Ir directamente al contenido
Logotipo de De Noordelijke Verkoopmakelaar

Zetveld 4

9231BP Surhuisterveen • Fryslân

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 3.421

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij deze twee-onder-een-kapwoning met een vrijstaande stenen garage en berging, gelegen op een geliefde plek in Surhuisterveen. Hier woont u rustig, maar toch centraal, nabij uitvalswegen richting Drachten, Groningen en Buitenpost en op korte afstand van het bruisende dorpscentrum. In het centrum van Surhuisterveen vindt u diverse supermarkten, winkels en gezellige horecagelegenheden. Ook zijn alle benodigde voorzieningen binnen handbereik: scholen, het openluchtzwembad en de sporthal liggen op comfortabele fietsafstand – ideaal voor gezinnen en sportliefhebbers. De woning beschikt over energielabel B en is uitgerust met 5 zonnepanelen, waarmee u profiteert van lagere energiekosten. Met vier slaapkamers op de eerste verdieping is er voldoende plek voor een gezin. De badkamer is compact, maar dankzij het aantal kamers is er de mogelijkheid deze uit te breiden. Op de tweede verdieping is er bovendien de mogelijkheid om een vijfde slaapkamer te realiseren of extra bergruimte te creëren – perfect voor hobby’s, een thuiskantoor of logeerkamer. INDELING Begane grond Entree, hal met trapopgang en ruime garderobe, toiletruimte en toegang tot de kelder. De woonkamer biedt veel lichtinval en staat via de halfopen keuken in verbinding met de bijkeuken. Hier vindt u witgoedaansluitingen, een vaste kast met daarin de CV-opstelling en de deur naar de achtertuin. Eerste verdieping Overloop, vier slaapkamers (waarvan drie met inbouwkasten en een met een wastafel) en een badkamer met douche en wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare ruime bergzolder met de mogelijkheid voor een extra (slaap)kamer. KENMERKEN • Perceeloppervlakte 328 m² • Achtertuin op het westen met volop zon • Royale oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s • Vrijstaande garage en aparte berging: volop ruimte voor fietsen, gereedschap en hobby • Deels kunststof kozijnen • Isolerende beglazing • Voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie • 5 zonnepanelen • Verwarming en warm water via Nefit combiketel • Energielabel B Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact op voor een bezichtiging en ontdek zelf het woonplezier dat deze mooie woning te bieden heeft! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Área del lote
328 m²
Contenido
383 m³
Espacio de almacenamiento externo
22 m²
Área del jardín trasero
150 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1966
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
24-10-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9231

Mapas de Google

Ver Surhuisterveen en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Surhuisterveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Surhuisterveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Surhuisterveen. En 2025 había 6.115 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 284.762.

Inhabitantes

6.115

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 284.762

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 26.104

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

140

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Surhuisterveen
Año Inhabitantes
2021 6.050
2022 6.080
2023 6.100
2024 6.130
2025 6.115

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Surhuisterveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 201.959
2022 EUR 220.570
2023 EUR 250.131
2024 EUR 261.089
2025 EUR 284.762

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.710 0-15: 940 15-25: 635 25-45: 1.330 45-65: 1.500

Nivel académico

Hoger

740

Praktisch

1.300

Middelbaar

2.080

Origen de los residentes (2025)

Europa

100

Nederland

5.765

Buiten Europa

245

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 426
Appartementen 697
Tussenwoningen 559
Vrijstaande woningen 882
Twee-onder-één-kap woningen 434

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 9
1900 tot 1925 66
1925 tot 1950 188
1950 tot 1970 792
1970 tot 1980 607
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 211
2000 tot 2010 195
2010 tot 2020 137
2020 en later 110

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

798

Etiqueta A

752

Etiqueta B

472

Etiqueta D

325

Etiqueta E

207

Etiqueta G

199

Etiqueta F

173

Etiqueta A+++

77

Etiqueta A++

58

Etiqueta A+

53

Etiqueta A++++

26

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Surhuisterveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.361 2.486
2021 1.521 2.556
2022 1.187 2.397
2023 985 2.349
2024 945 2.421

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 926 • Electricidad: 2.079

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 1.776

Koopwoning

Gas: 1.097 • Electricidad: 2.837

Appartement

Gas: 643 • Electricidad: 1.446

Tussenwoning

Gas: 917 • Electricidad: 1.938

Vrijstaande woning

Gas: 1.233 • Electricidad: 3.019

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.006 • Electricidad: 2.597

Actividad empresarial en Surhuisterveen (2025)

Handel en HORECA 225
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 155
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 790

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Surhuisterveen
Periodo Delitos
jan 2025 13
jan 2026 10
jul 2025 15
jun 2025 16
mei 2025 15
mrt 2025 11
nov 2024 12
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 13
sep 2024 18
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Surhuisterveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Surhuisterveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Surhuisterveen?

Surhuisterveen telt in 2025 ongeveer 6.115 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Surhuisterveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Surhuisterveen is in 2025 circa € 284.762.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Surhuisterveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Surhuisterveen ligt rond € 26.104 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Surhuisterveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 140 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Surhuisterveen?

In Surhuisterveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 882 woningen.

Meer viviendas in Surhuisterveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.