Ir directamente al contenido
Logotipo de Welkom Makelaars

Taets van Amerongenweg 2 07

3927BK Renswoude • Utrecht

Vendido

€ 509.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 521.030

Precio de compra /m²: € 5.302

Galería de fotos

Descripción

TAETS VAN AMERONGENWEG 2-07 96 m2 woonplezier met eigen berging en privé parkeerplaats in parkeerkelder, gelegen in het dorpshart van Renswoude. Modern 3-kamerHOEKappartement met terras op het westen en BERGING en PARKEERPLAATS in de onderbouw. Gelegen op de bovenste (3e) woonlaag van een kleinschalig appartementencomplex (18 appartementen, 2 ingangen) met lift. Het appartement is in 2021 volledig gerenoveerd en voorzien van airconditioning en waterontharder. Door de hoek/hoge ligging van het appartement heb je rondom fraai uitzicht. Aan het einde van De Taets van Amerongenweg staat de monumentale Koepelkerk met aangrenzend het kasteelbos. Op nog geen 100 meter afstand van het complex bevindt zich het dorpshart met winkels en gezondheidscentrum. Indeling Appartementencomplex: Afgesloten entree voor 9 appartementen, hal met brievenbussen en belbord met intercominstallatie, trappenhuis en liftinstallatie. Iedere verdieping is per lift en trap bereikbaar. Appartement: Entree met centrale HAL met toegang tot alle vertrekken en garderobe nis. Inpandige BERGRUIMTE met wasapparatuuraansluiting, cv-ketel, mechanische ventilatiebox en voldoende extra ruimte voor voorraad en huishoudelijke apparaten. Gerenoveerde, moderne TOILETRUIMTE (2021) met hangend wandcloset en fonteintje. Moderne, gerenoveerde BADKAMER (2021) met ruime inloopdouche met infrarood douche (Sunshower) met zitbankje en dubbel wastafelmeubel. Uitgevoerd in lichte kleurstelling. SLAAPKAMER 1, gelegen aan voorzijde van het complex. Deze ruime slaapkamer is oorspronkelijk bedoeld als, en weer makkelijk om te bouwen naar, 2 slaapkamers. SLAAPKAMER 2, grenzend aan terras, ligt aan de zijkant van het complex. Deze slaapkamer is voorzien van airconditioning. Dichte KEUKEN, compleet vernieuwd in 2021 en voorzien van alle benodigde werkruimte en inbouwapparatuur. Er is bij plaatsing van de keuken rekening gehouden met de mogelijkheid voor een open keuken. De volgende apparatuur is aanwezig: inductiekookplaat met afzuiging, koelkast, vriezer, vaatwasmachine en combi-oven. Bruynzeel keuken met AEG apparatuur. De royale LIVING heeft aan beide kanten grote ramen van grond tot plafond, waardoor een mooie lichtinval in de woonkamer aanwezig is. De woonkamer is tevens voorzien van airconditioning. Via de woonkamer is het TERRAS met verlichting bereikbaar. In het souterrain zijn een eigen BERGING en een privé PARKEERPLAATS aanwezig. Voor bezoekers is er parkeergelegenheid op eigen terrein achter het appartementencomplex. Hier is tevens een oplaadpunt voor 2 elektrische auto’s aanwezig. Bijzonderheden Bouwjaar 2006 Woonoppervlakte 96 m2 Berging 8 m2 Terras 6 m2 (westen) Parkeerplaats 12 m2 Liftinstallatie aanwezig Verwarming en warm water via een cv-ketel uit 2022 (onderhoudscontract via VvE) Volledig geïsoleerd en voorzien van HR+ beglazing Buitenschilderwerk 2023 Energielabel A Rookmelders aanwezig Beide slaapkamers voorzien van horren Glasvezel in de woning aanwezig Servicekosten € 145,- per maand (vanaf januari 2026 € 159,29 per maand) Actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren Mooie ligging nabij winkels, huisarts, fysiotherapeut en apotheek Het complex bestaat uit 18 appartementen en heeft 2 ingangen. Dit mooie appartement heeft een eigen website: taetsvanamerongenweg 207renswoude.nl Je bent van harte WELKOM voor een bezichtiging! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 509.000

Coste del comprador (estimado): € 12.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 521.030

3,04%

Anualmente

%

€ 25.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 509.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
96 m²
Contenido
316 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2006
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het westen
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
04-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3927

Mapas de Google

Renswoude en el mapa

Explora Renswoude y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Renswoude

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Renswoude. En 2026 había 5.905 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 514.000.

Inhabitantes

5.905

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 514.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

129

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Renswoude
Año Inhabitantes
2022 5.651
2023 5.747
2024 5.753
2025 5.782
2026 5.905

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Renswoude
Año Promedio WOZ
2021 EUR 369.000
2022 EUR 402.000
2023 EUR 499.000
2024 EUR 515.000
2025 EUR 514.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 980 0-15: 1.198 15-25: 757 25-45: 1.433 45-65: 1.414

Nivel académico

Hoger

21

Praktisch

34

Middelbaar

46

Origen de los residentes (2025)

Europa

335

Nederland

5.130

Buiten Europa

317

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 398
Appartementen 339
Tussenwoningen 807
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 269

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 44
1900 tot 1925 29
1925 tot 1950 144
1950 tot 1970 325
1970 tot 1980 377
1980 tot 1990 214
1990 tot 2000 251
2000 tot 2010 317
2010 tot 2020 436
2020 en later 152

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

869

Etiqueta C

469

Etiqueta B

328

Etiqueta G

128

Etiqueta D

126

Etiqueta F

77

Etiqueta A++++

50

Etiqueta A+

45

Etiqueta A+++

44

Etiqueta E

40

Etiqueta A++

17

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Renswoude
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.370 3.220
2021 1.490 3.350
2022 1.160 3.120
2023 970 2.910
2024 950 3.020

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.670

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.250

Koopwoning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.150

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 2.010

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 4.170

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.220

Actividad empresarial en Renswoude (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 210
Zakelijke dienstverlening 205
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 75

Número total de establecimientos empresariales: 960

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Renswoude
Periodo Delitos
jan 2026 10
jul 2025 10
jun 2025 14
mei 2025 24
mrt 2025 12
mrt 2026 12
nov 2024 15
nov 2025 11
okt 2024 7
okt 2025 10
sep 2024 7
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Renswoude.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Renswoude

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Renswoude?

Renswoude telt in 2026 ongeveer 5.905 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Renswoude?

De gemiddelde WOZ-waarde in Renswoude is in 2025 circa € 514.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Renswoude?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Renswoude ligt rond € 33.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Renswoude?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 129 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Renswoude?

In Renswoude komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 807 woningen.

Meer viviendas in Renswoude

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.