Ir directamente al contenido
Logotipo de MakelaarsatWork | Qualis

Santpoortse Dreef 162

2071TS Santpoort-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 889.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 908.630

Precio de compra /m²: € 6.047

Galería de fotos

Descripción

Luxe, instapklare hoekwoning met royale tuin en uitbouw! Deze in 2017 gemoderniseerde ruime hoekwoning is gelegen op een royaal perceel met een grote voor-, zij- en achtertuin (zuid) met veel privacy, een schuur en een achterom. Dankzij de uitbouw op de begane grond én twee grote dakkapellen op de tweede verdieping, beschikt de woning over een woonoppervlakte van maar liefst ca. 150 m². De ligging is ideaal: op korte afstand van de dorpskern (Hoofdstraat) met een gevarieerd aanbod aan winkels en speciaalzaken. Daarnaast zijn er diverse scholen, sportaccommodaties en natuurgebieden zoals de Kennemerduinen, het strand en de zee in de nabije omgeving. Openbaar vervoer is op loopafstand, en er is een goede aansluiting op de uitvalswegen richting Haarlem en Amsterdam. Indeling: Begane grond: Entree, hal, modern toilet met fontein, trapkast. Zeer lichte, uitgebouwde woonkamer met fraaie tegelvloer (120x120cm) en openslaande harmonica-deuren naar de tuin. Luxe open woonkeuken met kookeiland, bar en diverse inbouwapparatuur: combi-oven/magnetron, oven, vaatwasser, kookplaat, afzuigkap, Quooker en een Amerikaanse koel-/vriescombinatie. Aansluitend de bijkeuken met toegang tot de tuin. Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers met kastruimte, waarvan één met openslaande deuren naar een klein balkon aan de voorzijde. Moderne luxe badkamer met inloopdouche, tweede toilet, dubbel wastafelmeubel, ligbad, designradiator en vloerverwarming. De gehele verdieping is voorzien van een massief eikenhouten parketvloer. Tweede verdieping: Overloop met wasmachine-/drogeraansluiting en kast met cv-ketel/boiler. Twee slaapkamers en een tweede badkamer met inloopdouche, derde toilet en wastafel. Ook deze verdieping is voorzien van een massief eikenhouten parketvloer. Tevens veel bergruimte achter netjes weggewerkte knieschotten. Buitenruimte: De fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin ligt op het zuiden en is maar liefst 24 meter diep. Hier geniet je van volop zon, privacy én luxe: een jacuzzi, een speeltoestel voor de kinderen, fietsenstalling, schuur, achterom, en een veranda met elektrische zonwering en heater voor lange zomerse avonden. De woning heeft geen directe voor- of zijburen. Naast en achter het huis ligt een groen plantsoen, en om de hoek is een speelveld voor kinderen. Voor de indeling en maatvoering, zie de plattegronden. Bijzonderheden: Volledig glad gestucte wanden en plafonds met plintafwerking Binnen- en buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025 Energielabel A 8 zonnepanelen (2017) CV-ketel Vaillant (2017) met elektrische boiler en Danfoss Link Elektra: 19 groepen, volledig geaard Internetaansluiting via glasvezel (bekabeld) Begane grondvloer is v.v. geïsoleerde broodjesvloer (beton) met vloerverwarming Volledig voorzien van tripple isolatieglas 3 slaapkamers voorzien van airconditioning Oplevering in overleg