Ir directamente al contenido
Logotipo de Prinsen Makelaars bv Lid NVM

Hendrik de Vroomestraat 1 B

8331CD Steenwijk • Overijssel

Vendido

€ 369.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.230

Precio de compra /m²: € 2.673

Galería de fotos

Descripción

Deze ruime, keurig afgewerkte helft van dubbele woning met royale bijkeuken, geïsoleerde berging heeft een ruime woonkamer met open keuken, 3 grote slaapkamers op eerste verdieping en een ruime slaapkamer op de tweede verdieping. De woning is gebouwd in 1998, volledig geïsoleerd en heeft energielabel A. De achtergelegen tuin is op het zuiden gelegen en is ook buitenom bereikbaar via de achtergelegen steeg. Zoekt u een extra werkkamer of hobbyruimte of een woning ten behoeve van een groot gezin, dan vindt u hier wat u zoekt. De basisscholen, wijkwinkelcentrum op loopafstand, evenals overdekt zwembad "De Waterwijk", sportcentrum Musculus en atletiek-, hockey- en voetbalvelden. De indeling van de woning is als volgt: Begane grond: entree, ruime hal, toilet, meterkast, trapopgang naar de verdieping en toegang naar de ruime L-vormige woonkamer ( ca. 30 m² ) met uitzicht over de groenvoorziening aan de voorzijde van de woning, royale open keuken met de benodige inbouwapparatuur, zoals vaatwasser, koelkast, vriezer, magnetron, oven, gastfornuis en afzuigkap, meer dan voldoende onder-en bovenkastruimte. Voorts de doorgang naar de praktische bijkeuken waar zich de opstelling van het witgoed zich bevinden. Vanuit de bijkeuken toegang tot de achtergelegen tuin en berging. 1e verdieping: overloop met 3 ruime slaapkamers van ca. 11 m², 14 m² en 14 m². De badkamer is voorzien van een ligbad, toilet, wastafel in wastafelmeubel en douchegelegenheid. 2e verdieping: door middel van een vaste trap te bereiken ruime overloop met de opstelplaats van de C.V.-ketel en voorts de 4e slaapkamer van ca. 12,5 m², die is voorzien van een Velux dakraam. De besloten achtertuin is op het zuiden gelegen en voorzien van bestrating, biedt volop privacy en heeft een achterom. Extra informatie: - De woning is volledig geïsoleerd en heeft energielabel A; - de woning is voorzien van rookmelders; - de woning is voorzien van 6 zonnepanelen; - In 2020 is het platte dak van de aanbouw compleet vervangen door EPDM. De Gagels is een sfeervolle wijk met alle gezinsbenodigdheden binnen handbereik. Scholen, wijkwinkels, sportvoorzieningen (w.o. sportinstituut Musculus, sport- en recreatiebad `de Waterwyck´) op fietsafstand en het stadshart, medisch centrum Steenwijkerland en kindercrèche op 5 minuten fietsen. Het NS-station en carpoolplaats binnen 1 km. Door de gunstige ligging een goede ontsluiting naar de A32 met aansluiting op de A7 en A28. Prachtige, afwisselende natuurgebieden rondom Steenwijk, zoals Weerribben-Wieden en het Drents-Friese Wold. Met bossen (de Woldberg op loopafstand), de meren (van Noordwest Overijssel rond Giethoorn en omgeving) en bos- en heidevelden bij Havelte, Doldersum, Dwingeloo e.o.

Hipoteca berekenen

€ 369.000

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.230

2,78%

Anualmente

%

€ 18.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
138 m²
Área del lote
192 m²
Contenido
522 m³
Otra zona interior
10 m²
Área del jardín trasero
90 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HREeco30 (CW4) (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2025
Fecha de venta
09-07-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8331

Mapas de Google

Steenwijk en el mapa

Explora Steenwijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Steenwijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Steenwijk. En 2025 había 17.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 286.000.

Inhabitantes

17.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 286.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

752

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Steenwijk
Año Inhabitantes
2021 17.110
2022 17.200
2023 17.495
2024 17.515
2025 17.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Steenwijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 201.000
2022 EUR 223.000
2023 EUR 259.000
2024 EUR 273.000
2025 EUR 286.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.410 0-15: 2.545 15-25: 1.945 25-45: 4.020 45-65: 4.705

Nivel académico

Hoger

3.430

Praktisch

3.610

Middelbaar

5.860

Origen de los residentes (2025)

Europa

895

Nederland

14.700

Buiten Europa

2.015

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.533
Appartementen 2.308
Tussenwoningen 2.702
Vrijstaande woningen 994
Twee-onder-één-kap woningen 1.292

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 228
1900 tot 1925 477
1925 tot 1950 604
1950 tot 1970 1.136
1970 tot 1980 1.623
1980 tot 1990 605
1990 tot 2000 975
2000 tot 2010 999
2010 tot 2020 449
2020 en later 525

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.392

Etiqueta C

2.334

Etiqueta B

1.559

Etiqueta D

683

Etiqueta G

582

Etiqueta F

405

Etiqueta E

336

Etiqueta A+++

214

Etiqueta A+

188

Etiqueta A++++

181

Etiqueta A++

131

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Steenwijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.180 2.470
2021 1.340 2.530
2022 1.050 2.410
2023 870 2.310
2024 840 2.380

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.840

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.720

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.670

Tussenwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.220

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.610

Actividad empresarial en Steenwijk (2025)

Handel en HORECA 465
Nijverheid en energie 330
Zakelijke dienstverlening 395
Overheid, onderwijs en zorg 320
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 115
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 210

Número total de establecimientos empresariales: 1.950

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Steenwijk
Periodo Delitos
jan 2025 58
jan 2026 49
jul 2025 62
jun 2025 66
mei 2025 71
mrt 2025 57
nov 2024 56
nov 2025 54
okt 2024 45
okt 2025 78
sep 2024 57
sep 2025 76

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Steenwijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Steenwijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Steenwijk?

Steenwijk telt in 2025 ongeveer 17.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk is in 2025 circa € 286.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Steenwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 752 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Steenwijk?

In Steenwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.702 woningen.

Meer viviendas in Steenwijk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.