gemeente papendrecht, sectie B, nummer 3841 A211. * Woonoppervlakte: circa 57 m2 (Inhoud: circa 180 m3). Gebouwgebonden buitenruimte: circa 5,5 m2. Externe bergruimte: circa 3 m2. * Type woning: gelijkvloers appartement op de 10e verdieping. * Bouwjaar: 1966. * Energielabel: D. * Voorzien van 2 slaapkamers. * Het appartement is volledig gasloos, wat zorgt voor energiezuinig en toekomstbestendig wooncomfort. * Moderne keuken- en badkamerinrichting. * Het gehele appartement is voorzien van dubbele beglazing. * De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 278,-, exclusief een voorschot aan verwarmingskosten van € 38,-. * Verwarming middels blokverwarming. Het warme water wordt verkregen middels een elektrisch doorstroomapparaat. * Indicatie oplevering: in overleg. Begane grond: Entree Je verkrijgt toegang tot het gebouw via de entree aan de voorzijde van het complex. De entree beschikt over een intercominstallatie en brieven-/bellentableau. Via de lift of het trappenhuis zijn alle verdiepingen bereikbaar. Tevens is er toegang tot de bergingen. Berging (ca. 2,21 x 1,44 m.) De eigen berging is gelegen in de onderbouw van het complex. 10e verdieping: Entree Entree van het appartement in tochtportaal met meterkast (vernieuwde groepenkast met kookgroep) en intercom. Hal met toegang tot de keuken, de hoofdslaapkamer, het toilet en de woonkamer. Toilet De half betegelde toiletruimte is voorzien van een zwevend closet. Slaapkamer 1 (ca. 4,22 x 2,70 m.) Via een fraaie schuifdeur is de slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer is aan de galerijzijde van het appartement gelegen en is verder keurig afgewerkt met glasvezelbehang op de wanden en een moderne laminaatvloer. Keuken (ca. 2,86 x 2,14 m.) De fraaie keuken is geplaatst in een dubbele rechte opstelling, welke is voorzien van een keramische kookplaat, een afzuigscherm, een spoelbak, een combi-oven, koelkast, vriezer en diverse bergkasten. In een van de vaste bergkasten zijn de wasmachine en de droger fijn uit het zicht weggewerkt. Via de keukenruimte is de badkamer bereikbaar. Badkamer (ca. 1,86 x 1,19 m.) De geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche (met thermostaatkraan en regendouche) en een verlaagd plafond met inbouwverlichting. Woonkamer (ca. 5,32 x 3,77 m.) De ruime woonkamer is afgewerkt met glasvezelbehang en een moderne laminaatvloer. Door de ligging op de 10e verdieping heb je vanuit de woonkamer een prachtig uitzicht over de omgeving. Slaapkamer 2 (ca. 4,11 x 2,14 m.) Via de woonkamer is de 2e slaapkamer bereikbaar middels een fraaie schuifdeur. Deze slaapkamer is keurig afgewerkt met behang op de wanden en een laminaatvloer. Balkon (oppervlakte ca. 5,5 m2) Via de slaapkamer is het balkon bereikbaar.  De vermelde oppervlakte (m²) en inhoud (m³) zijn vastgesteld conform de branche brede NVM cs meetinstructie op basis van de NEN2580:2007 NL. De informatie in deze brochure is met de nodige zorg vastgesteld. Aan deze gegevens kunnen echter geen rechten worden ontleend, alle aansprakelijkheid van OZP-makelaars is derhalve uitgesloten. Voorts zijn wijzigingen voorbehouden.

Hipoteca berekenen

€ 214.500

Coste del comprador (estimado): € 6.140

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.290) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 220.640

2,78%

Anualmente

%

€ 10.725

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 214.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
10e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
57 m²
Contenido
180 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1966
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Doorstroomboiler
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
16-09-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3353

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.