Ir directamente al contenido
Logotipo de Van de Water Makelaars Breda

Laan der Continenten 23

4847DG Teteringen • Noord-Brabant

Disponible

€ 700.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 715.850

Precio de compra /m²: € 6.306

Galería de fotos

Descripción

Op unieke en zeer gewilde woonlocatie in het appartementencomplex "Boschendael" gelegen royaal 3-kamer appartement met een fantastisch uitzicht over de greens van golfpark "De Haenen" met 18 holes en een fraai clubhuis met een kwalitatief goed restaurant. Teteringen is een dorp met verrassend veel winkels, voorzieningen en sportaccommodaties en in de directe nabijheid gesitueerd van de fraaie natuurgebieden "De Teteringse bossen" en de "Vuchtpolder". Tevens bevindt zich het stadshart van Breda en Oosterhout op slechts 10 autominuten afstand en zijn openbaar vervoer voorzieningen in de directe omgeving aanwezig. Bouwjaar: ca. 2009 Inhoud: ca. 350 m³ Woonoppervlakte: ca. 111 m² Balkon: ca. 11 m² (gelegen op het zuid-westen) Aanvaarding: in onderling overleg/op korte termijn mogelijk Indeling begane grond: Centrale entree met bellentableau voorzien van een video/intercomsysteem en brievenbussen. Riante ontvangsthal met toegang tot de liftinstallatie en trapopgang naar de diverse appartementen en de kelder. Indeling appartement (Eerste verdieping): Entree/ontvangsthal met geheel betegelde toiletruimte voorzien van wandcloset met inbouwreservoir en fonteintje; riante living (ca. 49 m²) met een fantastisch uitzicht over de golfbaan, toegang tot het royale balkon (ca. 11 m²) gunstig gesitueerd op het zuid-westen en een semi-open keuken met een L-vormige keukeninrichting voorzien van: natuurstenen aanrechtbladen, inductie kookplaat, rvs afzuigkap (recirculatie), koelkast en een vriezer. Vanuit de keuken tevens toegang tot een praktische bijkeuken (ca. 2.30x2.45 m.) met unit ten behoeve van de mechanische ventilatie, opstelling CV-combiketel (Intergas 2025) en aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Vanuit de hal toegang tot de hoofdslaapkamer (ca. 3.00x7.60 m.) met walk-in closet, schuifpui naar een Frans balkon en toegang tot het grote balkon; slaapkamer (ca. 2.35x4.45 m.) met toegang tot het grote balkon en een geheel betegelde royale badkamer (ca. 2.85x2.65 m.) met een inloopdouche, twee wastafels, een vaste kast en een wandcloset voorzien van inbouwreservoir. Parkeerkelder/berging: In de kelder direct onder het complex gelegen, heeft men de beschikking over een eigen parkeerplaats en een royale berging (ca. 1.80x3.50 m.). Algemeen: - Het appartement is met uitzondering van het sanitair en de hoofdslaapkamer voorzien van een laminaat vloerafwerking. - De woonkamer en de hoofdslaapkamer zijn voorzien van zonnescreens. - Op basis van een energielabel A geldig tot 24-01-2034 voor huisnummer 24 (vergelijkbaar appartement op dezelfde verdieping en daarom mag men voor dit appartement ook uitgaan van een Energielabel A) - Als u een appartement koopt wordt u automatisch lid van de vereniging van eigenaren, de VvE. Aan deze vereniging betaalt u een bijdrage (de "servicekosten") van ca. € 272,-- per maand. Deze bijdrage omvat onder meer de opstal- en glasverzekering, schoonmaak en onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes, liftinstallatie en reservering voor groot en klein onderhoud. - Bij een aan- / verkoop wordt gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. - Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopakte ondertekenen. Partijen kunnen derhalve aan een mondelinge overeenkomst geen rechten en plichten ontlenen. - Deze vrijblijvende informatie is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud hiervan kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.

Hipoteca berekenen

€ 700.000

Coste del comprador (estimado): € 15.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 715.850

3,04%

Anualmente

%

€ 35.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 700.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
5 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
111 m²
Contenido
350 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2009
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en open ligging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerkelder

Planificación

Ofrecido desde
04-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • frans balkon
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4847

Mapas de Google

Mapa de Teteringen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Teteringen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Teteringen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Teteringen. En 2025 había 9.275 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 572.000.

Inhabitantes

9.275

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 572.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 41.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

209

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Teteringen
Año Inhabitantes
2021 8.385
2022 8.565
2023 8.850
2024 9.140
2025 9.275

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Teteringen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 411.000
2022 EUR 441.000
2023 EUR 497.000
2024 EUR 513.000
2025 EUR 572.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.060 0-15: 1.795 15-25: 960 25-45: 2.050 45-65: 2.410

Nivel académico

Hoger

2.940

Praktisch

1.250

Middelbaar

2.130

Origen de los residentes (2025)

Europa

595

Nederland

7.670

Buiten Europa

1.015

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 719
Appartementen 614
Tussenwoningen 1.252
Vrijstaande woningen 710
Twee-onder-één-kap woningen 555

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 124
1950 tot 1970 677
1970 tot 1980 663
1980 tot 1990 306
1990 tot 2000 301
2000 tot 2010 353
2010 tot 2020 535
2020 en later 365

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.149

Etiqueta C

874

Etiqueta B

528

Etiqueta D

464

Etiqueta F

142

Etiqueta A+

141

Etiqueta G

136

Etiqueta A++

110

Etiqueta E

95

Etiqueta A+++

73

Etiqueta A++++

43

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Teteringen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.260 3.350
2021 1.390 3.440
2022 1.030 3.190
2023 880 3.040
2024 840 3.130

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 930 • Electricidad: 3.350

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.840

Tussenwoning

Gas: 710 • Electricidad: 2.700

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 4.500

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 970 • Electricidad: 3.220

Actividad empresarial en Teteringen (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 345
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 100

Número total de establecimientos empresariales: 1.065

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Teteringen
Periodo Delitos
jan 2026 14
jul 2025 18
jun 2025 12
mei 2025 26
mrt 2025 18
mrt 2026 16
nov 2024 19
nov 2025 8
okt 2024 17
okt 2025 21
sep 2024 12
sep 2025 18

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Teteringen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Teteringen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Teteringen?

Teteringen telt in 2025 ongeveer 9.275 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Teteringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Teteringen is in 2025 circa € 572.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Teteringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Teteringen ligt rond € 41.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Teteringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 209 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Teteringen?

In Teteringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.252 woningen.

Meer viviendas in Teteringen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.