Ir directamente al contenido
Logotipo de Welkom Makelaars

Servetstraat 2 C

3911KW Rhenen • Utrecht

Vendido

€ 295.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 302.750

Precio de compra /m²: € 5.267

Galería de fotos

Descripción

Ideaal appartement voor de starter! 2-Kamerappartement met inpandige garage in het gezellige centrum van Rhenen. De sfeervolle en comfortabele bovenwoning is gelegen in het stijlvolle kleine appartementengebouw "Centrum Parel" en is gebouwd in 1995. De Servetstraat is een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer. De woning is zeer praktisch ingedeeld met een woonkamer met open keuken. De nette badkamer heeft een bad/douchecombinatie, designradiator en een aansluiting voor de wasapparatuur. Separaat is er een toiletruimte. De ruime slaapkamer geeft toegang tot een heerlijk balkon (ligging zuid-oost). Het appartement wordt verwarmd door infrarood panelen en radiatoren. De woonkamer, open keuken en hal zijn voorzien van een pvc vloer. De stoere robuuste keuken heeft een op maat gemaakt keukenblok van steigerhout met een ingebouwde inductie kookplaat. In de woonkamer is airconditioning aanwezig. De garage, met openslaande deuren, biedt gelegenheid voor het parkeren van 1 auto en is voorzien van elektra. Indeling: Begane grond: entree met intercomsysteem, hal met brievenbussen, kast met watermeter en de trapopgang. Verdieping: entree, meterkast, hal, kast met cv-ketel, woonkamer, open keuken, toiletruimte, badkamer, slaapkamer met balkon. Het historisch stadscentrum van Rhenen heeft een diversiteit aan winkels, gezellige terrasjes en restaurants en de de schitterende uiterwaarden en uitgestrekte bossen zijn op loopafstand. Tevens is er een goede trein- en busverbindingen met onder andere Veenendaal en Utrecht. Bijzonderheden: - vereniging van eigenaren betreft 4 woningen - servicekosten € 105,71 per maand - cv combiketel (2012) - volledig geïsoleerd - airconditioning - energielabel binnenkort beschikbaar (verwachting energieklasse C) - balkon ligging zuid-oost - dak en goot zijn in 2024 vernieuwd - inrij-ontheffing Servetstraat - oplevering in overleg, bij voorkeur 1 mei 2026. Deze woning heeft een eigen website: servetstraat2crhenen.nl Je bent van harte WELKOM om dit centraal gelegen appartement te komen bezichtigen! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 295.000

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 302.750

2,78%

Anualmente

%

€ 14.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 295.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
56 m²
Contenido
184 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
17 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1995
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-02-2026
Fecha de venta
09-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3911

Mapas de Google

Mapa de Rhenen

Vista espacial del área de trabajo en Rhenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rhenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rhenen. En 2025 había 15.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.117.

Inhabitantes

15.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.117

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 21.728

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

461

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rhenen
Año Inhabitantes
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rhenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Nivel académico

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origen de los residentes (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.000

Etiqueta C

1.362

Etiqueta B

935

Etiqueta G

650

Etiqueta D

626

Etiqueta F

529

Etiqueta E

375

Etiqueta A+++

202

Etiqueta A+

119

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rhenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricidad: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricidad: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricidad: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricidad: 2.938

Actividad empresarial en Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Número total de establecimientos empresariales: 2.275

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rhenen
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rhenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rhenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer viviendas in Rhenen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.