Ir directamente al contenido
Logotipo de Reham makelaars & taxateurs

Madame Curiestraat 19

4532LJ Terneuzen • Zeeland

Vendido

€ 389.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 398.630

Precio de compra /m²: € 2.925

Galería de fotos

Descripción

Moderne en instapklare 2-onder-1-kapwoning met ruime garage. Deze prachtig gerenoveerde 2-onder-1-kapwoning is volledig instapklaar en vanaf 2020 met veel aandacht gerenoveerd. Het resultaat is een comfortabel en modern woonhuis. Een ideale gezinswoning waar direct geleefd kan worden. Met 4 ruime slaapkamers is er genoeg ruimte voor grotere gezinnen of mensen die graag een hobbyruimte in huis willen. De woning ligt in een fijne en groene woonwijk. Met diverse voorzieningen zoals scholen, speeltuinen en winkels in de nabije omgeving, vormt dit een fantastische plek om te wonen. Indeling: Begane grond: Bij binnenkomst in de hal valt direct het nette afwerkingsniveau op. Vanuit de hal zijn het toilet met fonteintje, de trap naar de eerste verdieping, de trapkast en de woonkamer bereikbaar. De ruime woonkamer voelt dankzij de grote ramen en de inbouwspotjes licht en ruim aan. De moderne open keuken sluit hier perfect op aan en is voorzien van een combimagnetron, 4-pits gaskookplaat, vaatwasser, afzuigkap en aansluitingen voor het witgoed. Een praktische en fijne ruimte voor iedereen die van koken en gezelligheid houdt. De tuin is verzorgd, onderhoudsarm en biedt volop mogelijkheden om buiten te genieten. Aan de achterzijde staat een extra houten mancave, die ideaal te gebruiken is als hobbyruimte of gewoon als gezellige plek om te ontspannen. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, alle voorzien van praktische inbouwkasten die zorgen voor veel bergruimte. De badkamer is netjes en compleet ingericht met een toilet, douche en wastafelmeubel. Tweede verdieping: De tweede verdieping beschikt over een vierde slaapkamer. Daarnaast is er een aparte bergruimte waar ook de C.V.-ketel is geplaatst, waardoor extra opberggemak wordt geboden. Bijzonderheden: - Energielabel D - Voorzien van dakisolatie - Warm water en verwarming via C.V.-combiketel (Atag, 2021) - Grotendeels voorzien van dubbel glas - Ruime garage - Extra houten mancave/hobbyruimte Deze woning is met zorg gerenoveerd en netjes afgewerkt, waardoor een nieuwe bewoner alleen nog maar de meubels hoeft neer te zetten. Een heerlijk huis op een fantastische locatie – klaar voor de toekomst.

Hipoteca berekenen

€ 389.000

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 398.630

2,78%

Anualmente

%

€ 19.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 389.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
133 m²
Área del lote
252 m²
Contenido
417 m³
Espacio de almacenamiento externo
40 m²
Área del jardín trasero
47 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
04-12-2025
Fecha de venta
06-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4532

Mapas de Google

Ver Terneuzen en el mapa

Explora Terneuzen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Terneuzen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Terneuzen. En 2025 había 26.495 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 262.486.

Inhabitantes

26.495

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 262.486

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.720

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.107

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Terneuzen
Año Inhabitantes
2021 25.420
2022 25.505
2023 25.760
2024 26.050
2025 26.495

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Terneuzen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.548
2022 EUR 212.738
2023 EUR 240.973
2024 EUR 249.696
2025 EUR 262.486

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.105 0-15: 3.665 15-25: 2.660 25-45: 6.080 45-65: 6.985

Nivel académico

Hoger

4.120

Praktisch

5.950

Middelbaar

8.610

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.500

Nederland

17.385

Buiten Europa

4.630

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.186
Appartementen 4.558
Tussenwoningen 4.747
Vrijstaande woningen 1.387
Twee-onder-één-kap woningen 1.011

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 492
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 2.969
1970 tot 1980 2.273
1980 tot 1990 1.338
1990 tot 2000 868
2000 tot 2010 1.027
2010 tot 2020 650
2020 en later 870

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

3.952

Etiqueta A

3.210

Etiqueta B

2.125

Etiqueta D

1.226

Etiqueta E

1.068

Etiqueta F

784

Etiqueta G

445

Etiqueta A+

356

Etiqueta A+++

259

Etiqueta A++++

187

Etiqueta A++

132

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Terneuzen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.088 2.474
2021 1.230 2.587
2022 972 2.456
2023 831 2.337
2024 801 2.381

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 954 • Electricidad: 2.417

Huurwoning

Gas: 648 • Electricidad: 1.963

Koopwoning

Gas: 913 • Electricidad: 2.539

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.974

Tussenwoning

Gas: 857 • Electricidad: 2.263

Vrijstaande woning

Gas: 1.335 • Electricidad: 3.366

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.042 • Electricidad: 2.650

Actividad empresarial en Terneuzen (2025)

Handel en HORECA 505
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 505
Overheid, onderwijs en zorg 495
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 225
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 270

Número total de establecimientos empresariales: 2.595

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Terneuzen
Periodo Delitos
jan 2026 77
jul 2025 103
jun 2025 116
mei 2025 110
mrt 2025 84
mrt 2026 117
nov 2024 106
nov 2025 80
okt 2024 114
okt 2025 98
sep 2024 87
sep 2025 86

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Terneuzen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Terneuzen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Terneuzen?

Terneuzen telt in 2025 ongeveer 26.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen is in 2025 circa € 262.486.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen ligt rond € 33.720 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terneuzen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.107 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terneuzen?

In Terneuzen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.747 woningen.

Meer viviendas in Terneuzen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.